Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » чет юли 23, 2015 6:53 am

Снощи пак бяхме на плаж.Какво е това лято :thinking: ?!?През деня дрехите ти мокри направо видимо,вечерта на плажа се чудех с какво да си наметна раменете ,че хладно(около осем вечерта).Но водата беше много топла,за мен е първо мокрене,все ми се виждаше досега хладна.. :D
Ще стана да огладя за днес дрехите,упорито гладя ден за ден :wink: и после пак съм тук.Днес ще пътувам за селото в 11,така че ми се иска да сготвя като се върна от градината,че вечерта след плаж става късно.
Хубав ден!
Това значи ,че към 8 пак ще съм тук :) :love: :coffee:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет юли 23, 2015 6:57 am

Ани,много неприятно ние едно да планираме ,а то друго да става.Пак ще се справиш,но няма да е лесно.

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » чет юли 23, 2015 7:10 am

Дидка, докато добавя на поста си обръщението към теб, и ти изчезна...имам на стария пост разни мои размисли по това което сподели с нас.
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юли 23, 2015 8:03 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро! Сядам на :coffee: :coffee: с вас,момичета! Бони, много красиви моменти, изпълнени с радост и щастие ти пожелавам с малките сладурчета! :clap: :love: Ани, всичко се случава,важното е,че не е нещо непоправимо,успех! :thumbsup: Влади, много щастлива среща ти пожелавам! :clap: Дидка, нещо останах неразбрана относно теб,някой интерпретира нещата както го е разбрал,ако мислиш,че в моите очи изглеждаш като егоистка,това не е така,аз на децата си не бих казала подобно нещо, камо ли на друг човек,явно не съм била разбрана правилно,затова повече никога няма да коментирам каквото и да е, извинявай, ако аз съм тая,която те е обидила. :confused: :confused: Приятен ден на всички! :heart:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет юли 23, 2015 8:10 am

Добро утро :)
Бони, радвам се, че си писала и си във Варна :) Удобно ми е да се видим през седмицата след 17,00 ч., тази събота и неделя ще сме на село, а следващата събота на 01/08 съм на разположение целия ден. Да кажат и другите момичета, кога им е удобно и да се видим, че доста време мина от последния път :)
По едно кафе и мятам работата :wink:
Изображение
Весел ден :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
borissova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 79
Регистриран на: вт авг 07, 2012 10:13 am
:: 10 рецепти от borissova
:: 34 снимки от borissova

Мнение от borissova » чет юли 23, 2015 8:24 am

Добро утро, готвачета! Желая на всички Ви прекрасен ден! Аз вече съм в офиса ииии...работя :eek:
Чакам с нетърпение да дойде време за отпуска (15 август) и да се понасям към морето :yee:

Ето по едно :coffee: от мен!
"То целият свят е болен, синко. Едни от това, Други от онова. Няма здрав човек на света. Гледаш, тялото желязно, а душата — гнила." /Елин Пелин/

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет юли 23, 2015 9:08 am

Кате мами,как ще ме обидиш,аз имах в предвид хората отстрани.Ние тук се познаваме.Коментирай спокойно.От всичко написано може да ми повлие нещо към добро,както някога Йоанка.
Нямам проблем със себе си,нито с някоя от вас,всички ви харесвам,мисля ва вас.Напротив,няма причина ако някой иска нещо да ми напише да се спира :wink: .
Ани,заинтригува ме,къде да чета?
Оже съм тук,почвам манджите и пак ще ви чета...

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юли 23, 2015 9:29 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Мила Дидка, върни се на поста ми и виж - в случая аз визирам моето,лично отношение,а не теб,много жалко,че останах неразбрана,много ми е тъжно в момента,дори споделих с Инка -те са на Китен и тя ме разбра,но явно тук не,затова, съвсем искрено ти казвам -няма да си позволявам повече никакви коментари,просто искам от позицията на по -зрял човек да съм полезна,но явно прекалената ми откровенност е твърде предизвикателна,не съм учудена,хора като мен не са много приети добре - на тоя свят е по-добре да си пасивен наблюдател,отколкото да вземаш отношение. Дидка, още веднъж те моля - нищо целенасочено към теб,винаги ще те уважавам и обичам такава,каквато си,прощавай. :love: :love:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет юли 23, 2015 9:46 am

Но Кате,никой не те е разбрал погрешно.Аз често казвам,че е егоистично от моя страна и затова вие мои приятелки ме подкрепяхе като казвате ,че не съм.Изобщо не се товари с това чу ли :giflo1: :giflo1:
Между другото след като се изказах по тревогите на Ани и аз се притесних,че съм я обидила и разстроила.Ама аз реагирах от страната на детето,не като родител...И страшно много се радвам като ,,виждам,, че дори и тогава да съм я ядосала ми е простила,че прекалих може би тогава с искреността..

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет юли 23, 2015 9:48 am

Чакам те Кате,да знам че си спокойна...
Ври тук супата,дрънчи пералнята и дано успея да отида на време на спирката.. :D


Заключена