Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » пет юли 17, 2015 8:52 am

Добро утро, момичета:) Сивото от 7 обикаля, търка се в ръцете ми, в лицето, мърка, обаче аз като пън, отказвам да помръдна, започна да стъпва по мен и да минава през мен, но аз пак не реагирах и накрая му омръзна и ме остави на мира. След малко ще го водя на обезпаризитяване ,че му е време от последното.
Но първо да пийнем по едно:) Кафе, да не си помислите друго:)
Натали, аз ако имах такава градинка щях да седя в нея и да си късам и да си рупам.Така си го представям.:)
Кате/мами/още не съм качила всичките, тези са половината някъде, ама има време, не бързам за никъде, ще пусна и от парковете и от Малкия Кремъл.
Влади наистина се затри, направи ремонта и скубна нанякъде:)Сигурно всеки я дърпа за ръкава да се вижда с приятели докато е тук:)
Миле, много работиш.след тези три дена колко ще почиваш?
Момичета , хубав ден на всички:)


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет юли 17, 2015 9:07 am

Добро утро!
Идвам и аз с кафето :)
Нели ,много красиви снимки :thumbsup: Красива действителност и красиви спомени от детството ти, предполагам добре са те заредили с положителни емоции
Наталка и за с нетърпение очаквам да напусна града,макар че към нашия край се очакват големи горещини ,но нали реката е наблизо.
Петъчно настроение момичета :)
k-1.jpg

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет юли 17, 2015 11:31 am

Кате/сф/, всеки път като отида си създавам нова моя Москва:) Нищо не е като в детството ми, но пък сега е още по-хубаво. Най-много ми харесва този път, защото беше с любимия ми човек и това вече е нашата Москва. Като се видим ще ти дам магнитче от Москва:)
Момичета, един адрес не съм получила, как да ви пратя магнитчетата:) :):)

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пет юли 17, 2015 6:09 pm

Тууук съм, здравейте приятелки!
Непланувано отидохме 2-3 дни на Гърция, защото екземата на сина пак се развихри а не нося никакви кремове, тукашните отказват да действат, не знам как ще я караме, но за три дни в солена вода всичко загоря и избледня, след няколко дни пак ще отидем но трябваше да се върнем снощи, защото днес ще направим малък помен на баща ми, 32 години без него......да почива в мир.
Кате, мисля ви всички а проблемите с кръвното не обичат жегите та така, не че не си знаете да се пазите ама аз да си кажа.
Анче, честита нова работа, да те слушат много децата и да се учат много.
Нели, като приказка си с този костюм, а че си като дяволче не вярвам.
ПРИЯТЕЛКИ, БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЗДРАВИТЕ И ПОЖЕЛАНИЯТА, :heart: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo1:


Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » пет юли 17, 2015 8:28 pm

Здравейте, момичета!
ЧЕСТИТО на Ани за новата работа! Дано удоволствието е в повече от очакваното!
Влади, приятна почивка и много забавления на цялото семейство!
Дидка, много целувки на теб и Зарко :winkiss:
Ужасна жега е при нас...
И проблеми с писането- изчезва всичко и пак отначало...
Спокойна вечер на всички!
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » пет юли 17, 2015 8:32 pm

Нели, забравих да напиша, че много си хубава на снимката с носията- истинска рускиня!
Много ми е хубаво, че пак съм тук.
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет юли 17, 2015 8:48 pm

