Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » съб юли 11, 2015 8:31 am

Предвидливо изпратих написаното дотук...да не ми изчезне с неволно бутване някъде по телефона,че често се случва..
Хубави почивни дни,слънчево настроение дори и в мрачното време :D ,приятни емоции.
Влади,и кухнята и дворчето са супер!Много пъти съм споделяла ,че ми е мечта ей така една къщичка да имаме някъде да отидем да отдъхнем,да сея една две китки...Вчера в църквата лелчето ми се хвали с градината и цветята,тъкмо ги гледах,нямам къде да сея.Тук около блока е асфалт,има една много малка градинка,но не ,,оцелява,, една съседка сее ,но ...и тя се отказа..
Миле,не си писала и си мислех за теб,как си...


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юли 11, 2015 10:10 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Дидка, настъпи промяна на плана,остава за утре, а днес ще излезнат извън града с няколко семейства с децата,нека да подишат въздух,тук при баба никога не се губи,дори си поръчаха менюто за утре - баница,кюфтета на скара и къопоолу,сега пека чушки и патладжан,нали знаеш -ние сме изпълнителни. :thumup: Дидка, прекрасен ден на вас,разходете се със Зари,те очичките им все навън гледат! :love: :love:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб юли 11, 2015 10:48 am

Здравейте, момичета!
Нели, чудесни снимки от красивата Москва! Желая ти чуден престой в руската столица и дано облечеш рокличките :wink:
Ани, честит отличен успех!
Влади, всичко е чудесно, браво на теб :thumup:
Дидка, и на мен ми се иска същото, но нямам възможност :thinking:
Кате, приятна разходка днес и приятно готвене за утре, ние винаги сме изпълнителни :wink:
Аз ходих за лекарства и сега малко ще мързелувам, а след обяд ще готвя за довечера :wink:
Желая на всички хубава и изпълнена с приятни емоции събота!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб юли 11, 2015 4:23 pm

Малко се съмнявам по това време на деня някой да се навърта тук,но сега ми остана време да намина.
Нели,много красиво още първия ден.Страхотен гид си.Май и ние с теб ще се разхождаме из Москва.Страхотнооо :hug:
Ани ,поздравления за успеха,късмет на интервюто и приятно изкарване на сватбата.
Наистина Дианка и Милето се позагубиха ,щях да кажа и за Ивка ,но видях в ФБ,че се къпе в морето :)
Утре и ние до вилата ще отидем за вишни и малко разходка.
А сега сипвам по кафе и който се отбие добре дошъл.
10530705_836353919783977_5366179785734608805_n.jpg
10352089_304088473084399_4519152710742267054_n.jpg


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » съб юли 11, 2015 7:41 pm

Здравейте, момичета, днес доста се поразходихме, събуждам се аз и си мисля, че е сутрин, слънцето изгряло, ставам и се обличам, а то 4,15сутринта, тук слънцето изгрява в 3,59. днес беше ту жега, ту студ, два пъти ни валя, много странно време , мени се за секунди. Много е красиво тук, много добре си изкарваме. Купих и разни сувенири днес. Бяхме в Кремъл, после !ервения площад, после Болшой театър, после ходихме до Храм Христа Спасителя, Поклонная гора и на много други места.Изображение
Изображение
Изображение

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » съб юли 11, 2015 7:57 pm

Изображение/t34.0-12/11741783_1038458986165157_19026910_n.jpg?oh=fec32fc56aaf41cecd36bef64dfb11a5&oe=55A41AF1[/img]
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб юли 11, 2015 8:21 pm

