Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » нед юни 28, 2015 8:15 am

ЙОНКА,СПОКОЙНА НОЩ! :night:


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед юни 28, 2015 8:16 am

НА АНИ И ВЛАДИ СЪЩО ПОЖЕЛАВАМ СПОКОЙНА НОЩ! :night:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юни 28, 2015 8:20 am

Миле, чудесно звучи,чакаме снимките.
Дидка, не знам каква е причината,но се надявам да си остане само идея и да не спреш да пишеш. Казват, че само 4 % от страховете се сбъдвали и ми се иска моят страх ,че ще спреш да пишеш да не е в тях.
Бони,благодаря за милите думи, много топла и сърдечна си.пожелавам ти възможно най-често да виждаш и гушкаш малките мушмороци.

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юни 28, 2015 8:23 am

Йоанче, лека нощ. много страшна твоята кутия.пак бих бъркала, ама с ръкавици. :D


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юни 28, 2015 8:38 am

Кати мами къде си. Аз те чакам за кафенце. Хайде,че почти го изпих.
Ще взема да потренирам и после ще намина да видя дали сте тук за кафе.
Дианка, като те няма с топлите ти думи и лятни свежи снимки ми става леко зимно.
На Натали спорна работа в градината,освенако си решила да го пишеш дъждовен и да си почиваш.
На Верчето,Ивка и Илинка хубав ден и положителни емоции.И на Катето сф. На всички радост и късмет днес.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юни 28, 2015 8:53 am

Добро утро!
Ех ама и мен ме хващат едни настроения...,чета и...ами пише ми се :wink: ...
Благодаря ви!
Вчера се роди една принцеса Даная,кака й е приятелка на Зари.Как ме хваща носталгия по нааканите памперси...и други бебешки неща.Много се радвам,малката и майка й се чувстват добре,четиригодишната кака също.
По отношение на позитивното мислене и аз съм на същото мнение.Това го забелязвам при бащата на малкия,беше песимист,не се и усетил от работа и заетост покрай нас,че е променил нагласата си.Прави план за нещо(нека си е за него си какво),много ме изненада ,ако си черноглед няма да се решиш ...Започна да си вярва,че може много ако иска,има и умствените ,и физическите възможности,важното е че сам е разбрал това .Не е толкова важно колко ще постигнеш,а да си поставяш цел,път,да градиш,нещо няма да се получи,ще изградиш друго.Въпроса е ,,движението,, напред и вярата в себе си.Разписах се.....
Зари спи,аз вместо да почна да готвя пиша,но има време.Днес май ще става за излизане.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 28, 2015 8:59 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, прекрасни момичета! Нелка, тук съм,хайде на :coffee: ! Миле, добре дошла,радвам се,че си изкарала добре! :clap: Таничка, много здраве,радост,щастие и късмет на сестричката ти,бъдете винаги заедно и щастливи! :thumbsup: :love: Йоанка, само така миличка,никакви черни дупки - ние можем да ги контролираме, изправяме се и продължаваме! :clap: Бони, прекрасна си, за всеки си намерила мила и топла дума, аз лично ти благодаря от сърце - на малките бонбончета пожелавам здраве и да растат с часове,а вие да изпитате много радост с тях! :thumbsup: :love: Ани, всичко ще се оправи,така е,често ни натискат битовизми, уж дребни наглед,но стресиращи,успех мила! :thumup: Влади - много, много късмет и те чакаме ! :love: Прекрасен ден на всички! :love:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юни 28, 2015 9:01 am

Миле,добре си си починала,дано скоро пак имаш време за подобен отдих!
Нели,може би сега не е момента да изчезвам,с теб чакам детето!Виждам ,че и ти си по планирането навреме,така че няма да ми се смееш че месез по-рано мисля за рождения ден на малкия.Избрали сме подаръците,тортата е ясна-спайдърмен,разгледах и щуротийки от рода на маски,салфетки,балони,на колкото и да ставаме един път ставаме на толкова години,и се прави подобаващо :wink: нали?
Хубав ден!
Тук една тенджера ми ,,намига,, че й е време да я напълня...

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 28, 2015 10:04 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Дидка, Тони също искаше такава торта,но в последния момент я смени с КОСТЕНУРКИТЕ НИНДЖА, сега му останаха фигурките и много им се радва, то какво им трябва на децата,важното е да са доволни - права си, веднъж човек има рожден ден в годината,а особено за дете -това е прекрасен празник! :clap:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юни 28, 2015 10:15 am

Кате, ето ме след бурна тренировка и две кафета:):):) Мога да се вклю'ча с вода или чай:) Ако черпиш един липов :wink:
Дидка, радвам се на думите ти:) Ще го чакаме и дочакме. А за предварителното планиране напълн подкрепям, човек се вълнува като подготвя нещата за любимите си човеци и човечета. планирам рд -то на мъжа ми минимум три месеца предварително. в процеса на мислене и планиране винаги изскачат нови интересни идеи. това е любимата ми част -да подготвям рд. сигурна съм, че празника на Зарко ще е неповторим.


Заключена