Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Ili71 » ср юни 24, 2015 10:45 pm

Здравейте!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!! ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО, МНОГО ЗДРАВЕ!!!

Изображение


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср юни 24, 2015 10:51 pm

ИЛИНКА ,ПРИЯТНА ВЕЧЕР ТИ ЖЕЛАЯ !!! :)
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср юни 24, 2015 11:13 pm

Добър вечер и от мен !!!
Изображение
Благодаря и аз за хубавите пожелания ,но и аз не празнувам днес ,а на 20 октомври Св. Артемий ( Артемис или Диана ) ,но пожелания щом са от сърце и с толкова любов поднесени само мога да ви благодаря от сърце !!!! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1:
Изображение
Тия дни съм по на рядко , но когато имат проблем близките трябва винаги да сме до тях .... на сватбата , за която ви споменах ,че ще ходя другия месец .почина внезапно дядото на булката и всичките тия дни съм с тях ,човека не бе възрастен толкова ,но получи тежък инсулт и до днес не се знаеше дали ще има и сватба ???!!!!
С много увещания с съгласиха , няма да е както бе първоначално замислено ,но нека да мине и това и да се успокоят милите ....
аз все още рокля нямам ,не зная какво да купя и нищо поне засега не ми пълни окото ,най-вече моето преобразено тяло .... :D
има един месец ,започнах отново балансирано хранене ,спорта е много важен и аз като бивша спортистка не мога да се примиря ,че оставих себе си .... Всичко ,което оставяш ...... ествествено те оставя !!!!
АНИ , много се радвам за МОНИ много добър знак ,че нещата вървят надобре ,спорт и алкохал не са съвместими !!!

Имам запланувани ТестПап и мамография ,и разни изследвания и смятам освен храненето да обърна въобще внимание на Диана ,че в последно време ,някак е на по - заден план !!!
Това за начало .....
Красотата - това не са дългите коси, красивите крака, загорялата кожа или идеалните зъби. Красотата - това е лицето, което е плакало, а сега се усмихва, красотата - това е белега на коляното, останал от падане в детството, красотата е в тъмните кръгове под очите, когато любовта не ти позволява да заспиш, красотата - това е изражението на лицето, когато будилникът звъни, тя е размазаният грим, който се стича по лицето ти след душа, това е смеха, когато се шегуваш и ти си единствения, който е разбрал шегата. Красотата е в погледа ти, когато виждаш Него, когато плачеш над страховете си, красотата - това са бръчките, които идват с годините. Красотата - това е начина, по който общуваме с вътрешното си Аз, и начина, по който го проявяваме навън. Красотата - това са знаците в живота, всички удари и грижи, които поемаме. Красотата - това е да си позволиш да живееш, да бъдеш истински жив! :) :) :)
Красива и споделена вечер !!!! :love:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср юни 24, 2015 11:16 pm

СЛАДКИШЧЕ ,хванах те на линия !!! Желая ти здраве ,много поводи за усмивки ,късмет и щастие !!! Бъди щастлива и обичана жена !!!! :love:
Изображение


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет юни 25, 2015 7:09 am

Добро утро
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет юни 25, 2015 7:22 am

Добро утро!
Отново благодаря!
Ани,много се радвам за Мони,виж колко бързо момчето се окопитва.Сигурна съм ,че ще постигне много в живота си и ще намери и щастие с човек до себе си!
Нели,чак тази сутрин ми зареди снимката с котенцата,страхотни са!Тръгнахме към морето,но той клекна в парка да рисува с тебешир(някой си го е забравил),но не бях планирала печене а разходка,така че щом му е добре и аз съм добре.После водихме и баща му да му види творбите :D Хубав беше деня.Една от лелите го усети че е в къщи и иска да го види,според мен децата трябва добре да си изживеят детството,не съм и много строга даже хич,то и затова е такъв палав..

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет юни 25, 2015 7:26 am

Добро утро, момичета-кокичета!
Йоанка, страхотно е това, което си поствала, много точно казано а по-важното е, че бих го казала на всяка от вас по същия начин, защото го усещам точно така. За почерпката ..... :thumup: лято е, а диетата ще отиде с толкова изкушения.
Кате, много ти благодаря :giflo2: :giflo2: правя това, защото освен да си обичаме приятелите трябва да имаме дълг към тях, както към природата, към животните и към света дори. Честно казано след като видях толкова отчаяни хора в болницата ще го направя и за непознат в нужда, мако да поговориш или само да постоиш при човека не е никак малко за него.
Обратното броене "брои" много бързо, всички са много щастливи само аз съм малко раздвоена и тъжна, защото още 3 от нашите приятелки са по същото време в Бг и тук остават много малко, които да са в помощ на жената в нужда.
Нинка, ти като усещаш земетресенията, кажи ми мила, усещаш ли и падане на самолети, че нещо не ми харесва полет №66, какъвто е нашия.
Ани, радвам се и за двата ви, за Мони, че е направил най-важната крачка- да потърси промяна за себе си :thumup: :thumup: и за теб разбира се, защото ще се поуспокоиш, :clap: :clap: за шестичките, не съм и очаквала да получиш други оценки.
Нели, страхотни, сладки котенца.
Момичета, някой от вас гледа ли сериала С Русия в сърцето, аз го загледах и много го харесвам, това е моя стил филми, освен комедии разбира се.
Страхотен ден за вас а за мен поредния епизод от сериала.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет юни 25, 2015 7:30 am

Дианка,написала си страхотни думи,пък и верни!Голям кеф човек да ги чете!
Що така докато ви чета имам какво да пиша и хоп...забравям после...
Слънчев ден!
Влади,всичко ще е ок, с полета ,и живи и здрави тук в България!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет юни 25, 2015 7:33 am

Здравейте Влади и Йоанка
Влади не се притеснявай полета ще е ок две 6
Лека нощ ви желая
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет юни 25, 2015 7:53 am

Добро утро, мили момичета!
Изображение
Дианка, благодаря ти!
Дано всичко на прегледите бъде нормално!
Дидка, :hug:
Влади, номерът на полета си е ок, не се тревожи. Аз преди изобщо не се страхувах от нищо, но откакто имам дете все се тревожа и притеснявам, а не трябва.
Мами, благодаря за хубавите думи за Даниел. Наистна е добро дете. Вчера пожела да го науча да готви, за да готвел той и така аз да нямам този ангажимент :). Е, баница вече може да прави, за декорирането на торти все ми помага. Остава още малко да се понаучи и е готов за главен готвач :chef: .
И аз искам да изживее добре детството си и сега през ваканцията не го стягам много, но пък баща му непрекъснато му купува учебници, дава му домашни и държи да ги пише. Тази сутрин със ставането си и ме моли да съм му напомнила да си напише домашното :) . Е да, но аз напомням, и нищо не се случва. Но чуе ли да звъни телефона и веднага скача да пише. Но си взима листове с него, като му станело скучно да си рисува. Доскучава му още на първата минута и започва да си рисува и пише неговите си неща. Иначе в училище е изпълнителен, но вкъщи не желае да го прави. То и аз съм така. Ако някой ме задължава да правя нещо ми се убива желанието :) .
Нели, много са сладурски котенцатата.
Изображение


Заключена