Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » ср юли 22, 2015 9:01 am

Ето пример от събота ,че няма надежда за промяна.В пет следобяд беше 32градуса ,щяхме да ходим към плажа,аз му казвам да тръгнем към шест да се разхлади още малко.Той отказа защото било късно,ще закъснеят за вечерята.Там в 19 ч.се слага вечеря,той не е виновен,40 години е живял така,дори не се усети че има ,;нещо,, защото за него това е в реда на нещата.Зарко там щеше да вечеря.И не излязохме.Въобще.В къщи аз с м го извеждала и след вечеря тук наблизо.Но там щях да чуя къде е хукнала с детето...Начин на живот,приела съм ги,стряхотни баба и дядо,друга дума няма,и той е много грижовен баща.Но там не съм ,,аз,, там не мога да живея нормално според моите разбирания.


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср юли 22, 2015 9:04 am

Изпих си кафето във вашана компания,благодаря отново,че ви има.Вчера и тук беше много горещо.
Нели,благодаря ти,мното е красива!
Хубав ден!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср юли 22, 2015 9:38 am

Добро утро !!!
Току- що се излюпих и реших да отворя компютъра първо .....
Искам да ви БЛАГОДАРЯ от сърце за милите пожелания ,да сте здрави вие и вашите семейства !!!!
Изображение
ДИДКА ,сложно ...... ти си знаеш най-добре ,гледай да си здрава и да си пазиш нервите !!! :)
НЕЛИ ,имам поглед що се отнася за жлъчка ,свекърва ми на връх Коледа я оперираха безкръвно (лампароскопия ) с ужасни болки ,докато прочетох поста ти може да не съм мед. лице ,но за мен заключението бе именно това ... Поне вече си по-спокойна и знаеш откъде идва проблема ,миличко и аз те искай бойна и навина с прижинка ,както се изразила МАМИ !!!!
Аз съм малко притеснена ,утре ще гощавам американците ,искам да е всичко "Бир таман " ,както се изразяват турците ,,,,, за пръв път ще идват у нас и естествено всичко трябва да е о.к .
МИЛЕ ,бе ме запитала за сватбите тук ,ще отговоря ,но ми трябва време ,а Кате филма мисля ,че се казваше " Сватба по гръцки " комедия е ,надявам се него да имаш впредвид ?!
На всички пожелавам красив и спокоен ден ,отивам да запрятам ръкави ,че времето лети ....
"Понякога... – каза Пух - най-малките неща, заемат най-голямо място в сърцето ти! Малко внимание, малко мисъл за другите — и всичко би изглеждало иначе!"
Усмивки и целувки за всички !!!

Щях да пропусна прочетох написаното за йогата ,тук също се говори подобно ,дори и църквата се бе понадигнала ...... МАМИ ,винаги си в десятката !!!! :love:
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср юли 22, 2015 9:40 am

НЕЛИ ,целувки и приятен ден !!!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 22, 2015 10:37 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Скъпа Дидка, разбрах те напълно и правилно,ще ти кажа като майка - животът е твърде кратък за да се вписваш в някакви шаблони и правила диктувани от когото и да е, абсолютно си права,подкрепям те,защо трябва на всяка цена да придружаваш в живота си таткото на Зари, достатъчно се грижиш за детенцето си, най -важното за теб е да си щастлива по своему,колкото и егоистично за звучи,но нима не звучи по същият начин - да размахваш черпак и ножове над печката и да чакаш някой да се сети,че и ти си живо същество,което има нужда от внимание,разходка и т.н.,доста е сложно всичко и много деликатно,но пак ще ти кажа, гледай на теб да ти е добре. Прости ми, ако съм те засегнала с нещо,но понеже готвенето е моя слабост,не те разбрах правилно, мен всички ме знаят -децата,приятели и роднини - когато и да поискат нещо, аз съм на разположение в денонощието,но ето при теб се изисква определено хранене. Хубав ден, мило момиче,обичам те! :love: :love: :love:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 22, 2015 10:46 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Дианка, красавице мила,за пореден път ти благодаря за топлите и сърдечни думи към мен, убедена съм,че обичта и уважението помежду ни е взаимно, твоята искреност,начина по който пишеш и се изразяваш ми допадат много,много, знаеш ли,като видя че си писала съм като децата,бързам да прочета,винаги чакам да пишеш и тъгувам,като те няма тук. Да, това за йогата е доста сериозно и не е лишено от истина,не може да сравняваме физическите данни на европейците с индийци и други етноси,но все пак си е въпрос на избор. Целувки от мен, мило момиче и достойно представяне пред гостите! :thumbsup: :clap: :thumbsup: :love:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср юли 22, 2015 12:21 pm

Кате,не ме обиждаш.Щях да готвя и цяло денонощие ако трябва..То не е само до готвенето..Не чувствах тогава нужното отношение и уважение към мен там ...Така че нямаше смисъл повече какво друго да направя освен да си тръгна и всшчки да си отдъхнем :wink:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср юли 22, 2015 1:02 pm

Здравейте, момимчета:) Скокнах да видя котенцето на Илинка, много е сладичко. Но трудно го снимах, милото шава насам-натам:)
Кате, аз сечувствам много добре от йогата, и преди съм имала подобни проблеми и болки и тогава нищо не се откри, а тогава не ходих на йога. А и смоето ходене веднъж в седмицата, не мисля ,че е натоварващо. Самият учител е много внимателен, когато правим асаните.
Аз даже се записах на медитация, утре ми е първия час да видим дали ще ми хареса и дали ще успея да се съсредоточа. :)

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср юли 22, 2015 1:11 pm

Привет :)
Днес нямах много време и само четях :)
Дидка, не си егоист, трябва да живеем в мир със себе си, тогава и другото се нарежда.
Хубав ден
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » ср юли 22, 2015 3:33 pm

Здравейте,момичета!Тия дни нямах много време ,че имаме едни майстори и така сега сядам и ..... доста неща са се случили.
Ани,надявам се в Америка да са по-бързи при издаване на лична карта.При нас ,тук в България,ако кажеш че ти е открадната картата не се плаща нищо ,но това е само първия път. И естествено ,чакаш един месец.Дано при теб всичко се размине по-бързо.
Нели,стискам палци здравословния ти проблем да отшуми бързо.☺
Иначе,тук в Пловдив горещината е в стихията си-33 градуса.
Хубав ден на всички! :clap:


Заключена