Здравейте !!!!
Мечтайте за това, за което искате да мечтаете,.. идете там, където искате да идете, бъдете този, който искате да бъдете,.. защото ние хората имаме само един шанс и един живот, за да направим нещата, които искаме да направим..
Имайте един незабравим и щастлив уикенд, приятели! :)
ВЛАДИ ,здрави да сте !!!! Чудесна кухня и всичко ,което сте направили !!! Здрави да сте ,да се наслаждавате на почивката !!! Всичко е чудесно !!!!! :clap:
НЕЛИ ,чудесни са и твоите снимки ,и личи ,че прекарвате добре ..... не обръщай внимание на времето ,изкарайте на максимум дните в този красив ,интересен и пълен с история град !!! Красота и мощ !!!
При мен е монотонно ,продължава и се надявам да се сложи един край ...... с пътуването в Бг не се занимавам в момента ,ако не отворят банките не зная как ще се развият нещата при мен .... прекарваме ваканцията с хапване ,плаж и разходки .... не мога да мисля от сутрин до вечер .....
другата седмица е сватбата и съм с малко приповдигнат дух ,нищо , че нищо не е сигурно .... това е засега при мен ..... не съм много сговорлива ,но закой ли път се замислям ,че самите ние сме временни в тоя живот и всички планове ,които си правим и не се осъществяват само могат да ни покажат ,че не винаги ние имаме думата ....
Красива вечер !!! :) :) :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юли 11, 2015 8:29 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, момичета! Лято е и доста се разредихме, но нашето слънчево момиче НЕЛИ не ни оставя да скучаем, благодаря ти скъпа,че ни правиш съпричастни на това великолепие,да си жива и здрава! :thumbsup: :clap: :thumbsup: Верче, радвам се,че сте добре в къщи! :clap: :love: Дидка, направихте ли разходка днес,радва ли се Зари? Дианка, стори ми се че си тук,ако не греша - приеми моите пожелания за хубава вечер! :love: Ани,добре ли си вече, Мони обажда ли се?? Спокойна и лека вечер на всички! :love:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб юли 11, 2015 9:03 pm

Привет, приятелки!
Тръгнахме инцидентно за Берово в петък сутрин, имат голям фолклорен фестивал този уикенд, не беше планувано и трябваше да събера набързо багажа. Нели, не можах да ти пожелая лек път, но сега ти пожелавам страхотни прежвявания в този красив град и лееко пътуване навръщане, поздравления за снимките, изглеждаш прекрасно, както и това коети си ни показала от града, дано се оправи времето та да си облечеш и рокличките. Ани, успех на интервюто, дано е това, което искаш и от което имаш нужда, за 6-ците :clap: :clap:
Дианка, и това ще отмине, не знам как да те успокоя или какво да ти кажа...........
Натали, градината се подържа много трудно, много работа и много средства отиват, но си заслужава,ако нямаш помощ не можеш да се справиш сам, човекът който се грижи за свекър ми полага грижи и за градината частично, както и девер ми, ние само финансово участваме и докато сме тук месец и половина ги отменяме.
Йоанка, и всички момичета, благодаря ви за хубавите думи за кухнята, стана добре, както искахме, трудничко от разстояние но не е невъзможно.
МНого ни хареса хотелът в Берово и по-точно кухнята, собствениците си приготвят голяма част от храните (кисело мляко, сирене, и други млечни продукти, кетчуп, сладка от диви ягоди, малини, боровинки, сок от диви плодове, хляба си го месят и пекат на пещ, яйцата са домашни) а колко чужденци имаха, днес трябва да пристигнат 30 човека американска група, не съм очаквала такъв наплив от чужденци честно да си кажа. Около 7-8 км. от Берово има граница, която е готова от тяхна страна но от наша нямат интерес да я направят, иначе е на 25 км. от нашето село и ако направят пътя ще минава точно покрай нашата къща да не говорим, че сега пътуваме 2-3 часа до там а ако се отвори пътя ще ни е не повече от 40 мин. ПОЛИТИКА
Отиваме на вечеря, лека вечер на вас.

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед юли 12, 2015 7:52 am

Добро утро момичета
Влади приятна почивка из Македонско
След работата идва и почивката
Дианка ,дано при вас нещата се уредят по-бързо :thumup: :thumup:
Нели чудесни снимки
Разхождаш ни из Москва а като се върнеш ще разказваш кое какво е
Чакаме следващия репортаж
Пожелание за хубаво време
Катето е приготвила менюто и чака най-скъпи гости
Дидка сигурна съм че и ти ще си някъде на разходка
Кейти и тя ще е на вилата
Само аз ли в къщи :thinking: :thinking: :thinking:
Трябва да измисля нещо
хубав ден ви желая
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена