Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » нед юни 21, 2015 6:36 pm

Хубава вечер
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юни 21, 2015 7:12 pm

Голям дъжд се изсипа,прокапа през затворените ми прозорци :) ..Още вали,но все пак като не са черни облаците ми е по- спокойно.
Хубава вечер,сладки сънища!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед юни 21, 2015 7:22 pm

Здравейте, мили приятели!

Благодаря на всички за хубавите думи! Значат много за мен. След всяка торта си казвам "Повече торти няма да правя", но като видя радостта в детските очи и чуя вашите хубави думи и вече си представям следващата торта :) .
Сетих се, че вчера тъкмо отидох на басейна и седнах да си пийна безалкохолно и изтървах кутийката - обувката ми цялата подгизна. Очаквах да е пооранжевяла, но е ок. Петното обаче от зехтина си остана във фугите на плочките и много ме дразни. Трабва да сложа някакво килимче. Пред мивката е и има такива подложки, които се слагат пред мивките, че като киснеш там да ти е мекичко на краката :) .
Днес се надявам да е нормален ден, но все още не смея с нищо да се захвана. Ще изчакам мъжете да се върнат от урока по плуване и нали е ден на бащата ще мрънкам да го отбележим подобаващо - ходи ми се някъде на разодка.
Четит празник на всички бащи! Да са добри и грижовни към децата си!
Заговорих се в Скайп, мъжете ми се прибраха. Ще пиша по-късно.
Прекрасна вечер
Ани, Влади - хубав ден!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 21, 2015 9:13 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :heart: :heart: :heart: Нели, тая година за пръв път се отбелязва СВЕТОВНИЯТ ДЕН НА ЙОГА, видях по ТВ. Изпратих гостите си,беше много хубав ден! :clap: Приятна вечер на всички! :hug: :hug: :hug:


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юни 21, 2015 9:38 pm

Кате, много се радвам ,че така хубаво си прекарала деня с любимите ти хора:)
Момичета, не ми се смейте, обаче си лягам, с това ставане в 5 сутринта днес щях да заспя права. Сивото се примъкна и ще последва "задушаващо тръшване" ако аз не го бутна да легне до мен се върти, върти и после артистично пада сам в прегръдките ми. Знам ,че съм го разглезила,ама какво да правя като обичам галене и гушкане.
До скоро ,мили момичета:):):)

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон юни 22, 2015 5:13 am

Здравейте, дружки!

Дидка, и Даниел непрекъснато ме убеждаваше да му вземем куче и коте, за които той ще се грижи. Аз непрекъснато избягвам темата за четириног космат домашен любимец. Опитвам се да му пробутам идеята за рибки, но той не иска, защото не можел да ги гали :) . Като бях малка непрекъснато мъкнех в къщи котенца, намерени на улицата, давах им мляко с биберон. Имах и зайчета и какви ли не животни. Веднъж домъкнах и две таралежчета. Та и сокол по едно време имахме :) . А сега нещо не мога да се навия дори и за коте. Накрая се споразумяхме като порасне той да си има домашни любимци, за които да се грижи сам, а мен да ме канел на гости :) . Разбра, че козината им ще ми дойде в повече с моята мания за чистота.
Като бях студентка непрекъснато кучетата вървяха след мен. Моата приятелка издивяваше, но какво да направя, те просто ме следваха навсякъде. Като ходех да тренирам на стадиона един ден от някъде се появи едно куче и правеше кросове с мен. Винаги като отидех, дори и в тъмното и сред други хора ме намираше и си тичаше с мен. После ме изпращаше до някъде и се връщаше. Не изглеждаше улично куче и се чудех дали не беше на охраната.
Моята приятелка ненавиждаше котки. Другата ни съквартирантка си взе коте и то вечер винаги лягаше до гавата на моята приятелка. Тя крещеше, но милото коте не се откаваше. Най накрая разбра, примири се и спеше под леглото под главата й.
Днешния ден мина неусетно. Да посрещнем новата седмица и си пожелаем да е изпълнена с много приятни новини и случки.
На Милето пожелавам максимално да се наслади на почивката. А на всички, които работят - лека работна седмица. На Нели - писъмце!
На всички споменати и неспоменати момичета - прекрана седмица!
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон юни 22, 2015 6:16 am

Добро утро!
Йонка,и аз си имам своите причини и да основно е че чистенето ми ще се увеличи.Куче да ме ангажира да го извеждам е абсурд.Като го върнеш пък миеш крака...хайде без....Ако се ,,предам,, ще е мяукащо.Като стане по-голям ще говорим отново :)
Успешна нова седмица,пълнота в сърцата и душата!Много сбъднати желания!Спорна работа!
Нели,тази седмица ти да имаш най-много новини да пишеш!От хубава по-хубава да са!
Наталка,завиждам ти абсолютно благородно за селската къща.Много искам къде да има да избягаме събота и неделя,но и с градински труд ми се занимава.Баща ми има вила на Боровец,но тя е близо :wink:
Пропускам всички ви да поздравя поотделно,но ви мисля...
Цяла седмица дават дъжд,дано пжне за събота и неделя се спре ,че да направим голяма разходка.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон юни 22, 2015 6:27 am

Нели,здравей,виждам те!
Тъкмо влизам отново да споделя ,че се чудя как да облека малкия ,хем да не настине ако са навън,хем да не се изпоти.След този дъжд се е разхладило,има и вятър...

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон юни 22, 2015 6:36 am

Дидка, да тук съм, пак станах рано и тази сутрин аз събудих сивата аларма!!! За първи път успях, явно мнго му се спеше, ама сега пък на мен ми се галеше и гушкаше. Дидка ,времето е много променливо наистина,човек да се чуди за обличането вече, един ден лято, на следващия студ. Момичета, аз излизам, кат се върна ще дойда на кафенце
Йоанка, Дидка, благодаря ви за пожеланията:)

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон юни 22, 2015 7:31 am

Момичета, хубав ден:)


Заключена