Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » съб юли 25, 2015 8:33 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, момичета! Бони,Тони се оправи,но майка му е много зле,същият вирус,но с много висока температура, сватята е мед.сестра и отиде да й сложи инжекция,не ме искат там да не ме прихване и мен. Бони, определено не ти е лесно, но само да са живи и здрави малките бонбончета и да ви радват много,а дядото, какво да кажа -никак не е лесно,но такъв е животът мила, ти си знаеш какво ти е,но лесно няма,това от опит го знам. Дианка, ти пак учуди света,как и кога успя да сътвориш цялата тая красота и вкусотия,страхотна домакиня си,винаги съм ти се възхищавала,браво,браво! :thumbsup: :clap: :thumbsup: :love: Ани, чакам резултата мила,но не се съмнявам в теб! :thumbsup: Приятна и лека вечер на всички!


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » съб юли 25, 2015 9:33 pm

Здравейте,момичета.
Влади,сами сме да.апартаментът е много хубав.
Днес доста походихме. Много е красиво на езерата. Танче,не са те излъгали има си доста ходене и катерене. Ние обиколихме за пет часа. Първо по високата част.на връщане пок ай езерата. Утре ще пусна снимчици.
Илинка вече се похвали има си котенце.много сладки снимки е направила.ще ги пусна и тях утре.

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб юли 25, 2015 11:21 pm

Здравейте !!!
БОНИ ,влязох и погледнах часовника ,че супера затваря в осем и хукнах да пазарувам ,че нямах достатъчно плодове ,а в жегите без плодове е ад ..... Благодаря ви голямо готвене падна ,радвам се ,че останаха много доволни и най вече ,че бях добра и спокойна домакиня .... не се притеснявах ,но затова бягах 3 дни .... идват и за пръв път у нас ,а съм и много задължена .... радвам се ,когато хората около мен са доволни и даже малко съм им помогнала да се почувстват като у дома си и доволни ..... поне аз това чувствам като съм в Бг ,
Поне това се запомня ....... не толкова яденето ,а как си се почувствал .... :)
НЕЛИ ,чудесно местенце ,апартамента е супер ,толкова романтично изглежда ,че и без да има чудесен изглед ....... ще се появи ,но при вас всичко е в комплект ...пожелавам да прекарате чудесно и да ни пренесеш в магията на това очарователно кътче ,аз също не съм ги посетила ,но ми е тръпка......
очаквам снимки !!!!!
АНИ ,успех не с и съмнявам ,миличка !!! :) :thumbsup:
ЙОАНКА , стоя капитал контрол ми е много трудно ...... имаме пари , а дефакто нямаме ,има лимит за деня ,но тия 60 евро са за ежедневни разходи ,плащане на сметки и т.н и не мога да отделя пари за пътуване ,защото не отивам до Нови пазар ,а ми трябват доста по 60
..... никой не е предполагал ,че ще се случи всичко това ,че за да тегля пари по-рано .....съпруга ми нещо повече е знаел от мен както каза така и стана един петък ще се случи когато банките ще са затворили и ще сме с вързани ръце ... поне да не загубим спестяванията си ,защото работим ,а не сме нито мафиози ,нито сме крали ..... ей затова много се притеснявах .Другият проблем за момента ,е че не могат да се превеждат пари зад граница под никакъв повод ,само за фирми производители и т.н .... но има и по-лошо ..... в Етиопия напр. не знаят вкуса на млякото ,затова благодаря на Бог ,здраве да е и да няма войни !!!
Разфилософствах се по никое време .......
Тъй като е почти 23 часа ,а моята щерка е утре именничка ,а аз ще съм на църква .... искам първо да пожелая здраве ,разум и много късмет ,да е жива ,здрава и много щастлива ,и да знае ,че сме до нея завинаги и за всичко !!!! Нека св.Параскева бди и я пази от всичко лощо !!!!
Изображение
Снимката е от миналата събота от сватбата ,но понеже бе и едно друго момиче заедно ,затова е така "модерна "
Реших да ви почерпя с моята маса за именния ден на Илия (половинката )
Изображение
Изображение

Любимата ми торта "Бяла неделя" ... вкус български на карамелизирани орехи ,лешници и ванилия ..... и една шоколадова за любителите на шоколада
Изображение
"Обикновеното богатство може да бъде откраднато; истинското богатство не може. В твоята душа има безкрайно много прекрасни неща, които не могат да бъдат взети от теб..." Оскар Уайлд
От сърце ви пожелавам очарователна, щастлива и споделена съботна вечер, приятели!
Вълшебно да ви е... и Наздраве... за всички прекрасни неща, които изпълват душите ни и за тези, които правят живота ни значим!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 26, 2015 7:00 am

