Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ninka71 » съб юни 20, 2015 11:13 am

Здравейте мили момичета!

Не знам как да започна,тъй като написаното от Влади и Дианка ме остави без думи.
Съчувствам ви момичета и напълно разбирам болката ви.
Съпричастна съм към нея.
Не само като страничен наблюдател,но и като потърпевш.
Още кънтят думите на докторката в съзнанието ми,защото беше доста директна.
Въпреки,че се случи преди десет години,травмата остава завинаги.
Преди това десет години бях на силни антидепресанти,защото нервните кризи,които получавах не можеха да се овладеят с нищо друго.
Минах през много препятствия,но ме държи това,че около мене са децата и тяхната безусловна любов.
Прекланям се пред вашето великодушие и любов,които притежавате и раздавате без да поставяте ограничения.
За такова приятелство,си стува да живееш!
Дано всичко се развие по най-добрият начин!
От сърце го пожелавам!
Щастлива съм,че именно тук,Бог ме срещна с толкова чистосърдечни,добри,искренни и позититивни хора.
Момичета,познаващи болката и страданието.
Момичета,които знаят какво значи ОБИЧ!
И безусловно раздават ЛЮБОВ!
Ето затова ви ОБИЧАМ!
Разстоянието между нас се изчислява само в километри!
Иначе сме толкова близо,че усещам ритъма на сърцата ви тук!В мен!

Пожелавам ви прекрасни почивни дни!
На тези,на които им предстои пътуване /Милето и Ани/,лек път!И приятна отпуска!

Изображение

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » съб юни 20, 2015 11:17 am

Момичета, стегнах багажите, взех си един учебник и едно ръкоделие за из път, и утре рано тръгваме.
Влади, ти за "чипмънк" ли пишеш? И при нас има много такиза малки черни катерички с голи опашки, и така се казват, "чипмънк", вашите същите ли са?

Пожелавам на всички прекрасен уикенд, и дa се пазите докато ме няма :wink: :hug:
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юни 20, 2015 12:13 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Мила Нинка, когато подобно нещо се е случило в живота на човек,той най -трезво разбира нещата, съжалявам,че си имала такъв период в твоя живот - ти си много стойностен човек,много те обичам и уважавам,каквото и да е било, сега гледай само напред и нагоре гушнала твоите прекрасни дечица! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юни 20, 2015 2:14 pm

Зравейте и от мен!
Влади,познати ми са тези чувства и покрай познани и изобщо...Имала съм в кръга си хора болни от рак.Една от тях успя да се пребори,скоро стана приказка точно за това и тя ми сподели,че тази година й е десета откакто е добре.
Сега намам възможност по-дълго да пиша за това..
Иска ми се само да ви пожелая отново ЗДРАВЕ и хубави събота и неделя!
Хванах се на голямо чистене и изхвърляне на ненужни неща,Зари е при баба ,Арто на работа(отново допълнително) и изпозвам това време да оправя къщата.Иначе отдавна щяхме да сме в някой парк или поляна.
Усмихнат,щастлив ден!


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб юни 20, 2015 5:19 pm

Здравейте приятелки!
Времето се оправи и сигурно сте навън.Аз обаче съм си у нас направих вечерята,сега ще поливам цветята и ще чакам момичетата ,че и днес са на работа, покрай дните на фармацията са доста натоварени.
Наборки,Танче,Кате как е кръвното.Аз моето го меря веднъж месечно да не си развалям настроението с неговата непостоянност.
От мен пожелания за хубав късен следобед!
1544342_334514606708452_3100582945285049243_n.jpg

