Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » вт юни 30, 2015 10:24 pm

Изображение
Ани, дано вече са минали изпитите и си отдъхнеш!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юни 30, 2015 10:58 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: За вас, мили момичета - утре е ДЖОЛАЙ МОРНИНГ,пожелавам ви - весело,щастливо и незабравимо лято,заредете се с много настроение,обич и радост! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :love:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт юни 30, 2015 11:30 pm

Здравейте, момичета, бутаме се със сивото за място , явно ще пиша с една ръка. Защипал е другата. Току що се върнах от разходка
Имам си кратунки да ви се похваля, преди няколко дена се разхождах наляво-надясно с една клечка за уши и ги мацах цветовете, ми няма пчели. Много бързо растат. Утре ще ги щракна да ви покажа.:)
Ивка, ако запалиш джапанките към Обзор ти пожелавам хубаво време и прекрасно настроение там.
На всички прегръдки и лека нощ от мен, сивото съвсем завзе територията вече, чудя се как още не се е качил на носа ми:) Сутринта събуди мъжът ми като му стъпи на главата...и си седи.

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср юли 01, 2015 1:03 am

Привет приятелки!
Уморих се днес, но още няколко дни и ще прережем лентата. Ще ви покажа след това как е, Катето и Наталка поведоха крак с ремонтите. Йоанка, имам нужда от теб в момента, купихме бексплаш (плочки за стената между горните и долните шкафове) но тук никога не са работили с такива и майстора е опитал да ги лепи но не се справя и не иска да рискува да опитва за да не ги развали, а си спомням, че ти сама ги лепи вашите, та ако скокнеш до тук да ги наредиш ще бъде чудесно. Нели, това сиво е опасна работа, да не те измести от мястото ти в спалнята, хулиганин-ка такава. Спинкайте а и аз ще последвам вашия пример и утре с нови сили.... Вижда му се края :clap: :clap: и кафе за първите ранобуднички :coffee: както и за всички останали разбира се...Ани и Йоанка, приятен остатък от деня!


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср юли 01, 2015 1:11 am

Влади, идваааааам :).
Значи има една лепенка, която първо се слага на стената, като двойно залепващо тиксо. Плочките после само се лепят върху нея. Бързо, лесно и чисто. Ако обаче се залепи накриво, после няма отлепване :).
Плочките мозайка ли са? (Една плочка е съставена от много малки). Ако са такива, то тогава само с тази лепенка става. Иначе е много трудно.

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср юли 01, 2015 5:26 am

ДОБРО УТРО И ЧЕСТИТ НОВ МЕСЕЦ!ЗДРАВЕ И УСПЕХ!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср юли 01, 2015 7:30 am

Добро утро, момичета!
Прекрасен нов месец!
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср юли 01, 2015 7:54 am

Добро утро

Честит нов месец, много слънчеви усмивки и радост по лицата да имате :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 01, 2015 8:44 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, мили момичета! Сядам на :coffee: ,дано се появи компания! Влади, ти си неуморима момиче, от самолета и се захвана с ремонт, дано скоро привършите и да си починеш и насладиш на ваканцията! :thumup: :love: Нели, това котенце е доста нахално,но при такава добра стопанка се е поразглезило,нека и то милото да се почувства щастливо,макар и на главата на съпруга ти! :clap: Натали, напълно разбирам радоста ти - от едно семенце да отгледаш нещо, аз на терасата го правя и се чувствам щастлива,а при теб цяла градина, догодина ще имаш много повече неща, живи и здрави да сте! :clap: :love: Прекрасен ден на всички пожелавам! :heart: :heart:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср юли 01, 2015 9:26 am

Добро утро!
Днес окъснях за кафето,но все пак към тук.
УСПЕШЕН ,ЩАСТЛИВ И СЛЪНЧЕВ МЕСЕЦ ЮЛИ!СБЪДНАТИ ЖЕЛАНИЯ И ПОЖЕЛАНИЯ!ЗДРАВЕ,ЛЮБОВ,КЪСМЕТ,ЕДИН ПРЕКРАСЕН ПЕРИОД ДАНО ПРЕДСТОИ!
Хубав ден!
По-късно ще пробвам да пиша отново.


Заключена