Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » ср юли 01, 2015 9:48 am

Честит нов месец! Да донесе на всекиго по нещичко, ще си позволя да пожелая:) На Бони- гушкане с бебоците, на Илинка -котенце, на Дидка-удовлетворение от новата работа и приключения и разходки със Зарко, на Влади-успешен ремонт и радост от новата хубава обстановка, да остане време да се наслади, на Наталка- удовлетворение от труда в градинката:)и прекрасни резултати от този толкова голям труд:) наистина е удовлетворяващо да отгледаш от семенца, на Катето/сф/ много клиенти в аптеката, на Ани-само шестички и хубави новини около Мони, на Йоанка- прекрасни торти и една хубава почивка/ако не ме лъже паметта приключваш с гледането на дечицата:)/, на Дианка- радост, слънце , плаж и хубави вълнения, На Ивка повече срещи с децата:), на Танчето -повече плажуване и всичко да е наред с дъщеричката:), На Милето-още много прекрасни почивки/чакам снимките от последната:)/, на Верчето- радост и щастие и да се отбива по-често тук, на Нинка- спокойствие и хубави емоции:) На Катето/мами/ -разходки с Митака и Тони, радост и усмивки:) Надявамс е да съм пропуснала някого, ако съм не е нарочно.
Кате/мами/ как се гледа това цвекло, заинтригува ме аз обожавам цвекло, рупам си го в суров вид:)
Ето една от моите кратунки , много им се радвам:) Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 01, 2015 10:10 am

:giflo2: :heart: :giflo2: Мила Нели, сърдечно благодаря за прекрасните пожелания! Пожелавам ти месец юли да бъде незабравим за теб, да ти донесе много радост и щастие! :clap: :thumbsup: :clap: :love: Кратунките са прекрасни, харесвам ги много, моля те, събери семена от тях. Нелка, аз не посаждам цвеклото от семена, а от плод - купувам си глави от магазин и ги посаждам в огромна саксия - цяло лято,чак до есента имам прекрасни,огромни листа за супа и сърми, а толкова са красиви и вкусни,това е мила за червеното цвекло. :thumbsup: Хубав ден, Нели! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср юли 01, 2015 2:21 pm

Здравейте приятелки!
Току-що се върнах от работа, моята дъщеря е наготвила, оправила всичко и аз нямам работа и сядам при вас :wink:
Нели, благодаря за пожеланието! Благодаря на всички за пожеланията за новия месец - желая на всички здраве и щастлив и слънчев нов месец, почивка, емоции, дъх на море и много любов! :hug: :hug: :hug:
Сега ще се излегна и ще помързелувам :D
Дечицата тичат около мен, миличките на баба, те са нашето щастие :love: :love: :love:
По-късно пак ще вляза и ще ви пиша :yawn:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср юли 01, 2015 5:27 pm

Здравейте момичета
Благодаря на всички за пожеланията
Нели :giflo1: :giflo1: дано
И на вас момичета желая много щастие през новия месец
Вчера и днес работя на втората работа и съм малко уморена
Направих си кафе и тук
После пак
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср юли 01, 2015 7:32 pm

Здравейте,момичета,пак аз:):):) Днес цял ден посветих на пдготовка за Москва, като се тръгне от маршрутите, та се стигна до работното време на всяко нещо, разпределение на нощни посещения, докога работи метрото, кога, къде с какъв транспорт,мисля че се справих и направих оптимални маршрути, разстоянията в Москва са огромни и малко мисъл предварително няма да навреди. Имам си карти, информация за обекти. Та чак информация за ресторантите. Много се вълнувах докато правя програмата, имах първоначални идеи, но сега при най-подробния план си припомних доста подробности. Ще обменя рубли оттук да си имаме.

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср юли 01, 2015 7:40 pm

Ако видите какви подробни карти имам, как се стига от метрото до еди-къде си ще ми се смеете:):):)Два от дните имаме екскурзии, там ще си има екскурзовод и няма да го мисля. Останалите 4 дена аз съм екскурзводът.:)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 01, 2015 7:48 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Нели, браво,така се прави - без предварителен план си за никъде,може да претърпи промени,но все пак си е вид нагласа,браво мила! :clap: :love: Таничка, почивай си повече, с тая втора работа е уморително. :thumbsup: Верче, много ти се зарадвах, че си писала,радвам се,че сте добре! :clap: Нинка, виждам те, мило момиче,надявам се да сте добре! :thumup: :love: Момичета, пожелавам ви лека и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср юли 01, 2015 8:00 pm

Привет :)
Нелче, добре си го запланувала :)
Аз малко съм поуморена и ще ви пожелая хубава вечер :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср юли 01, 2015 8:06 pm

Натали, благодаря за хубавата песничка, приятна почивка:) Верче, Танче, на вас също:)

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср юли 01, 2015 8:13 pm

Кате, благодаря,мила, може и аз да си посадя цвекло догодина:) А за плануването, аз ще се забавлявам много и без такова, но и самото плануване е удоволствие. Аз отивам да спортувам отново, увеличих спорта на два пъти на ден, намалих храната, сега ясно е, че не съм в най-добрата си форма като родих преди 6 месеца, ама сега това пътуване ми дава сили и съм затегнала още повече положението. Не че ще стана на 20 години. Ама да се постегна и да се чувствам добре, ще има много снимки, не мога за всяка да си гълтам шкембото :D :D :D :D :D :D :D Лека вечер на всички:):):)


Заключена