Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ninka71 » съб юни 27, 2015 1:07 pm

Здравейте мили приятелчета!

Благодаря ви за топлите думи!
Благодаря ви за оказаното внимание!
Благодаря ви,с чувство на признателност!
Благодаря,че ви има и,че сте тук,когато имам нужда от вашата приятелска подкрепа!
От вас,получавам изцеление,получавам необходимата доза оптимизъм,която ми е необходима,за да дишам по-леко и да продължа напред!
Йоанка,искам да те видя!Искам да те познавам отблизо!
Ти си невероятно момиче!
Мами,знаеш чувствата ми към теб и семейството ти!
Но,много ми е тежко,че си далече от мен!
Дианка,която зарежда с топлина и слънчеви лъчи,в буквален и преносен смисъл,също толкова много ми липсва тук!Не трябваше ли това лято да идваш до София,или бъркам нещо?
Дидка,а ти кога ще напишеш нещо повече,без да го изтриваш? :) И път към София,нямаш ли скоро???
И аз се притеснявям,че ще ми изчезне поста,затова ще го пусна.
Бони,щастливото бабче,какво ли прави?Дано всичко е наред при тях!
Наталка,весело изкарване!Удари го на живот и това е!Полага ти се!
Нелка,слънчо,къде си?Провери ли пощенската кутия?Много е полезно това с тренировките.Аз,бих искала да се запиша на народни танци,че много съм напълняла,а и за тонус,но има едно голямо но и ако
Влади,числото 66,изобщо не е лошо,а ако толкова го мислиш,подсъзнателно си мисли,че ще пътувате с полет 123 например или 99,или 55....
В самолета си вземи някакво приятно за теб занимание-бродиране,судоку,кръстословици,любима книга,вицове-чувала съм,че разсейват,а и можеш да ги споделиш с други от самолета,например с пилота :D.Шегичка,разбира се.
От все сърце ти пожелавам лек полет и безаварийно кацане!Ще те очакваме на родна земя!Ако кажеш в колко ще кацнеш,аз ще ти помахам отдолу :thumbsup: :D


Иска ми се да поздравя всички,но ми трепти екрана.
Но,пожеланията ми за прекрасни почивни дни,ги отправям към всички вас!
Последна промяна от ninka71 на съб юни 27, 2015 1:25 pm, променено общо 1 път.
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб юни 27, 2015 1:24 pm

Изображение



Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юни 27, 2015 2:15 pm

Нинка,има малка вероятност да дойда до София за поне два дни през юли.
Но от едно време насам ми се върти идея да приключа с писането тук.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юни 27, 2015 2:17 pm

Имам желание с Катето Сф ,с Нели и с теб Нинка да се видим.Идвам два-три пъти годишно,все ще намерим време,стига да искаме.


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб юни 27, 2015 3:23 pm

Никак не е лоша идеята ти да се видим.
Аз трябва да видя това Кате,къде се е скрило,че ако ми е близко що да не й стана клиентка:):):)---пациентка:):):)
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб юни 27, 2015 11:27 pm

Здравейте мили момичета :hug:

Не, не съм ви забравила - просто въртележката е пълна :wink:

Искам да поздравя всички празнували момичета и вашите близки :giflo1: Бъдете здрави, обичайте се и си помагайте - правете добри неща и това ще се връща многократно :love:

Нинка, Нели, Дианка, благодаря ви че се сещате за мен :hug: :hug: :hug: Наистина бяхме миналата неделя при дечицата, а как ми се иска да са на една ръка разстояние и да ги виждам всеки ден ... Те са много сладички - спят, хранят се и се преобуват. За тях това сега е най-важното - да са здравички и да растат :thumup: Променят се с всеки един ден, та те са още толкова мънички :)

Нелка, желая ти най-добрите новини, чудесна разходка до Москва и мнооого обич и топлина :heart:

Нинка миличка, успокой сърчицето си - ние сме силни момичета и носим по много. Вярно е, че понякога ни идва в повече, но ... вземай по едно розово хапченце /Диаксид/ - аз отново ги започнах ...

Дианка, чакам с нетърпение да кажеш кога тръгвате за насам :love: Може би втората половина на юли да бъда дежурна по бебета и да съм във Варна - ако е рекъл Бог, така че да съм по-близичко.

