Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » пон юни 15, 2015 11:10 pm

Нинка мила, много се радвам, че отново си тук :hug: :hug: :hug:
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛО МОМИЧЕ - БЪДИ ЗДРАВА, БЪДИ СИЛНА И ВСЕ ТАКА БОРБЕНА, РАДВАЙ СЕ НА ПРЕКРАСНИТЕ СИ ДЕЧИЦА И НЕКА ПРЕД ТЕБ ИМА МНОГО СВЕТЛИНА :heart: :heart: :heart: :flow1: :flow1: :flow1: :flow2: :flow2: :flow2: :giflo1:

Благодаря ти за поздравите - нека всички дечица са живи и здрави и да ни носят много радост :love:

А колкото до сайта, аз имах проблеми с влизането, можех да чета само - смених браузъра, сега ползвам Мозила и нямам проблем.

Нели, радвам ти се много - ти си пример за целенасочен и упорит човек, бъди все такава :thumup: Разкошен подарък е тази екскурзия - изживейте с удоволствие всеки миг от нея, дано ви се случи нещо вълшебно и много желано :love:

Нямам време за повече писане, очите ми се затварят ...

Спокойна нощ на всички :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юни 15, 2015 11:19 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: МИЛЕ :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон юни 15, 2015 11:22 pm

МИЛЕ ,МАМИ :giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :flow2: :flow1: :flow1: :flow1: :flow2: :flow1: :flow1: :flow1: :hug: :hug: :hug: :hug: спокойна нощ ,милички !!!! МАМИ ,съжалявам за силната бъря и градът ,който ви е ударил !!!! :love:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон юни 15, 2015 11:26 pm

ДОБРА ВЕЧЕР!
Кате,тук съм,Здравей,бързам да те поздравя,СПОКОЙНА НОЩ! :hug: :night:


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон юни 15, 2015 11:27 pm

ДИАНКА, :hug: ,спокойна нощ! :night:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон юни 15, 2015 11:31 pm

Миле, здравей:) Как си ?

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон юни 15, 2015 11:37 pm

Бони, благодаря за хубавите думи:)
Кате/мами/, лошо ви е ударило там, дано да няма много поражения в градинките на хората.
Ани, благодаря , мила:) Аз няма огормни количества да поръчам, но ще я предупредя за това, което ти каза:)
Ще лягам, момичета, нещо тази йога ме размаза:):):)До утре на всички:):):)

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон юни 15, 2015 11:52 pm

Честит рожден ден !!!
Бъди все така добра ,борбена и влюбена в живота !!!
Желая ти здраве ,много късмет и много щастливи мигове с хората ,които те правят щастлива !!!
Нека всяка изминала година оставя след себе си само следи от радост и щастие !!! Бъди обичана и щастлива !!!! :love:

Изображение
НИНКА ,радвам се много ,че си писала ,отсъствието ти бе осезателно ,поздрави и целувки за юнаците !!!

Тъй като не успях да избера един букет ,а търсех много хубав ..... тия всички са за теб !!!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон юни 15, 2015 11:54 pm

От днес съм в отпуск,но цял ден тичах по задачи и утре нали няма да ставам рано,"влезнах " да ви "видя".
НИНКА,ДА СИ ЗДРАВА ,МНОГО УСПЕХ И КЪСМЕТ ЗА ТЕБ И ЛЮБИМИТЕ ТИ ХОРА! :giflo1:
Йоанка,много красива картичка от сутришния поздрав :) .
Нели,преди време бях на екскурзия в Москва.Благородно ти завиждам за пътуването.
Русофил съм,харесвам всичко руско.Ще снимаш и ще ни разказваш,нали!
Посетихме московския цирк,не мога да забравя преживяванията .А "Москва не вярва на сълзи" е един от
любимите ми филми.
Ани,хубаво е ,че Мони е по-спокоен.
Кате,страшничко е като е граушка,дано да няма големи поражения!

Ани,Влади,Йоанка,приятна вечер! :)
СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА!
Нели,спокойна нощ! :night:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт юни 16, 2015 12:13 am

Здравейте ,малко късничко ,но при нас е истинско лято температури от 34-41 гр. ..... днес цял ден съм в крачка ...тая вечер до късно в хотела около басейна ,,навсякъде английска реч .... хладничко с хубава компания времето минава толкова бързо и неусетно ....
АНИ, ,какво да казвам от една страна да се смееш ,от друга представям си тая бяла топка как се е чувствала и всички вие ,които сте били в помощ ...
НЕЛИ ,браво на съпруга ти !!! Чудесен подарък ,единствения ,от който ще останат незабравими спомени и много снимков материал ..... чудесна си каквото и да сложиш ,само това излъчване ,кето имаш е достатъчно !!!
А писма ще идват и това е радващо и чакано с толкова трепет и нетърпение ,то аз се вънувам пък какво да кажеш ти !!! :love:
Днес завърши и Стелиош ,отличник е ,но лично аз имам много повече изисквания от учителката му ....тая година не бе от най-стриктните и взискателни ,което ми подсказва ,че догодина ще се поузори повечко ,но здрав да е само пораства и започва да разбира някои подробности без да се налага да му пояснявам ... пък и нямам никакво желание .... 6 клас е трябва да пораства не само за компютъра ,но и за уроците си !!! :read:
Виви милата от 6 часа бе сложила будилника си ,за да прегледа отново това ,което я притеснява за последния изпит от възможни 20 е написала 19 ,което само може да ме радва ,другата седмица ще ни раздадат официално бележниците ,надявам се всичко да е о.к
потруди се и заслужава почивка с много море ,игри и веселие ,както и малкияголям господин !!!

Много обич, красота и нежност... и една щастлива вечер от мен, приятели! :love:
Изображение


МИЛЕ ,приятна и незабравима отпуска ,почивай и използвай времето си за всичко ,за което не е останало време през годината !!! :love:
БЛАГОДАРЯ ви за хубавите думи за нашия малък рай !!! :)


Заключена