Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от AnnaJames » вт юли 14, 2015 12:15 am

Влади, благодаря ти много, много си мила! :) Аз повече се интересувам от рецептата, защото имам много глухарчета на хълма, и мога да си правя стига да знам как :thinking:

Нели, благодаря, имам нужда от късмет. Не зависи само от мен дали ще ме наемат на работа...аз мога само да покажа какво знам и мога, но от други зависи да ми дадат шанс....Особено тук, не зависи само от директора на училищетода те наеме, ами от цялото уцхилищно настоятелтво, включително представители на родителите. А аз съм чужденка, винаги може да си предпочетат свои хора... в държавно училище е най-трудно да те наемат в щатите, затова повечето българи за който знам че работят като учители работят в частни; или в детски градини, те всички са частни. Обаче пък от държавните училистха стажът се зачита от Департамента по образование за вдигане на класа, което е по-висока степен на учителски лиценз, от частните учебни заведения не се зачита; аз затова драпам за щатско място.
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт юли 14, 2015 5:54 am

Ще стискам палци .,Ани. Дано да те вземат.
Момичета,излюпих се в пет .

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт юли 14, 2015 6:07 am

Добро утро!
Благодаря много!Наистина аз гледам да не допускам да пада :ooppss: (вярно е) и не се е научил.Обаче това е по-добрия вариянт,защото понякога си мисля ,че може би дърпа напред умствено,пък изостава като координация...То пак е така ,но ако се справя със ,,себе си,, по- бързо ще е още по-добре.То и баща му мисли като мен за това.В неделя бяга по един.висок и тесен бордюр и двамата сме се вторачили в него и вървим по алеята.Ясно е че ще падне ффффвъпрос на минути..напрежение :D :wink: и татко му ,,е няма да га оставя да си разбие главата,, обаче и аз съм на същото мнение.И се чува само,,кротко Зари,кротко,,.. :D :D .Е падна ама не знав как се сети да се подпре на ръце да не си удари в ръба брадата.Свърши това хвърли се на едно ниско заграждение скъса си блузата(нищо ),хайде вдигам я да видя одрал ли си е гърдите,хукна в тревата хванал клон с бодли-хайде трън в ръката :D .Друго няма да ви разказвам...Пак благодаря!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт юли 14, 2015 6:17 am

Ани ,задължително ще прочета това ,което си ми пратила,огромно мерси.Ти ме успокои,другите също,че е въпрос на време,че и на години(до 9 имаме време).
Гинче,добре си дошла.И аз смятам,че ще ти е приятно с нас.
Вчера се навих най -накрая да ,,открием,, плажа(аз не обичам нито във водата,ншто да се пека),то пък задуха,днес го дават да се разхлажда не разбрах и дъжд ли ще има ,че може би и днес няма да стане след работа.В неделя отказах ...Физически не се чувствам добре дори и като ходим с колата ,слизам и лягам и въпреки всичко много отпаднала съм след това.И преди Зари беше така...Аз за мен си го свързвам със сърцето ...
Нели,благодаря че ме ,,разходи,,по тези прекрасни места!Лек път и наобратно!
Хубав ден!Чакам ви на кафето тук!


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт юли 14, 2015 7:09 am

Хайде на кафенце

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт юли 14, 2015 7:18 am

То е рано, ама не ме свърта. От час се разхаждам.а сега кафе и закуска.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юли 14, 2015 8:05 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро, мили момичета! Сядам на :coffee: с вас! Нели, сън не те лови теб,пълна си с енергия,дано днес имате страхотен ден! :thumbsup: :clap: :love: Влади, все повече ми допадаш,голяма душица си - винаги готова да помогнеш, обичам такива хора,като теб! :love: :love: :love: Ани, няма да пусна палци,дано имаш късмет и да получиш това към което се стремиш,успех миличка - чукни на Гугъл за сиропа от глухарче! :thumbsup: :love: :thumbsup: Дидка, спокойно мила, всичко ще отмине,Зари ще порасне,пази си нервите и притесненията за по -късен период от живота му, ще ти трябват! :thumup: :thumup: Прекрасен ден на всички! :heart:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт юли 14, 2015 8:19 am

Добро утро :)

Ани, и аз стискам палци, дано позитивната ни енергия влезе в главите на комисията и те изберат, заслужаваш си всички успехи :thumup:
Мрачно е вън, на плажуващите няма да им хареса, сега ще луднат по улиците и магазините, аз ще се стоя в службата :)
Нелче, изпий един квас и изяш един сметанов сладолед заради мен :) И пелмени ми се хапват :)
Сипвам по кафе и ще трябва да се трудя
Изображение
Весел и усмихнат ден, момичета :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » вт юли 14, 2015 8:58 am

Здравейте,момичета!Ани и Влади здравейте!Всички сте много ранобудни.Аз днес имам една среща с адвокат,та нямам време и за кафе.Приятен ден на всички!

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » вт юли 14, 2015 9:01 am

Диана,привет и от мен!Благодаря ви на всички за доброто посрещане!


Заключена