Започвам отново да пиша с мисълта винаги ,че съм във форума ,регистрирана и ,че ще успея да го пратя....
и тоя пост ..... започвам така ,защото не успях с предния и лееееееееко се поизнервих след половин часово писане ,мислене и зяпане ......
АНИ ,първо се обръщам към теб ,защото споделената радост е двойна ,аз също се радвам за теб ,заслужено е ,че си назначена .... бъди все така неуморна ,амбицирана и нека винаги труда да се възнаграждава подобаващо !!!!! Здрава да си ,и да ти е жив и здрав ,и МОНИ ,да е щастлив и намери своя път в живота !!!!
НЕЛИ ,без думи ...... да си призная за някои снимки благородно ти завидях !!!!
Истинска рускиня си ,радвам се ,че миналите спомени са нахлули ,така е ,че нищо не може да е същото ...... най-важното е ,че всичко има смисъл ,споделено любимия ти човек и констатацията ,че всичко е почти същото и много по-красиво !!!! Още много пътувания ти желая , само приятни изненади и едно голямо благодаря ,че ни правиш съпричастни към тия красиви кътчета !!!!! :love:
МАМИ ,душата на форума си !!!! :love:
ВЛАДИ ,не знаех ,че празнуваш ,здраве ,много щастие и любов ти желая !!! Весели мигове и незабравими спомени от България ,и дано екземата да се поуспокои и да ви забрави !!!!
За да не пропусна някоя дружка на всички желая да сте здрави , красива и спокойна вечер !!!! :love:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юли 17, 2015 8:55 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Влади, добре сте направили, сега поне на момчето му е олекнало. Днес излизах за лекарствата,чаках час и половина при личния,бях пред нервен срив -наслушах се на болести в приемната,излизах няколко пъти да пуша,че нервата не издържаше,после имах среща с Инка, пазарувахме плодове и зеленчуци,пихме кафе,починах си и се прибрах в голямата жега в 1ч.,но не пеша,много съм далеч от пазара за зеленчуци - в таксито беше супер,климатик,не ми се слизаше, Митачето ме чакаше на пейка пред блока,притеснил се душицата,като ме видя натоварена с три огромни чанти искаше да ми се поскара,но като знае,че не може и една от тях да носи,само ме попита дали съм уморена - аз уморена,че луд умора има ли?! Пропуснах да кажа,че личния много ми се скара,скоро бях на профил и заедно с него пълна кръвна картина - анемията отново е на път да ескалира и резултатите не му харесвали,попита ме с какво се храня и като му казах,че почти две години не консумирам месо, никакви колбаси и изобщо меса - само постни храни -печени чушки с дресинг най - вече,дори за зимата си приготвям продукти за къопоолу и постни храни,тоя доктор побесня,набра ендокриноложка и я помоли да ми обясни с какво се хранят диабетиците,а тя месо,та месо -печено,всеки ден -пиле,телешко и нетлъсто свинско, в последно време свалих около 8кг.,нямам проблеми с високо кръвно,чувствам се добре,само дето ми се вие свят понякога -сега идва труден за мен момент,само като си помисля,че трябва да се храня с месо ми настръхва косата не го искам,направо ми се драйфа от мисълта само,какво да правя,децата ме натиснаха яко, моля се Бог да ми даде сили да преодолея всичко това,извинявайте,сигурно ви е вече досадно,но с кого да споделя,брат ми и той ми се развика,щял да ми коли бройлер утре,направо ще изтрещя,прощавайте. :love: Приятна вечер,мили приятелки! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » пет юли 17, 2015 10:19 pm

Значи не е само при мен проблемно писането...
Дидка, обади се, мила (когато можеш)! Няколко пъти вече не мога да се свържа.
Кате, спокойствието също е важно за здравето! Целувки
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пет юли 17, 2015 10:20 pm

Добър вечер от мен!
Мами, не ти е лесно :eek: Не знам какво е да не ядеш месо, но съм чувала, че след като дълго време не си го ял е гадно на вкус.
Моята дъщеря преди месец заяви" Аз повече нещо което е живяло няма да ям. Не искам месо!" Аз изпаднах в потрес-тя не сядаше без месо и сирене на масата. Сега се опитвам да и обясня, че това което се набавя от организма при консумирането на месото трябва да се замени с други продукти съдържащи протеини, витамини и минерали. Уф много ви досадих с моите домашни разправии.
Лека и спокойна нощ!


Заключена