Йоанка, работно и успешно наше момиче - много хубава торта си спретнала отново :cake: Радвам ти се много на фантазията, усърдието и старанието :thumup:

Ани, макар че не се включих в дискусията, да знаеш че много мислих и анализирах написаното от теб и другите момичета - ти най-добре познаваш детето си и най-добре улавяш настроенията и нагласите му. Изкренно вярвам и се моля да преодолее трудните моменти, да намери най-верния път и да му се случи най-доброто :hug: А на теб - поздравления за успехите ти и ... намери време и за себе си това лято и си почини :)

Влади, успешен полет ти желая и щастливи мигове у дома :love: Дано с приятелката ти нещата се развият по най-благоприятния начин - зная какво е, в нашето семейство преживяваме подобни заболавания и все се моля за най-доброто :thumup:

Дидка, неуморно момиче - радвам се за теб и Зари, за това че все повече време сте тримата заедно и разчиташ на мъжко рамо. Добре е, че си на работа, но не забравяй да мислиш и за себе си :hug: Не разбрах защо си мислиш да спреш да пишеш тук ...

Кейти, ЧЕСТИ РОЖДЕН ДЕН мила :giflo1: Бъди здрава, бъди щастлива с прекрасните си момичета - нека те радват и скоро да последваш примера ми, много е хубаво :love:

Кате, радвам се че си добре - вярно че от време на време кръвното ти прави номера, но само това да е :thumup: поздрави на Митака и бъдете здрави :)

Верушка, ти също като мен липсваш напоследък - надявам се всичко около теб и децата да е ОК :)

Ивка и Илинка, как сте момичета - вероятно работата ви идва в повече :eeek: Намирайте време и за себе си :tongue:

Наталка мила, откак упражняваш агрофитнес и ти по-рядко си на рапорт тук :wink: Напълно ми е познато, но е хубаво да видиш това, което сам си произвел :clap:

Таничка, отпуската ти свършва - дано си успяла поне малко да си починеш, ако не - следващия път :roll:

Миле, надявам се почивката да е на MAX и да се завърнеш свежа и отпочинала :)

Ако пропускам някое момиче, то е не защото не си мисля и за него ... а защото на бабите им е простено да са малко разсеяни :eek:

Спокойна нощ и сладки сънища на всички :night: :night: :night: :heart: :heart: :heart:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб юни 27, 2015 11:39 pm

Дъждовен привет от мен!
Вали, вали, вали... и въпреки дъждовен, денят днес е прекрасен!
Нинка, Кате, толкова сте мили :love: :hug:
Докато не се сблъска човек с трудности, няма как да разбере колко е силен. Не ми беше особено приятно като се случи първото по-голямо предизвикателство. Мислех си, че уж съм късметлийка :) , а пък защо късмета ми изневерява :eeek: . Разбрах обаче, че с бягство едва ли ще успея да постигна нещо, а и човек не може да избяга от себе си. Примирих се, приех нещата и когато се и успокоих, вече можех да разсъждавам трезво. Сега разбирам, че това предизвикателство и борбата са ме направили по-силна. За да се пребори обаче човек, трябва да е оптимист, да мисли положително. Отрицателното ми мислене вредеше както на мен, така и на хората около мен. От друга страна ми помогна да осъзная, че, ако се предам, то ще си остана в тази черна дупка, а това никак не ми харесва. Надеждата и вярата ми бяха най-силното оръжие. Без тях не бих могла да се справя.
Нинка, аз също искам да те видя :) .
Както и всички останали момичета. Вече си представям един бал и всички ние облечени в стила, описан от Влади. Много ми работи фантазията :)
Нинка, за сега това може да се осъществи по Скайп, например. Или ми пиши. Аз вече не съм толкова заета и след 10 юли ще ставам домакиня :). А ако идваш насам, ще бъде чудесно. На нас не ни се очертава път към България тази година, но живот и здраве някога може да се случи. Тогава в планът ми ще фигурира среща с всички вас :D .

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб юни 27, 2015 11:40 pm

Дидка, моля те, не спирай да пишеш тук. Знай, че много ще ни липсваш!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб юни 27, 2015 11:41 pm

Бони, толкова се радвам, че се обаждаш. Непрекъснато си мисля за теб!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб юни 27, 2015 11:51 pm

Бързах да пратя написаното, че нета ми се позагубва. Сега вече прочетох и написаното от Бони.
Бони, благодаря ти за хубавите думи!
Дано имаш много бебешки дежурства и да ги гушкаш и им се радваш, и виждаш как растат и стават все по-интересни и забавни със всеки изминал ден!
Пожелавам ви сладки сънища!
Изображение
Изображение


Заключена