Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » чет юни 25, 2015 8:01 am

Танче, добро утро и прекрасен ден!
Ани, много добре се е насочил Мони! Гребането развива гръдния кош и ще му се отрази добре. Мъжът ми е тренирал гребане и е много доволен. Възнамерява да си купи каяк и да ходим да гребем. Няма да забравя на една от почивките ни ми се откачиха ръцете от гребане. Не бях никога опитвала и в началото ми беше много трудно, после вече не усещах нищо и ръцете ми механично се движеха. Толкова много канали имаше, че успяхме да се загубим, стъмняваше се вече и аз много се притесних, но се оправихме. Толкова бях изнемощяла, че ми закачи каяка към неговия и ме дърпаше накрая :D
Много се отплеснах, стана утре.
Влади, Ани сигурно вече спят. Приятни сънища и аз ще гушвам възглавницата!


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет юни 25, 2015 8:07 am

Кате, Нели, Натали, виждам ви и ви казвам : "Добро утро". Като се наспя ще прочета и вашите постове. Толкова е хубаво тук и първо като се събудя и хоп - тук :)

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет юни 25, 2015 8:07 am

Събрахме се прилична женска компания за едно приятно сутрешно кафенце:):):)

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет юни 25, 2015 8:08 am

Йоанка, лека нощ , мила, сладки сънища и на Влади и Ани:)


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юни 25, 2015 8:24 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, мили момичета! Сядам на :coffee: с вас! :clap: Ани,много се зарадвах на поста ти,браво на Мони,ето - той е силно момче,ще вложи воля и желание и накрая ще си отдъхнеш щастлива, дано Бог бди над него и го закриля в трудните му моменти,поздравления за твоите успехи,само тая болка да отзвучи,пожелавам ти го от сърце! :thumbsup: :love: Влади, мило,прекрасно момиче, всичко ще е ок, бъди сигурна миличка, толкова позитивен човек,като теб заслужава най -доброто,пожелавам го от сърце на цялото семейство, щастливо и безпроблемно кацане на родна земя! :clap: :thumbsup: :clap: :love: Дианка, както винаги - много земна,реална,страхотна, обичам те! :love: :love: :love: Таничка, весело изкарване при дъщеричката,това са прекрасни моменти в живота ни -вчера и аз се заредих от Инка,това не се описва с думи,трябва да се почувства, а усещането за една майка,че е обичана и ценена от децата си е повече от щастие,дай Боже всекиму! :thumbsup: Влади, аз следя тоя сериал,много ми допадна,по принцип харесвам семейни саги,няма значение,че е турски или какъвто и да е! :thumbsup: Чудесен и успешен ден на всички! :hug: :hug: :hug: Йоанка, Нели, привет прекрасни мои -лек ден ви желая,е някой ще спинка! :heart:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет юни 25, 2015 8:27 am

Йоанка,тъкмо има баланс..И ние сме така...Купих му книжки с азбуката и цифри,цветни ,със схихчета,занимаваме се и двамата с него.Вече знае всички букви как се пишат,ако го накараш,на всички роднини буквите,цифрите може,още миналата година с детското лаптопче ги понаучи.Сега баща му го е подхванал със смятане,с кутията моливи(24 бр са),но до десет вадят и прибавят.Аз пък като се гледат сами и вадя ,,строгия тон,, :wink: :) какво ,,прясно ,,са яли.Десерти не забранявам,но държа плод или зеленчук всеки ден в суров вид да се яде.Ако ще да е съвсем малко.Но усещам,че и баща му взе да набляга на това и по не ги питам вече....Баланс....И за игрите на вън сме на едно мнение....Целувки за Дани!

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет юни 25, 2015 8:30 am

И така, от мен добро утро, станах в прилично време -6 часа, сивото ме изнуди за галене, май съм го разглезила и ще трябва малка корекция в поведението му, като ме няма пищи или се завира в гардероба депресиран. Не всичко в тоя живот се постига с мяу-мяу и ще му скръцна със зъби малко.
Дианка, много хубави думи за красотата, напълно съм съгласна:):):) Няма да забравя едно интервю с пластичен хирург /човечецът беше нисък и плешив, да речем не особено привлекателен/, те го питаха дали прави корекции на жени , когато не се налага, няма дефект, а просто за красота и той попита- А какво е красотата? За вас аз най-вероятно съм грозен, но мога да ви уверя, че за жена ми съм красив:):):) Много ми хареса. Красотата е излъчване , чар , а не перфектни черти:) Успех на прегледите.
Дидка, добре се е позбавлявал Зарко, Ако бях там при вас сигурно щях да си изпрося половината тебешир и аз да рисувам с детето:):):) И разходката на плажа няма да избяга.
Йоанка, много съм впечатлена от сина ти и желанието да те отменя в готвенето, току виж един ден стане прочут готвач:):):)
Танче, Кате, здравейте:):):)
Влади, не съм го гледала този сериал,но отворих да поразгледам за него, може да го пробвам. ще кажа дали ми е допаднал.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет юни 25, 2015 8:46 am

Добро утро :)
Нели, нямам кратунки :)
Ани, радвам се за момчето ти. Спорта учи на ред, дисциплина, самостоятелност, казвам го като бивш спортист. А пък гребането си е моят спорт :)
Влади, много хубав номер на полета :clap: А сериала го гледам и за сега ми харесва :)
Йоанка, Дани е добро дете, сега му е момента да лудува и играе, жив и здрав да е само :)
Дидка, и за Зарко се отнася, нека бяга, скача, рисува, сега расте и гради характер.
Хубав ден, момичета. Трябва да поработя :wink:
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет юни 25, 2015 2:06 pm

Направих си кафе..Проверявам тук за компания ,но няма... :)
Е,днешния вятър не спря...то нямам настроение в такова време да излизам...Ще си стоим в къщи..

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет юни 25, 2015 2:45 pm

Дидка, изпуснала съм те.


Заключена