Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни-Юли '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » нед юли 26, 2015 12:57 pm

от езерата снимките са вече във фейса.


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юли 26, 2015 12:59 pm

Аз се прибрах притеснена, че Бъгата гладен, той си раздрал плика с храната, буквално го изгризал/аз му я държа в буркан, но той изризал неотварян нов плик с храна/. Разкъсал и си похапнал. Ей, лакомо коте значи, а аз бързам да се прибирам да го храня, еми то нямало нужда.

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед юли 26, 2015 4:30 pm

НЕЛИ,каква красота! :thumup: Ще погледна и във Фейсбук!
Ани, :clap:
Наталка,много е топло ,нали :( 34.9 гр.
Не ми се прави нищо!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед юли 26, 2015 5:04 pm

Привет :)
Нели добре сте се катерили :clap:
Ние добре поработихме, сега оправям себе си :wink:
Момичета, щом Танчето в сряда ще е първа смяна да направим тогава срещата. Миле, при всички положения ще те изчакаме. Ако искате в градината на Албата, ще се опитам да запазя маса още утре. Дидка, Бони, надявам се, че няма проблем да сменим деня.
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юли 26, 2015 6:38 pm

Момичета,каква хубава среща ви се заформя. Блазе ви.искам и аз.
Натали, другият месец сигурно ще слагаш зимнини.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед юли 26, 2015 6:45 pm

Нели, не правя много зимнина. Туршиите няма кой да ги яде, домати замразявам за готвене във фризера :)
А срещите винаги ги чакам с нетърпение, не се усеща как лети времето :)
Лека вечер
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед юли 26, 2015 6:59 pm

Здравейте, момичета!

Дианка, честит имен ден на красивата, мила и добра Виви!
Изображение
Цветя за теб, Дианка - прекрасна мама, жена, домакиня!
Изображение
Ани :clap: . Още малко и ще си отдъхнеш!
Нели, чудесна разходчица сте си направили :)!
Бони, да растат здрави малките сладурчета :love: !
Кате, бързо възстановяване на Инка!
Варненски момичета, и аз ви завиждам за срещата.
Хубава вечер!
Изображение

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юли 26, 2015 7:56 pm

Натали, аз слагам само домати в шишенца и лютеничка.:) А сладката и печени чушки и туршия ми слага свекито всяка година/да е жива и здрава/. Ние туршии не ядем, но понякога получавам леки пристъпи за кисели краставици. Видях снимките на зеленчуците, много добре изглежда всичко:) Компоти също не ядем, но понякога много ми се яде компот от праскови, е, рядко се случва.
Йоанка, някой ден живот и здраве дано да има една голяммммаааа среща. Е, ако не , пък няколко малки ще направим, да сме живи и здрави и това ще стане:)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 26, 2015 7:57 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Привет, момичета! Нели, красиви снимки,както винаги,браво мила! Танче, аз съм много по -дебела от теб,но това не ми пречи, като коза съм,катеря се,не ми тежи. :thumbsup: Приятна вечер на всички! :love:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед юли 26, 2015 8:34 pm

Кате/мами/, благодаря и аз си ги харесвам снимките:):):) Макар,че заслугата е на Соня/фотоапарата/, а не моя лична:):):)Всъщност си е на езерата, с каквото и да ги снимаш те са си красиви:) Браво на теб ,че така се катериш! На мен катеренето ми е трудно, аз съм много енергична, мога да ходя от сутрин до вечер без никаква почивка и то много бързо, в Москва мъжът ми ме молеше все да намалявам темпото, но това ходене "нагоре" ми е малко трудничко, аз предполагам ,че ще свикна, но се запъхтявам, нещо не мога да си уровновесявам дишането. Преди бях доста пухкава и си мислех ,че е от това, ама май не е.:)И сега като отслабнах си мрънкотя като ходя нагоре. А мъжът ми дай газ нагоре, тича, не мога да го стигна, стигнахме до една висока част , където всички се скупчват, ама той не, още по-високо трябвало, та така още доста. Накрая отворих раницата, извадих сандвичите и казах от тук не мърдам ти ходи където искаш и се наядох и си полежах:):):)Ние търсихме място откъдето се виждат всичките езера, нещо не го намерихме обаче. Доста се отдалечихме от тълпата и все по нависоко. Може би с повече ходене в планината ще свикна с катеренето. Ама днес съм пушка, а мъжът ми го болят прасците, ами той като катерица, трябваше да подтичвам за да го стигна в планината.На слизане той много се смя с мен, на места стръмно, той все оглежда да не се спъна, че знае ,че съм съпната, еми аз скок подскок надолу без никакъв проблем, ама стигнем ли до равна част и нормална си пътека и Нели почва да се спъва и да залита.На равното ще се пребия:):):) За катеренето повече тренинг ми трябва, ако лежа пред компа няма да стане, следващата събота мисля да проверя докъде ще стигна във Витоша без да мрънкам:):):)То стъпка по стъпка, лека полека, не се знае след някоя и друга година може да съм запален планинар вече:):)


Заключена