Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » вт юни 30, 2015 8:10 am

Здравей,Миле!
Приготвих малкия ,изпратихме се и още малко тук...И днес ми е почивен ден,защото днес продължавам вчерашните неща...
Нели,каква чудесна идея да посрещнеш Влади,наистина тук много познанства уж виртуални прерастват в съвсем истински и това ако не е прекрасно!!!
Обаче имах много да пиша ама ми се ,,пилее,,мисълта..
Вчера бързам да се похваля на Арто за предложението по телефона и гласа му се извиси,защото помислил ,че искам да напускам,че най-висок тон :eeek: :D стана като разбра и двете.То си е малко трудно с моята почти постоянна умора,прав е ,но такава съм си...Е снощи родата моята ме намъмри... :)
Надценявам си силите ,да ,така е..
Чувствам се добре когато ми се дава възможност да живея нормално,когато не ме съжаляват,може да ми съчувстват,друго не!! ,
когато правя опити живота ми да е пълноценен според възможностите ми,когато не се очаква от мен да съм отчаяна ...Една позната ме попита скоро ,,примири ли се,, ставаше въпрос за здравословното ми състояние.Ами явно тя ,,страда ,, повече от мен.Аз приех факта в деня когато ми казаха,от там нататък живея ,,себе си ,, и се приемам и като нрав и като физика,не ми пука и от белезите,дори не ги и крия.Философствам аз,но след малко ще тръгвам...
Хубав ден!Усмивки,щастие...някое друго писъмце за Нели,аз й пожелавам направо ,,среща,, , но и това ще стане!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт юни 30, 2015 8:13 am

Който ми иска телефонния номер може да го вземе от варненските момичета,Ивка или Илето...,Катето сф...

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт юни 30, 2015 8:20 am

Добро утро, момичета:) Изображение

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт юни 30, 2015 8:34 am

Влади, бях се съсредоточила във вратата и само да трепне и погледът ми там да не те изпусна, аз се заредих там от 12,20 , таблата повредени, не съобщават полетите.Не съм я видяла какво държи, после я видях само като й даваше лекарствата. Как си днес? Е, мога да предположа, че си изморена, но се надявам да не е много:):):)
Дидка, в крайна сметка винаги може да се откажеш ако видиш,че се преуморяваш. Аз лично съм работила едновременно на 4 места, не се шегувам- две смени в училище-първо с малките, после в гимназията, което някои дни си е 14 учебни часа. Два пъти в седмицата, когато имам дупка в часовете тичах да преподавам на малките в детската градина. А събота и неделя водех компютърни курсове на учители. От сутрин до вечер. И ми харесваше. Но е и изморително. Ти ще си усетиш как е като започнеш. Човек като си върши работата със сърцв и душа се изморява, да , но се чувства и удовлетворен и щастлив. Радвам се ,че всичко е минало по план вчера.
Дианка, то и на мен ми стана мило и хубаво, а , дано някой ден всички се видим:):):)
Йоанче, откакто чух за твоите щипалки вече не бъркам на сляпо в кутията,оглеждам я хубаво и не обарвам :D :D :D :D :D :D :D
Миле, чакам снимчиците:):):)
Момичета, силно се колебая между кафе и спорт. Добре де, кафето печели явно:):):)Днес установих ,че съм смъкнала едно килце. Колко лесно се прилепват, а надолу е голяма мъка.


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 30, 2015 8:49 am

:giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро, мили момичета! Сядам на :coffee: с вас! Влади, ще оправите всичко,само да сте живи и здрави,ти можеш! :thumbsup: Дианка, напълно споделям твоите размисли,много си права за всичко,но така е,търпелив народ сме,чак дразнещо търпелив,но..... Дидка, успех на теб! :thumup: Пожелавам на всички чудесен ден! :hug: :hug: :hug:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт юни 30, 2015 8:55 am

Кате/мами/ добро утро, мила:):):) Тъкмо се чудех къде си. Поздравявам те само, че вчера изгорих вечерята, че се тплеснах тук, днес изгорих едни принцеси на въглен и сега пека нови, да не става същшто, отивам в кухнята. Хубав ден на всички!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт юни 30, 2015 4:40 pm

Здравейте слънчеви момичета,
все не стигам до тук,май нещо не ми се пише :wink:
Влади,добре си дошла на родна земя :giflo2:
Миле,прекарала си добре :)
Наталка, и ти със селото като мене надявам се да ти действа добре :)
Мами,добре сте с Тони забавлявате се :thumup:
Не раздбрах защо Дидка не иска да пише или няма време,да аз и имам телефонният номер :?
Нели,ти си душица винаги намираш време за тук :giflo1:
Момичета мисля си често за вас но нещо ме гони депресия.
Пиленцата отлетяха тази година и двете(Глорка и Богито)
Глорка замина на Обзор работи в един хотел мисля я постоянно много силна е връзката ми с нея по 100 пъти се чуваме
даже да ви призная,тя първите дни плака за мене било и мъчно,обеснявам и ,но тя си знае неината сега вече я чувствам по спокойна и уравновисена.
За Богито по -вечето знаете,че той не се задържа тук при нас и съм свикнала с отсъствието му,а и от малък учеше в друг град.
Мисля другата седмица да паля джапанките и газ към Обзор при Глорка да я видя :)
А живот и здраве да не правя дългодалечни планове но от 1 до 10 август съм отпуска ще я прекарам 5 дни на Слънчака при Богито и 5 при Глорка.
Стига съм ви натоварвала,живота е прекрасен
и нека не превръщаме живота си в дни,а дните в живот :D
Прекрасна вечер мили приятелки
:winkiss: :giflo1: :giflo2: :winkiss: :giflo1: :giflo2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 30, 2015 6:25 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Мила Ивче, порастват децата и постепенно поемат своя път,но с Глорка винаги ще е така, питай мен,нали ги имам две - силната ни връзка помежду ни, става още по -силна с годините, а това е голяма радост и щастие за мен - не се меся в живота им,оставям ги в моменти да грешат, за да извадят поуките сами,без някой да им се натрапва и да лее съвети и ум,така стават по - силни. :thumbsup: :love: Пиши понякога тук,липсваш ми с твоето слънчево настроение и огромна доза оптимизъм,весело и щастливо лято ти пожелавам,прекрасна Ивка! :clap: :love: Момичета, при нас в момента вали и гърми,но е така хладничко и приятно, скоро ще си мечтая за тая хладина. Ани, Нинка,Катенце,Верче - къде сте милички, хайде чакам ви???! :love: Лека и приятна вечер на всички! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт юни 30, 2015 6:42 pm

Привет, момичета :)
Влади, съжалявам за трудностите, които имаш. Ще се справиш и дано добре да си починеш на родна земя.
Ивче, с търченето на село свободното ми време отлита, но да отгледаш зеленчук от семе е голямо удовлетворение. Имаме планове за преустройство на градината, но те ще се изпълнят от есента във времето. Само живот и здраве да има.
И с липсата на Глорка ще свикнеш, знам, минах по този път със сина :)
Дидка, само да не те преуморява втората работа, но ти си знаеш и се пази :)
Тази вечер съм сама и ще почивам, мъжа на работа, сина на Джулаи, аз като куку пред телевизора с биричката :)
Приятна вечер :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт юни 30, 2015 9:19 pm

:night: ХУБАВА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night:


Заключена