Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » вт юли 21, 2015 11:13 am

Здравейте пак момичета, тичах до личната , но си е сменила графика и днес е следобяд, мен притеснението обаче не ме отпуска.
Танче, бързо да отшумява проблема със стомаха.
Миле, много красиви снимки, благодаря:) И аз се почувствах все едно съм там, а Копривщица ми е особено любимо, като ходихме там направих над 500 снимки, да ме пита човек защо толкова много...ама карай. Моето село е до Пирдоп и Златица и там е много красиво, също е историческо макар и не толкова известно като Копривщица. казва се село Петрич. Тополница минава и оттам, къщичката ни е до реката. Приказно местенце.
Кате/мами/, Скоро ще отиде малкия на море, и замъци сигурно ще си прави от пясък, аз станах на 36 и още го правя- всяка година по един замък на морето. Чакам те да се появиш и да ме успокиш/колко съм нагла/, ама ти все нещо хубаво казваш:)
Кате/сф/ , чудя се дали и при тази жена да не отида, която ти каза, нно ще чуя какво казва личната. Ако прецени и тя, че е на психическа основа ще взема пък да повярвам малко от малко.:)
Гони ме безпокойство и се опитвам с нещо да се разсея, ама нещо не ми се получава особено добре.


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт юли 21, 2015 11:15 am

Ани, успех на изпита, стискам палци:)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юли 21, 2015 12:32 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Скъпа Нели, сърдечно ти благодаря за магнитчето,пристигна днес,дори не се налага да ходя до пощата,браво на теб мило момиче,ще ми остане спомен от твоето пребиваване в Москва,да си жива и здрава,невероятна си! :clap: :love: :love: :love: Дотук бях с благодарностите,прочетох внимателно какво си написала - прави го винаги,никого не тормозиш или досаждаш,нали затова сме тук заедно,взаимно да споделим и лошо и добро и да си помагаме, благодаряй се,че са такива горещини - само за два часа съм при теб имам и адреса ти, веднага спри да се държиш като хипохондрик - каквото ти дойде на ума от това си болна, стани, изправи се срещу всеки проблем,мъка и лоша мисъл,всичко е в нашите ръце и глави,това е сигурното лекарство - доброто, позитивно мислене, вярата че хубавото предстои,надеждата че ще постигнеш всичко замислено и мечтано и любовта към всичко и всички, щом аз успях след две години без контакт с хора и не стъпвала на земя,щом имах волята да захвърля лекарствата на психиатъра,казах си - стига,мога и ще се се справя, значи и ти можеш,престани да се оплакваш като бабичка -тук ме боли,там ме сърби,другаде ме ръчка,престани,иди до огледалото и виж - едно красиво момиче със добро и състрадателно сърчице,топла душа,едно прекрасно същество излъчващо много обич и светлина, да, да, това си ти,хайде пак го прочети и запомни - ти можеш Нели, можеш сама да си помогнеш,само си повярвай,че можеш,не ти трябват лекарства,нищо,освен силното желание и вяра - няма да се извиня за острото обръщение,но много съм ти ядосана,направо съм ти бясна,чакам разумна реакция. Обичам те! :love: :love: :love:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт юли 21, 2015 12:37 pm

Не си остра, Кате, спокойно. Магнитчето е дошло д вас, защото са препоръчано изпратени. Радвам се,че ти е харесало.Много бързо е пристигнало. А колкото до другото мен ме притеснява нехйаството и бързия преглед на този лекар, прост не съм убедена в това, което казва, при условие ,че черно на бяло изследванията ми не са в норма. Все пак ще отида до личната, ако тя е на същото мнение може и аз да повярвам, но засега честно и откровенно , не му вярвам на този лекар. И да си ми бясна и да не си, това е нещо, в което трябва да съм сигурна, все пак мен ме боли, източникът на тази болка трябва да бъде открит и лекуван какъвто и да е той.


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт юли 21, 2015 1:16 pm

НЕЛИ,успокой се!Знам, че е трудно,но така ще си помогнеш повече.
Нека и личната да даде мнение,потърси и още едно мнение на специалист.
Като четях поста ти си мислех,че и аз така преживявам.
Добре,че споделяш,това намалява напрежението.
И пак в този ред си мисля, болката да не е от неправилен стоеж
на тялото.Тези дни каза ,че доста си плела,помисли,болката да не е
от продължително стоене на едно място.
Ако можеш малко да поспиш,след това ще се почувстваш по-добре.
:hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт юли 21, 2015 1:20 pm

Нели, :hug:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт юли 21, 2015 3:16 pm

Благодаря ви , момичета, личната каза, че няма нищо страшно, прегледа ме обстойно, някакви тоци ми слага там, нещо засмукваше по тялото и каза, че може да имам лек проблем от това, че е прегъната жлъчката, но не било страшно. Да съм пуснела обикновена урина каза, после каза, че лекар с 30 годишен стаж в Окръжна болница и понастоящем лекар в офия мед ми казва, че нищо ми няма, а аз пак продължавам, питах я дали да ходя на психолог, тя каза, мисля, че само ще разсъдишш нещата като помислиш малко. Каза повечко вода, че можело да изкарвам песъчинки от бъбреците. Никакви и билки и това е, ако се усили болката пак да отида.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт юли 21, 2015 4:28 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Нели,радвам се,че всичко е ок,писах ти в предишния пост,че съм ти ядосана,но не за болката която имаш,а това,че мислиш да търсиш помощ от психолог - ти трябва да прявиш воля и сама да си помогнеш,вярвай ми можеш,но ако не желаеш да ти казвам такива неща,просто ще престана да настоявам -минала съм през деветте кръга на ада,оцелях,благодарение на силна воля и желание за добър начин на живот,затова ти пиша така,прощавай,ако съм те наранила. :love:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт юли 21, 2015 4:44 pm

Не си ме наранила, мила. Просто аз не знам какво става, опитвам се да се ориентирам. То да се взема в ръце-ок, ама като има яснота за нещата. Ще пусна сега каквото казва личната и ако всичко е ок, ще се опитам да не мисля за това повече.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт юли 21, 2015 4:53 pm

Здравейте, момичета!

Вчера ви прочетох, но все бях в движение и не успях да пиша.
Със закъснение, но от сърце, поздравявам имениците - Или и Илия.
Или, здрава да си и много щастливи мигове да преживееш!
Дианка, честит именик. Да е все така твоята упора и най-добър приятел!
Миле, благодаря за чудесната разходка из този магнетичен край. Копривщица ми е любимо градче.
Нели, дано безпокойството ти е напразно и всичко се оправи.
Тук пък има лекари (вчера попаднах на такъв), които въпреки нормални резултати, ти казват че няма 100 % гаранция. То е ясно, ама защо трябва да предлага скъпи изследвания и да те стряска по този начин, когато другите лекари са преценили, че няма нужда :? Аз харесвам лекари, които дори и да има нещо не напълно в нормите, да те успокоят, че е нещо обичайно и ще се оправи. Мисля, че повечето лекари тук процедират така (преувеличават нещата), за да се застраховат.
Нели, едва ли ако има нещо алармиращо, те ще ти казват, че нищо ти няма. Но да си спокойна, след време пак си направи изследвания. Аз вярвам, че всичко е наред. Може да е мускул или сухожилие. Знаеш, при бременност, колко се уголемява матката и такива мускусни болки са често срещани. Не се тревожи, защото така на теб ще ти е още по-трудно.
Хайде, приятна вечер от мен!
Ани, успех!


Заключена