Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » ср юли 22, 2015 5:59 pm

Ще се обадя задължително като идваме:)


gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » ср юли 22, 2015 6:02 pm

:thumbsup: Ще се радвам!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юли 22, 2015 7:14 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Лека,приятна и спокойна нощ на всички! :hug: :hug:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср юли 22, 2015 8:05 pm

Привет на всички весели момичета :giflo1: /поради липса на момчета :wink: /

Не мислете че съм ви забравила - чета, но нямам време за писане :roll:
От 10-тина дни съм във Варна около бебчовците и дните ми са изпълнени с люшкане, хранене и нощни дежурства. Старая се за времето, което ще бъда тук да бъда максимално полезна - с две дечица никак не е леко. Иначе са много сладки, малко ревливи, че имаме колики ... както всички бебета. Не мога да опиша как се чувства човек, когато види децата си пораснали и вече родители :tongue: Сякаш вчера ние люшкахме нашите деца, пеехме им приспивни песни, треперехме при всяко кихване или проплакване ... Който от вас има вече внуци при всички случаи е изпитвал тези чувства, а който все още не е - от сърце желая да ги изпита :love:

Момичета от Варна, ако искате да се видим, това за мен би било възможно в почивните дни /събота или неделя/ след 12 ч или в делничен ден след 17 ч. Ако имате идеи - пишете ми на лични. Ще бъда тук вероятно до края на месеца.

Честито на всички празнували и на близките ви - бъдете живи и здрави :heart: :heart: :heart:

Нели, чудесна разходка сте си направили в Москва - благодаря ти за снимките, върна ме в годините 1979 - 1982 :love: Мило е да се върнеш в спомените си :)

Нямам време наистина, не пиша за всяко момиче, но си мисля за всяка от вас, четейки всеки ден форума :hug: :hug: :hug:

Хубава и споделена вечер :heart: :love: :night:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср юли 22, 2015 9:42 pm

ДОБРА ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА!
БОНИ, :hug: за бебчетата и за теб.Такова щастие,да,дано да ни споходи.
Знаете,че имам брат близнак и е най-близкия ми човек.
Ани,дано вече си намерила картата.
:night: СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср юли 22, 2015 10:25 pm

Здравейте мили момичета!
Тук съм, къде иначе в тези жеги ако не на басейна. Бони, радвам се за теб, че прекарваш добре с малките сладурковци.
Дианка, с теб не можах да се свържа и не разбирам какво ми говори оператора на гръцки, но пак ще опитам. Веднага след като ти звънях, звъннах на моя леля, която живее в Солун, и се свързах от първи път.
Нели, страхотно коте, направо ми се прииска да го гушна това малко тигърче.
Миналата година имахме 20 години от завършване на 11-и клас но по една или друга причина не са празнували та в тази събота ще съм една поостаряла абитуриентка, надявам се да дойдат повече съученици, хубави са тези срещи.
Ани, лошо е, че ще плащаш излишни пари за изпита иначе нова карта ще си извадиш за 1 час. Йоанка, има и лични карти, само че ако имаш шоф. книжка с нея се идентифицираш навсякъде и личната карта не е задължителна. Или аз нещо не разбрах?!?!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет юли 23, 2015 12:39 am

"Да живее така, както ти искаш, не е егоизъм. Егоизъм е тогава, когато задължаваш другите да мислят и живеят така, както ти искаш"
Оскар Уайлд

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет юли 23, 2015 5:44 am

Късен привет!

Бони, :hug: . Момченца, момиченца са бебчетата? :love:
Влади, права си. Позамислих се преди да пиша, ама не проверих как точно стои въпроса с личните карти и малко на изуст го написах :ooppss: . Има, но не са задължителни. Ако нямаш друг документ за идентификация - паспорт, шофьорска книжка, може да си извадиш лична карта, но пак ги издава администрацията за моторни превозни средства (ох, пак не знам правилно ли обясних :)), ама е нещо такова :). С една дума, ако имаш шофьорска книжка,няма нужда от лична карта.
Много точно е казал Оскар за егоизма.
Ще ви поднеса кафе и ще си лягам.
Изображение
А аз съм с един ден напред, мислих си, че е петък :)

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет юли 23, 2015 6:43 am

Добро утро милички!
Влади,благодаря,аз не се чувствам егоиска,макар че моге нясой някъде да ме мисли за такава :wink: :D .При мен тази година ще станат двадесет от завършването,от две-три години няколко съученички правят опити да организират подобна среща.Аз също не отидох,не знам защо...наистина... :thinking:
Нели,ставам ,вървя с полузатворени очи,чашата с водата и отварям витрината с буркана кафе и..малката ми красива матрьошка насреща...Ето я първата ми усмивка за деня.. :) :love:

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » чет юли 23, 2015 6:46 am

Здравейте, момичета!
Нели, може със шофхоорска книжка, ама аз не мога да карам кола, и нямам. Това ми е най-големия проблем в щатите, че не мога да карам, но аз имам медицински проблем и дълбочинното виждане ми е много зле, затова след като години наред се опитвах да се науча да карам и накрая направих една катастрофа се отказах.

Йоанче, има щатски лични карти, но повечето хора не си ги вадят понеже използжат шофьорската книжка като лична карта. Аз обаче не шофирам, и нямам шофьорска книжка, но имам военна лична карта, понеже Гари е бивш военен. За изкарването няма проблеми, вече ми изкараха ножа, и е безплатна, но въпроса е че ще трябва пак да платя теста. аз се опитах да си направя нова регистрация за теста днес,но пък НЕС,които правят теста, са затворили сайта си за поддръжка до утре вечерта. явно че запо-рано от идната седмица няма да мога да се запиша. Аз се бях навила да свърша с тестовете тази седмица, че идната имам други задачи, трябва да ми оформят документите работата,имам и еднодневен трейнинг,а в петък ще идват Мони и на Гари децата за уикенда, на семейно събиране...така че пак ще ми дойде нанагорно. Затова исках тази едмица да мина, ама на.... :(

Дидка, като те слушам какъв брак си имала, и аз не бих издържала така. Аз смятам че всяко семейство трябва да си създаде свои си навици, И това значи че както жената, така и мъжа трябва да се обърне kaъм собственото си семеиство, а не да живее с родителите си, пък съпругата - на заден план. Иначе за готвенето, всяка двойка си го решава по свой си начин. Aз готвя отделно за мен и Гари, но моето готвене е лесно, зареждам един крокпот за през ноща, и готово на следвашия ден...аз имам много домакински улеснения, и мъжа ми не е претенциозен, стига да е американска храна. Иначе и аз не бих се навила да висна над печката по цял ден, не може целия живот на един човек да е само готвене за другите. Мони докато живееше с прятелката си се редуваха да готвят, и всеки ядеше това което сготви другия. Изобщо всяка двойка си решава нещата, но трябда да двамата да са доволни. Семейния живот не трябва да е каторга, а радост, споделяне, нещо което то дава, а не само да очаква от теб.

Бони, да са ти живи и здрави бебчетата, и много да си ги люшкаш! :clap:

Да ви пожелая хубав ден, и се пазете по жегите!
Изображение
Последна промяна от AnnaJames на чет юли 23, 2015 7:07 am, променено общо 3 пъти.
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение


Заключена