Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » ср юни 17, 2015 4:39 pm

Танче, благодаря мила, за пожеланието:) На теб приятна дрямка, да си починеш и да дойдеш после пак:)


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 17, 2015 4:57 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Нелка,благодаря ти Слънчице,че ме търсиш - днес сутринта ходих до личния за месечните лекарства, бях с Ина, чакахме много, после отидохме до ежедневния плодово .зеленчуков пазар да пазаруваме, още като стигнахме усетих,че нещо не е наред с мен - обилно потене,ръцете ми трепереха,лошо ми е,казах на Ина,но тя не се подава на такива оплаквания,продължихме,едва издържах,взех такси и право в къщи, веднага си премерих кръвното - паднало много,почти до изравняване на границите,благодаря на Бог,че не паднах някъде,сложих на Митака да обядва и легнах, сега пия голямо кафе,хапвам и шоколад,но все още не съм в кондиция,чувствам се много уморена и ми е гадно,това е миличка, ще се оправя,но такива кризи са ужасни. :heart:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср юни 17, 2015 5:13 pm

дано сладкото и кафето бързо помогнат и да се уравновеси кръвното. В тези жеги се случва и това. Оправяй се бързо, почини си ,полежи си. По-късно ако ти е по-добре пиши, ще те мисля:)

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср юни 17, 2015 5:57 pm

Пак съм аз.
Кате, съжалявам, че ти е прилошало. Бързо възстановяване и да не ти се случва повече!.
Тъкмо си получих порчките - и кросстича пристигна и картинката за тортата. Сега ми стискайте палци да се справя. Цветовете на картинката не ми харесват много (повече синее, отколкото лилавее този заек), ама каквото то.
Кросстича пък не е показано върху конците какви цветове са, а на схемата са описани със сложни имена - трабва да ги дешифрирам. Иначе изглежда хубав на картинката. Ще видим каква ще я скопосам. Дано ми стигнат конците, че изглеждат малко.
Нели, аз гледам дечица, но напускам и ще видим какво ще правя. С едното семейство свърших. Днес ще отида за 3 часа и после още ден - два. За тях правя и тортата. Голямото момиченце ще има рожден ден в събота. С другото семейство съм до 10 юли. Ето ги едните малки сладури. Голямото момче е моят син.
Изображение
Сега ще се стягаме да отидем да видим и другите сладурчета. Ще им направя снимки, че нямам.
Ако не се обадя скоро, то да знаете, че съм потънала в работа около тортата :).


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 17, 2015 6:25 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Нели, Йоанка, благодаря ви милички! :love: Йоанка, това не е снимка,то си е една прекрасна картичка,а дечицата красиви и сладки,батко Дани грижовен и щастлив,нека са живи и здрави малките бонбончета! :heart: Дианка, отново чувствен пост, благодаря ти,че те има! :love: Нели, искам да ти кажа,че си писах с Илинка във Фейсбук, не ми липсва достойнство,ако съм прегрешила с нещо да се извиня -човешко е да грешиш,божествено е да се прощава! Обясних й всичко,точно кое ме е подразнило,защото не намирам логика, да влезна тук и да чета,а да не драсна някой ред,но нея я разбирам - пътува километри до работата си,имало е моменти, чудила съм се -как издържа,как й стига времето,но борба за живот,какво да прави милата. :hug: Нелка,не мога с лека ръка да изхвърлям хората от живота си,защото всеки пресякъл живота ни,оставя следи - в положителен или отрицателен аспект,но носят уроците ни в живота, ето Илинка, тя е по -обрана,не е като мен,но дълбоко чувствен човек, как да не уважа факта,че се е появила в моя живот,ако не друго,тъй като не се познаваме лично, буди моето възхищение,затова ще продължа да я уважавам! :clap: :thumbsup: Прекрасна вечер на всички! :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср юни 17, 2015 7:07 pm

Лека вечер
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср юни 17, 2015 7:13 pm

Здравейте момичета
Днес съм доволна от себе си
След обед си полегнах но не можах да спя
Станах и почнах цветята
Тази година не съм доволна от орхидеите
Само една ми цъфна и днес ще им сменя местата с теменужките които не са спрели да цъфтят
най многото и те да спрат да цъфтят
Кате и аз често влизам и чета но не ми се пише
Изпадала съм психически в дупка чета ви и си поплаквам В такова състояние не може да се пише Аз не мога
И сега сълзите ми са на очите
Та по весело ама какво -няма за какво
Лека вечер момичета
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср юни 17, 2015 7:14 pm

Наталка благодаря за :music: :music: :music:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср юни 17, 2015 7:26 pm

Йоанче,ама после да се върнеш/ и ти и тортата:) / :) Много са сладки всичките дечица от снимката , а синът ти освен това има разкошни очи, големи , изразителни с уникален цвят, да ти е е жив и здрав. Сигурно малките бонбони после ще ти липсват, ама такъв е живота...Пожелавам ти от сърце с каквото и да решиш да се занимаваш след като приключиш на 10-ти да е нещо , което ти доставя истинско удовлствие .
Кате, надявам се ,че вече всичко е отминало и кръвното е в норма. Тони беше ли с вас на пазара? За Илинка не знам какво да кажа, аз не знам дали е обидена или не. Надявам се скоро да се появи:) Мисля си все за котето й, и аз съм губила коте и много страдах по него. Ще ви разкажа някой път за него, защото наистина беше много интересен котарак.
Танче, аз имам една орхидея и й опадаха цветовете, гътнала ли съм я значи? Или да очаквам нови, за пръв път гледам такова чудо и явно бързоя свитнах.
Натали, благодаря за поздрава:)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 17, 2015 7:34 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Таничка, знам, че не всички сме еднакви,то именно това прави интересно приятелството и живота ни - но искам да те попитам, защо се затваряш в мъката си,разбирам те,спестяваш всичко на дъщеря си и майка си,но ние нали сме тук,ако не искаш тук -избери си някоя от нас,имаме връзка почти всички на скайп,Фейсбук и тук на лични,споделена мъка,половин мъка,аз лично не бих приела нещо такова,като натоварване,напротив, бих ти казала - няма дупки,всичко е в нас,ние го контролираме,само да намерим сили и да си кажем -стига,стъпила съм здраво на земята.Хайде миличка,успокой се и реши! :love:


Заключена