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб юни 20, 2015 7:12 pm

Здравейте в събота !!!!
Днес от сутринта липсвам .... наготвих снощи и днес го ударих на живот ,че и от това имамае нужда ....
Моята приятелка от Варна днес е рожденничка ,да ми е жива и здрава и все така да се уважаваме ..... и да е много шастлива !!!
оставих се напълно в нейните ръце и добре направих ..... програмата интересна от самото начало ...... решихме да излезем извън града и да посетим някое любимо кътче на острова с хубав плаж .... отидохме точно отсреща срещу плажа с черните камъчета ,че е по-топла водата ,за мен бе лееееко хладничка ,но моята приятелка ,кято е на "ти " с морето като коренячка варненка сподели ,че тая температура на водата ,която бе днес обикновено е от най-топлите за Варна ,виж за по-на юг си е друго .....
Очакваше ни полупразен плаж ,но едно предимство е ,за да можем да изберем чадъри и щезлонги точно до морето ,не се плаща нищо ,просто поръчахме по едно фредокапучино ..... и без да искам се сетих ,че в Бг трябваше да платя за тази необходимост , а не лукс .Тук ,заради гъбички никой не си слага хавлията директно на пясъка ,или ползваме вид мушами или шезлонги .... подробности ,но всичко си играе роля ....
Опънах се и прецених ,че цял ден мога да остана в това състояние !!! :clap:
децата големи ,поотраснаха и не съм нащрек както бе преди време .... спокойно мога да използвам времето за почивка или четене на приятна книга ,имаше и интернет ,но мерси исках спокойствие , аимах и хубава компания .
децата играха на воля ,изкарахме чудесно и правим програма за следващия път отсега .....
Една две снимки за да съм и със снимков материал ..... никой не иска да се снима междудругото .... :roll:
Изображение
За фотограф не ставам .... но идеята бе моя ,краката също .... и част от масата ,която последва след огромната пица на плажа ,,,,,
калмари ,салатка и .... какво ли не и студена бира ,разбира се с 0% алкохол Амстел .... и това не бях чувала .... най съм много назад ...
Изображение
Успях да издебна Стелиош и да го щракна .... не е от най- добрите ,но времето е наше ..... ще успея някой ден ...цяло лято е пред нас !!! :D
Изображение
Това долу-горе при мен .... звръщам се в действителността и смятам да свърша нещо из къщи .....
Утре трябва да приготвя една торта за един наш приятел ..... но я правя с удоволствие ,защото не е нещо сложно ,пък и се чувствам задължена към тях ....
Приятна вечер на всички ,МИЛЕ ,приятна и спокойна почивка ти желая ,да си починеш !!!!
АНИ да прекарате добре и леко пътуване !!!
На всички останали ,благодаря и приятна вечер !!!! :) :) :)
Изображение
НИНКА чувствата ти са взаимни !!!! Love you !!!! :love:
Нищо на този свят не е случайно!
Най-голямата грешка на човека е, че се опитва да изкара от главата си това, което не излиза от сърцето му!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб юни 20, 2015 7:27 pm

Здравейте момичета
Дианка изкарала си много добре
Сигурна съм ,че и с тортата ще се справиш много добре Надявам се да я видим
Преди обед ходих до дъщеря ми на работата ,която все още поддържа тази температура и много се притеснявам
Не съм мерила кръвното но на обяд хапнах доста чесън и цял ден съм пред телевизора
Това е от мен Скука
А на вас желая прекрасна вечер
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб юни 20, 2015 7:43 pm

Дианка,чудесни снимки!
Като на професионалист!
Уловените моменти са неподправени и автентични.Някои се трудят цяло лято да заснемат подобни моменти,а ти си се справила за часове!
Стели,колко е порастнал и какъв красавец е станал само....Душичка!
Да са ти живи и здрави!

Благодаря ви за милите думи,момичета!
Обичам ви!

Приятна вечер!
Изображение

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юни 20, 2015 7:56 pm

Тук съм и аз...
Майка ми се обади да се видим някъде навън и излязохме късния следобяд да се пжчерпим ....Купила ми отново :) чаша със сърца,много готина(имам слабост към чаши),за Зари десерти поне за месец и още и още...Ходихме на църква,както винаги,и седнах на пейката докато тя мине покрай всички икони..Почна литургия и не знам защо винаги ми текат сълзи.Но този път и за нея,заради Нели,заради много хора и причини.Пожелах симайка да е оже сто години жива и здрава до нас.Пожелах й да си намери другарче,че на 49 години овдовя,ама тази година става на 59.Не сме я оставили нито един празник сама,но все пак...Със сестра ми сме й дали знак,че ще се радваме.И след това седнахме пред църквата,разказах й за Нели(не ми се сърди) и много други неща.Каза че ме обича и же ме пази и от отвъдното.Много ме уплаши,защото тя е студен човек,не са й присъщи подобни неща.Викам си сякаш се сбогува.Тръгнах си трепереща от страх..Е вече ми мина,но си поплакахме доста,много ,,нещо,,мина през главите ни последните години..Разбира се и хубаво...

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юни 20, 2015 8:01 pm

Спокойна нощ,мили момичета!
Дианка,имаш нужда,много се радвам за хубавия ти ден!Още много тйкива да имате!
Нели,ти къде си?
Ще ви чета и може би ще пища отново по -късно.


Заключена