Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » пон юли 06, 2015 12:00 pm

На сегашната ми работа предстоят промени.Момичето ,което сменях като се върна нещо не беше в настроение(не намирам подходящи думи) и днес разбрах,че решила че напуска(не знам подала ли е предизвестие,това си го говорим с колежките)...изобщо ...не знам кой какво ще работи,кой къде ще е.Обаче мен ме привлича новото предложение,дори се усещам,че ако ми хареса ще стане основната ми работа,не се отказвам и от тази :D .Чакам и от двете места да се уточним.Надявам се да се ,,наглася,, с работните времена и задачи.Не съм се колебала -и двете!
Кой какво ми говори за умори...ще си почивам някак си :wink: :)


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон юли 06, 2015 1:04 pm

Уф..ако все пак се наложи избор ще ми е много трудно...

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон юли 06, 2015 3:34 pm

Здравейте пак, момичета. бях на фризьор, мацката каза никакви кичури,косата ми падала страшно много Взех си витамини за коса и шампоан за косопад, дано пък помогне.Аз видях ,че пада, ама тя каза, че е много. сега моите три косъма останали ще се опитвам да ги укрепвам.
Дидка, дано се налага избор:) Ако може и на двете да са си добре и всичко да върви нормално, стига да не е нанагорно.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон юли 06, 2015 6:47 pm

Лека и хубава вечер
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон юли 06, 2015 6:51 pm

Натали, багодаря за хубавия поздрав:)

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон юли 06, 2015 7:36 pm

Време е за йога:) Малко ме мързи, ама докато стигна ще се стегна:)Хубава вечер, мили момичета:)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон юли 06, 2015 7:45 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Момичета, пожелавам ви весела и красива вечер! :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон юли 06, 2015 8:51 pm

И от мен пожелания за приятна вечер
Днес се чувствам много уморена
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт юли 07, 2015 2:20 am

Здравейте, момичета!

Днес беше емоционален ден и за мен, и за половинката.
Днес той беше на служебна визита в националния здравен институт. Фирмата им има проекти там. Остави детето при мен в работата и се разбраме да дойде наобяд да го вземе. Пускам телевизора да видя новините и точно там, всичко барикадирано, някой чул истрел и се обадил и полиция, хеликоптери, улиците затворени. Това се случва във Военния медицински център, който е в съседство с Националния здравен институт. Звъня на мъжо да го питам какво се случва и как ще се придвижи, като всичко е евакуирано, а той милия се чудел какъв е този хеликоптер, където кръжал над главата му. Той тъкмо бил на покрива на най-високата сграда да оглежда проекта, с който се занимава :eeek: . Било малко страшничко, той тръгнел на десно и хеликоптера след него, тръгнел в ляво - хеликоптера след него :). Сигурно са мислили, че е стрелеца :). Не усял да си свърши работта, а и не може и да си тръгне - улиците затворени. Добре, че аз работя на близо, дойде пеш взе ми колат и детето и се прибраха. После минаха да ме вземат и отидохме да вземем колата му. Нищо не откриха, нито срелец, нито стрелба. Много често взеха да се случват подобни инциденти във военние институции и всички са на щрек.
Нели като каза, за ключовете и се сетих за моята случка днес. Бебето спеше и ния решихме с детенцето да излезнем в задния двор да поиграем. Помисли да си взема телефона, но реших, че няма да се бавим много, че беше горещо. Оставих вътрешната врата отворена, само другата затвори и ктъкмо поглеждам, вратата се затаря, засилвам се да я хвана, но късно, кучето по-бързо от мен, затворило вратата и ние останаме заключени навън, без телефон, бебето вътре спи и всеки момент може да се събуди и ревне. За няколко секунди изпаднах в паника. Минах и проверих всички врати, дали някоя не е останала отключена - не. Ами сега, какво мога да направя. Изведнъж се сетих, че жената ми беше споменала, че някъде държат резервен ключ. Сетих се, че спомена стълби и под някакъв камък. Тръгнах надолу по някакви страшни стълби, водещи към мазето, видях някакво камъче, повдигнах го и - ключ :) .Отдъхнах си, влезнаме, наказах кучето, бебето тъкмо се събуждаше :)
Прибра се, натъпках се със сладолед и баклава и тъкмо щях да ходя да плувам (ммчетата ми са на басейна) и се намръщи, загърмя и май ми се размина плуването, а и вече няма време след 45 мин басейнът затваря.
По-добре да приготвя вечера, че да си допълня калориите ;).

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт юли 07, 2015 6:01 am

Добро утро!


Заключена