Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » чет юли 23, 2015 10:51 pm

Спокойна нощ от мен!
До утре.


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пет юли 24, 2015 12:14 am

Привет, момичета!
Йоанка, много правилно си го обяснила, аз при смяната на фамилното име си извадих и лична карта и шофьорска книжка ( ненужна лична карта в случая)
Анна, ти ме хвърли в почудица, как ходиш на работа без кола??!!??
Дидка, че всички тук са добронамерени е много правилно, а иначе егоизъм виждам в поведението на таткото на Зари, ( мое мнение, не знам дали е редно да моля за прошка) от начина, по който описваш поведението му, докато сте живяли заедно, друго мнение не мога да си направя за него, може да е грижовен към детето, но като цяло към семейството (вие тримата в случая) е
могъл да прояви повече разбиране и компромиси, само така може да просъществува една връзка. За теб, няма да крия, че ми е тъжно затова, че си сама но ти най-добре знаеш какво е най-доброто за теб и аз ще уважа твоя избор. Кате, толкова си добричка винаги с всички, не изпадай в лошо настроение, моля те.
Ани, почивката продължава с голямо чистене у дома в момента, но остава време за приятели и близки, някой друг преглед, съчетаваме приятното с полезното, на 05.08.15 се връщаме.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет юли 24, 2015 6:31 am

Добро утро!
Влади,отдавна мина периода когато тъгувах за това какво е отношетието му.То е ясно,че така му е удобно.Само че аз не искам да съм с тях вече и на мен ми е добре.А сегашната форма на отношения е чудна хем сме заедно с детето ,хем не сме.Той повече се бунтува,защото на празници е сам,как ще е сам нали е със семейството си,нали беше важно!?! :wink: .И аз детето когато по график на празник е там съм сама,ама вече какво да направя.Сега го пиша ,но примерно някой ми звънне и как сте с него също ме дразни-както вчера,както с утре.Там няма какво да се добавя.Караме я така докато израсте Зарко и се отдели.Ако изобщо съм жива ,тогава ще мисля.Ще ходя на почивки из треволяци и манастири,защото на мен така ми харесва.
Последна промяна от didurana на пет юли 24, 2015 6:49 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет юли 24, 2015 6:47 am

В момента не съм нито свободна за друг човек,нито пък съм заета,нето съм омъжена,нито съм радведена...Нямам място в сърцето си за никой мъж,или пък го загубих някъде докато си местех багажа.Сежа за да не почнете да ме съжалявате и успокоявате ще ви кажа ,че се чувствам спокойна,щастлива,доволна че съм жива и горе-долу здрава.Не съм депресия.Тъга ми причиняват хора,които ме съжаляват.Благодарна съм че някъде някой е измислил тази машинка дето сега ,,ми подава ток,,(пейса ивам в предвид :D ) и съм седнала тук до Назар ,който още спи :love: и имам приятелки като вас и мястото тук.Толкова много исках да живея,че.......Дори и да тъгувам някога пак е хубаво,защото мога да го направя ,трябва да си жив за да си тъжен нали..Обещах си много неща,..нека и таткото да прави кащвото той си чувства и знае...Обещах си спокойствие и държа на него ,за детета не споменавам,на вие знаете ,че докато ми гледат очите ще го гледам!
Много моля никой да не става тъжен!Сега се усмихнете,сега още веднъж...Получи ли се...Радвайте се на живота,че е много кратък!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет юли 24, 2015 7:01 am

Още два реда ,за да ви пожелая прекрасен ден!
Ани,ще е страхотно да се видим на живо!
Сега грабвам ютията ,завеждам Зари и съм пак тук.Пак ще пътувам в 11ч.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юли 24, 2015 8:06 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро, прекрасни дами! Сядам на :coffee: с вас! Влади, благодаря за сърдечните думи, много мило момиче си - как бързо се изнизаха дните,останаха ви отново броени дни,но важното е да ви е хубаво,да сте живи и здрави,пак ще си дойдете! :thumbsup: :clap: :thumbsup: :love: Дидка, на теб само ще ти кажа - подкрепям те напълно, с теб съм и винаги ще те обичам! :love: :love: :love:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет юли 24, 2015 8:08 am

Добро утро :)
Ани, ще е чудесно да се видим и запознаем на живо :)
Нямам търпение днешния ден да свърши и да запраша към моите си треволяци, както каза Дидка :)
Поднасям по кафе и ви желая прекрасен ден
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет юли 24, 2015 8:56 am

Добро утро, момичета. Дидка, и аз съм фен на треволяците, пущинаците и всякакви подобни безлюдни места, ама ти знаеш вече:)
Снощи бях на медитация/за първи път в йога студиото/ иначе вкъщи съм пробвала, ама групавата енергия е друго. Накрая ни питаха за обратна връзка как е било, ами казах- изтръпнаха ми краката да се дя така:)Няма да се получи между мен и медитацията нещо.
Чакам си картоните, вчера не пристигнаха нещо и трябва да е днес.
Кате, /мами/, интересни неща си поръчва, палачинка с кетчуп, е с лютеница бях яла като дете, ама за кетчуп не бих се сетила, колко интересен е детския вкус, наврето ядях филия с олио и захар отгоре, много ми беше вкусно :D :D :D
Натали,приятно изкарване на твойта градинка:)
Влади а полетът кога е ? Може пак на летището да се видим за малко.
Аз ще правя картички днес, снощи им оплетох елементи, днес ще си ги правя. Бъгата е свалил 300 грама, голям кеф още толкова поне и ще го оставя на мира.
ХУбав ден на всички, не че няма да се отбия след малко пак де:)

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет юли 24, 2015 9:23 am

Хахаха ще стане май шега и между нас зя тези треволяци...
Много ясно,че ми се ходи и на други места,но нещо като организирана екскурзия ,където има ,,движение,,по забележителности иначе ще ме хване скуката :wink: :)
Кате мами,как си днес?И Зарко вече иска сам да си поръчва като седнем някъде..
Днес сякаш няма да е голяма жега... :thinking:
Взех книжката с динозавърски маски за оцветяване,после ще купя ластик..От понеделник вече е в къщи...Още не съм решила колко дни обаче...до довечера трябва да съм наясно .
Ани,не разбрах кога пристигате в България?

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юли 24, 2015 10:23 am

:giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: Дидка, много съм притеснена днес, Инка ми се обади сутринта и ми каза,че цяла нощ не са спали - Тони с повръщане и разстройство, тръгнаха си,чакам ги,направо при неговата докторка отиват, върнали им парите,които предплатиха,много коректна постъпка на собственика на къщата,това е мила,дано не вдига температура,миличкия ми,много го мисля,но знам,че е силен и ще се оправи.


Заключена