Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vladkavl » вт юни 30, 2015 6:42 am

Добро утро, мили приятелки! Благодаря ви от сърце за топлпто посрещане!
Момичета, точно преди Великден от късо съединение или нагряване на един трансформатор беше съанал лек пожар с много опушване в кухнята ни, като е бил засегнат и коридора, всичката техника (камерите, дом телефон душаме и част от секцията) са се стопили и обгорели, а стените от бели бяха станали черни, бялата техника също е станала черна, та това наложи основен ремонт у дома без да е планиран, почти е на финала, защото се работи от месец но има довършителни дейности още и част от багажа ще ми постои в куфара, няма къде да го подредя сега, моля се да имат на склад това което ще харесаме в мебелния магазин, че да си подредя нещата. Голяма работа и разходи ни се отвориха но здраве да е. Нели, как няма да се похвалиш, че сме се видели, ако не го беше направила аз щях да го направя, само да я видите момичета, една малка лудетина ама много ме зарадва усещах, че ще я видя и щях да я търся с поглед ако не ме беше извикала. От цялото пътуване най-кошмарни са ми тези два часа от София до Микрево ( моето селце) 12 км. Преди Сандански, някой ме попита къде ще отседнем ама не помня. По пътя умората вече е на 100 и едва издържам тези 150 км., затова като пристигнем казвам здравйте на всички, малко прегръдки и целувки и яхвам метлата(само това ме държи будна) почиствам и с багажа се справям ама сега няма къде да го подредя половината. Нели , а ти видя ли жената до теб, че държеше лист с моето име, тя беше близка на моя позната, на която донесох някакви добавки и билки ( тя е онкоболна) и от години се подържа с "нещата" приготвени от възрастен българин живеещ в Чикаго, та ме помолиха да и донеса поредната порция надежда, не е нужно да ме молите им казах само да не ми ги вземат ама ги предадох успешно. Ще я чуя тези дни за да направя връзка между този човек и приятелката ми. Наспахме се за 6 часа и ви надух главите рано рано. Дианка, не се ядосвай, ще се наредят някак нещата, жалко за хората внасяли си осигуровки с надежда за спокойни старини, а то........ Дидка, да не те обидихме с нещо, как ще се отказваш да пишеш,мила, та това е като да си напуснеш семейството, поме аз така ви усещам, още повече като започнах да се чувам с някои от вас а вече и среща лице в лице. Помисли, моля те.Ставам, като ви пожелавам лек и слънчев ден, при нас е дъждовно и хладно.


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт юни 30, 2015 6:46 am

Дидка, добро утро! Изтървах те, докато пиша, лек ден на теб. Родния въздух си е друго нещо, не се описва трябва да се почувства. Всички ми казват " няма по-хубаво от у дома нали" а аз им отговарям, че по-хубаво има навсякъде по света, но никъде няма по- мило от там, където е минало детството ти.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт юни 30, 2015 6:51 am

Влади, здравей, мила! Вече сте си в къщи! Сега си починете и прекарайте прекрасно сред близки и приятели!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт юни 30, 2015 6:52 am

Йоанка, привет! Будуваш в късните часове. Лека нощ на вас с Ани. :night: :night: :night: :hug: :hug:


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт юни 30, 2015 6:54 am

И ремонтите ще ги довършите и всичко ще е наред!
Прегръдки и целувки!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт юни 30, 2015 6:56 am

Ние късно си лягаме. А и утре не съм на работа. Само един работен ден в седмицата е супер :). Имам чувството, че е петък :)

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт юни 30, 2015 6:56 am

тук съм...но ще трябва да прочета сега какво сте писали...и продължавам...Много се радвам,мнаго писано,май сме голяма компания тази сутрин...

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт юни 30, 2015 7:00 am

Дидка, и аз първо пиша и после чета :). Е, това с допълнителната работа е прекрасно. Опитай, пък ако ти идва на нагорнище винаги можеш да се откажеш! Ти ще се справиш! Приятен ден и прегръдки за Зари!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт юни 30, 2015 7:02 am

Изображение
Поздрави и усмивки!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт юни 30, 2015 8:03 am

ДОБРО УТРО!
ВЛАДИ,разкошен човек си. :hug:
ДИДЕ,хубаво е ,че ще имаш имаш втора работа,но ще успяваш ли да си почиваш!
Но ти ще се справиш.Знам,че си го обмислила .
Успех и :hug: за теб и Зарко :) .
А сега :coffee: от мен с пожелание за:
:) :giflo1: ХУБАВ ВТОРНИК,СПОРЕН УСПЕШЕН И ЦВЕТЕН! :heart: :flow1:


Заключена