:baloons: :celebrate: :baloons: ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,ПРЕКРАСНА ВИВИ! БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА,ВЕСЕЛА И МНОГО ЩАСТЛИВА! СВ.ПАРАСКЕВА ДА ТЕ ЗАКРИЛЯ И ВОДИ КЪМ ВИСОКИ ВЪРХОВЕ В ЖИВОТА! МНОГО КЪСМЕТ И УСПЕХИ, МИЛО МОМИЧЕ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! :giflo1: :giflo2: :giflo1:


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед юли 26, 2015 7:00 am

ДОБРО УТРО! :)
Този летен вирус повали и брат ми.Висока темп.38.8 с треска и вечер
след работа бях при него.Вече е по-добре,но се чувства отпаднал.
Кате,дано и Инка вече е по-добре.
Нели,красива е нашата страна,нали!
Дианка,страхотна си! :thumbsup: Такава трапеза :clap: .
И аз съм за среща,но влака ми пристига в 18.30ч.(ако не закъснее),
но ще дойда :D .
Влади,действително бързо минават дните у дома,но идва и другото лято :) .
Ани,сигурно пак си със шестица.
АЗ почивам само днес.Чакат ме пералня,печка,прахосмукачка,майка. :thinking: ,дано успея.
:flow1: МОМИЧЕТА,ХУБАВА НЕДЕЛЯ! :flow1:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед юли 26, 2015 7:01 am

Кате,добро утро! :hug: Как е Инка?

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 26, 2015 7:05 am

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: СКЪПА ДИАНКА, БУКЕТЧЕ ЗА ТЕБ И ПОЧЕРПКА ЗА ТАТИ - ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ВИВИ, ДА ВИ НОСИ МНОГО РАДОСТ И ЩАСТИЕ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :wine: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед юли 26, 2015 7:07 am

:flow2: ДИАНКА,НА КРАСИВАТА ТИ ДЪЩЕРИЧКА ВИВИ ПОЖЕЛАВАМ ЗДРАВЕ,
ДА Е ВСЕ ТАКА СТАРАТЕЛНА И УПОРИТА.НЕКА СВЕТА ПАРАСКЕВА Я ЗАКРИЛЯ!
ХУБАВ ПРАЗНИК! :flow2:

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » нед юли 26, 2015 7:13 am

Здравейте, момичета!
Първо да се похваля - минах изпита! Голям камък ми падна от сърце, сега вече имам всички квалификации които се изискват от новата ми работа. Много труден ми се видя, 150 въпроса за 3 часа, много големи и трудни откъси от модерни произведения на модерни американски автори за анализ, и едвам се събрах във времето - свърших 5 минути преди да изтече времето! Голям зор видях, на другите изпити от този тип ми оставаха по 20ина минути на края, да си проверя едно-друго, сега - нищо. Добре че мина, и че вече не трябва да го вземам.... :clap: Благодаря на всички за сърдечната подкрепа и активното стискане на палци :hug: още само 1 изпит ми остана :)

Дианче, каква маса само, какви торти...страхотна си, възхищавам ти се! :thumup:
Честит имен ден на Виви, радостта и щастието да са и вечни спътници!
Изображение

Мами, Миле, стискам палци да минава грипа на всички!

Прекрасен и вълнуващ ден на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 26, 2015 7:28 am

:giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: Добро утро, мили дами! Поднасям ви :coffee: и ви чакам! Миле, благодаря мила,по-добре е,но трудно смъква температурата,поне спря да повръща,много гаден вирус,направо изтощава организма. Дианка, страхотна маса,не си играеш ти -винаги всичко направено и подредено с много вкус,браво сладуранке,много си голяма, признала съм те! :love: :love: :love: Влади, събирай тен,почивай,че не остана много,само да сте здрави всички,пак ще си дойдете,весели и приятни дни ти пожелавам! :clap: :love: Нели, така е на Рилските езера,много ходене,но пък си заслужава,добре че бях по -млада и издържах, всъщност аз съм доста упорита и не се отказвам лесно - вече два пъти изкачвам Перперикон, там нещо ме привлича неустоимо,като си тръгна чувствам се прекрасно -отпочинала и заредена, септември месец пак ще ходя с децата, зет ми се чуди с мен,откъде тоя прилив на сили да се катеря по тия камъни и непрекъснато ме нахъсва! :thumbsup: Момичета, пожелавам ви чудесен неделен ден! :love:


Заключена