Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » чет юли 16, 2015 5:22 pm

Момичета, снимки ще пусна скоро във фейсбук, а тук ще разкажа задълително:)
Никой от вас нищичко не си поръча от Москва, взела съм ви магнитчета, само трябва да измисля как да ви ги дам:):):) Напишете ми адресите си на лични освен:) Аз планирам рано или късно всяка една от вас да видя, айде пък живот и здраве защо пък не всичките накуп някой ден на срещичка:) Днес съм малко неадекватна, имам чувството ,че ме е нямало 5 месеца. Ходих да купя книги за рд на племенника, взех му 4 ама 4-тата съм я объркала, хайде тичане обратно до книжарницата за смяна. Добре ,че ми я смениха, щях да умра от срам да разочаровам детето. Изпрах две перални, изгладих, сготвих и сега трябва да почна едни 7-8 поръчки за плетени бижута , които ми ги искат в неделя. Не трябва да се мотая....ама...ми се мотае:)


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет юли 16, 2015 5:57 pm

Впечатленията ми от Москва разбира се са прекрасни. Има много промени от последния път, но те са към добро. Москва е чист и просторен град. Няма едно боклуче. В момента ремонтират всички тротуари. В метрото -перфектна чистота, е вярно ,че навсякъде има видео контрол, което също влияе. Хората са възпитани и са услужливи. Забелязала съм ,че всеки си има своя Москва според интересите и разбиранията си. За мен това е градът на моето дество, най-щастливите ми детски години. Мъжът ми беше силно впечатлен от широките пространства, липсата на тълпи-не че няма де, но не се усещат, поддържаните огромни паркове. Москва наистина поразява с размерите на всяко нещо, всичко е огромно. Аз обичам такива пространства, не обичам да съм сгъчкана, простор ми трябва на мен и високото руско небе, разбира се и няколко сладоледа :D :D :D От парковете ни впечатлиха Коломенское със старите си църкви и Царицино/не толкова с дворците си / колкото с природа, зеленина и спокойствие. Третякосвката галерия разбира се беше интересна за нас, мъжът ми я обикаля с часове. Нощна Москва също много ми хареса, защото досега съм виждала малко вечер, този път отделихме прилично време и се поразходихме. Всички албуми като снимки ще пусна на части от различните места, всяко от тях е хубавопо свой начин.

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет юли 16, 2015 6:47 pm

Пуснах мъничко снимки във фейса, ще ги качвам поетапно, ще започвам пръчката, че няма кой да я изплете вместо мен:) По-късно ще намина да ви видя.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет юли 16, 2015 7:47 pm

Привет :)
Нелче, снимките са страхотни и завладяващи :clap:
Днес съм се отдала на готвене, пране, утре веднага след работа ще търчим на село. Вече имаме реколта от тиквички, корнишони, люти чушки. Чакам с нетърпение и доматите :) Не вярвах, че този вид труд ще ме завладее и няма да имам търпение да се махна от града :)
Желая ви хубава и прохладна вечер
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юли 16, 2015 8:27 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, момичета! Нели,много си пъргава,доста работа си свършила,браво! :clap: Натали, благодаря за хубавата песен,радвам се,че ходенето на село ти носи удоволствие,това е важно за всеки човек! :thumbsup: :love: Момичета,пожелавам ви лека и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » чет юли 16, 2015 8:49 pm

Здравейте, мили момичета!
Благодаря ви за сърдечните пожелания! Аз съм замествала за учители с такава позиция и знам че ми харесва. Работата е изцяло с емигрантчета - Спокейн е една от дестинациите на които американската агенциа по бежанците праща семейства, и в момента има много бежанци от Бирма, Ирак, и емигранти от Маршалските острови. Ще работя с малки групи деца, което предпочитам защото мога да им обърна повече внимание. АЗ много добре знам какво е да си емигрант, и колко трудно е да е приспособиш към общество което не разбираш, и от каква информация едно дете което се опитва да се ориентира в училище има нужда. Така че тази работя ще ми донесе много удовлетворение и радост.

ДИдка, пожелаван ти бързо да се наредят нещата в работата ти! :)
Нели, сега разучавам снимките на фейс-а :clap:
Натали, много продукциа имаш от градината, браво на теб ! :thumup:
МАми благодаря за цветята, много си мила, същинска майчица на всички нас :hug:

ПОжелавам усмихнат ден на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет юли 16, 2015 9:27 pm

ДОБРА ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА!
АНИ,честито! :giflo1: Много е хубаво,когато си обичаш работата.Да си жива и здрава !
С закъснение честитя и рождения ден на МОНИ.Да е жив и здрав.Успех и късмет във всичко !
ВЛАДИ,закънял поздрав за имения ден,но от сърце.Здрава да си и много щастлива! :giflo1:
НЕЛИ,добре си си дошла!Прекрасна си ,като от руска приказка. :hug: и толкова мила!
Малко избледняха моите спомени от Москва,но остана и в мен чувството за простор и зеленината ,чистотата.
Гинче,Ани,да са ви здрави дечицата.И аз обичам децата,но останах с едно дете. Синът ми е на 23 год.
Танче,а майка отказва да прави проф.прегледи."За кога ",казва да се преглеждам.И не излиза извън двора.Добре,че е в къщата!
Наталка, :thumup: за реколтата.А нашето домати нещо не "върви".
ЙОАНКА,Дани не е ли във ваканция?
Аз започвам пак работен маратон(не че съм работна),петък ,събота и неделя по 10 ч. с пътуването 12.
Но така е,време за отпуски и намален състав! :wink:
:night: МОМИЧЕТА,ПРИЯТНА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА И ПРОХЛАДНА НОЩ! :night:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет юли 17, 2015 6:21 am

Добро утро прекрасни момичета!
Станах малко по-късно и нямам възможност за дълго писане.
Но да си пожелаем слънчев и успешен ден имам възможност!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юли 17, 2015 7:45 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили дами! Да пийнем по :coffee: ! Днес ще ходя за месечните лекарства и трябва да бързам да се прибира до обяд,че жегата е голяма,дано няма много чакащи при личния, преди беше със запазен час,сега безкрайно чакане,но какво да се прави. :huh: Нели,много,много красиви снимки,снощи ги гледах два пъти,браво мила,поне видя толкова много от красивата Москва! :clap: :love: Ани, за мене е чест да съм майка на такова момиче,като теб, много те ценя и уважавам, затова,че си много упорита и ученолюбива! :thumbsup: :love: :love: Влади, къде си? Миле,радвам се,че си добре и си писала,когато имаш възможност пиши,не ни забравяй! :thumbsup: :love: Прекрасен и лек ден от мен, за всички! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет юли 17, 2015 8:09 am

Добро утро :)
Да живнем с кафе, че бързо да избутаме петъка
Изображение
Хубав ден :)
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена