Плетиво, бродиране и прочие занимавки

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Re: Плетиво, бродиране и прочие занимавки

Мнение от Diel » пон авг 03, 2015 9:35 am

5.jpg
Ето това е купила дъщерята,ама много сложно ми се вижда ,а пък и вече използвах част от преждите


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон авг 03, 2015 9:49 am

Кате, много са хубави:) И аз се учих от видео уроци, много ми беше трудно, защото нищо не отлепвах, има хора, на които им се отдава от раз, имат талант, аз не съм от тях, научих се с упоритост и от инат:):):) Важното е на човек да му доставя удоволствие каквото прави. А резултатите не закъсняват.:):):) Мога да потърся моделчето на моето любимо цвете-има го навсякъде по снимките ми ако ти харесва, то по принцип е триредово, но може 1,2,3 ,4 и 5 реда, както си го направи човек:) А мога и да ти го покажа като се видим , ако искаш разбира се:):):) Шапчицата е много сладурска:)

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон авг 03, 2015 9:52 am

На мен играчките много ми харесват, ама е голяма играчка и плетенето им:):):) Може да им запазиш схемата ако решиш да ги плетеш, а преждата е лесна, отвсякъде може да се намери и подходяща за тях:) Тази като са я почнала защо да не се позабавляваш с нея и да си плетеш каквото на теб ти се плете:)

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пон авг 03, 2015 10:01 am

Кате, аз за сватбени албуми и рамка, отдавна си мисля, ама аз като почна да се увличам по нещо и няма спирачки:):):) Рамка пробвах миналата седмица обаче не ми хареса и я развалих, албум се каня от поне две години, даже съм го купила и да го обличам и украсявам, ама си стои на секцията, та и котаракът успя даже да му вкара два три зъба в ъгъла:):):) А аз някои неща, които ми хрумват ги плета, някои остават само като идеи. Напоследък плета без схеми и си измислям разни щуротии и резултатът не винаги е добър. Един охлюв плетох три часа, за да се окаже ,че не е охлюв, за съжаление не прилича и на нищо друго, че да го използвам. Преждите ми са два огромни шкафа и съм се зарекла ,че няма да купя нито една прежда докато не намалеят, ама да видим дали ще го спазя:):):)


Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » пон авг 03, 2015 11:17 pm

Благодаря, Боби! :)
Кате, подложките са много сладки! И шапчицата! :clap: Колкото за ученето, ние всички се учим, постоянно :thinking:
Много сладки кравички са на модела.
Ето два магнита, дето ми стоят на хладилника. Имам още 2 комплекта - 2 къщички, ама не съм стигнала до тях.
Изображение

Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт авг 04, 2015 1:21 pm

Ани, откъде взимаш основите за магнитите? Изглеждат ми пластмасови или това си е комплект и не се продават отделно.

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » вт авг 04, 2015 7:35 pm

Нели, аз съм ги купувала като комплекти, но може да се купи само магнитната лента, и като се направят каквото ще се слага на магнита, магнита да се залепи на задната им страна.
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт авг 04, 2015 7:55 pm

Благодаря ти , Ани, аз си купувам тук кръгли нагнити и съм правила плетени. Имам един магнит с надпис, който не харесвам, мисля да си залепя върху него нещо също:) Харесвам много магнити, целият ми хладилник е налепен:) Но плетени за подарък съм правила, може да си оплета и един за мен:)

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » вт авг 04, 2015 9:56 pm

Коте с вълнени конци, гобленов бод.
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср авг 05, 2015 12:58 pm

Много е сладурско, Ани, нали знаеш, аз съм по котките, слабост са ми :) Макар ,че и рибките не ми излизат от ума>:)


Отговори