Как тече денят на Веселите готвачи? - Август-Декември '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » пет авг 14, 2015 8:16 am

Добро утро :)
Ани, наистина и бил малкия дявол. Скоро да се възстановиш и пак да припкаш :) и кученцето да се оправи, и то душа носи.
Влади, обичам музика, цял ден работя на пуснато радио, пък и си е удоволствие да поздравиш с хубава музика, е поне такава харесвам :) Ако искате нещо от Азис и тям подобни ще почакате :) :wink: :)
Сега и по кафе
Изображение
Нямам търпение да свърши днешния ден и да запрашим към селското спокойствие.
Весел ден
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет авг 14, 2015 8:36 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,момичета! Сядам във вашата приятна компания на позакъсняло :coffee: ! Ани, дано бързо отзвучи болката,слагай компреси,успех мила. :love: Дидка, стискам палци Зарко да се оправи и да забравите неприятните моменти,но нали знаеш,без такива не може в живота! :thumbsup: Момичета, пожелавам ви прекрасен ден! :heart:
Прикачени файлове
images.jpg
images.jpg (13.1 KиБ) Видяна 1803 пъти
rszpzq.jpg

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет авг 14, 2015 9:05 am

Добро утро , момичета:)
Ани, съжалявам , мила, сигурно много боли , дано бързо се възстановиш. Съжалявам ,че си пострадала така.
Натали, наистина хубава песничка:)
Момичета, хубав ден ви желая:):):)

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет авг 14, 2015 12:49 pm

Хубав ден и от мен!
Днес седнах пред компа да групирам приятелите си във фб.Голямо желание имах да прекратя няколко приятелства и с кефче си го направих...Нямах никакво намерение днес да работя ,а се получи точно това.Доволна съм.
Не ми се пише повече..Целувки и прегръдки за всички вас :love: !


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет авг 14, 2015 1:57 pm

Здравейте, момичета:) Бях на пазар , купих си къса сатенена черна рокля за сватбата на кумата ми . Ако престана със сладоледа може и да не пукна по шефовете дотогава, че е малко тясна:)

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет авг 14, 2015 6:32 pm

Здравейте !!! :) :) :)
Изображение
Отворете широко очите си за всичко красиво, което срещнете по пътя си, напълнете душата си с доброта.. и помнете, че животът не е сложен.... ние сме сложните. Животът просто е един радостен танц... Нека танцуваме! :) :) :)
Отпуснете се в прегръдката на вечерта, отдайте се на мига... мечтайте, обичайте, усмихвайте се... и бъдете щастливи и свободни!

Хубава и красива вечер на всички !!!
АНИ , пожелавам ти бързо възстановяване и по-малко страдание !!!
Аз още имам проблеми с крака от Коледа сега се обажда и повечко
..... Съжалявам много ,миличка !!! :love:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет авг 14, 2015 7:29 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, мили хорица! Днес при нас пак огън,не се диша - с брат ми и снахата ходихме на покупки,най - вече да купим дини и грозде,други плодове за утрешния празник,колата е с климатик,но излезеш ли вън,нямам думи,прибрах се като къпана кокошка и директно пак в банята,чакам захлаждането с нетърпение, дойде ми в повече това жегаво лято,такова чудо не помня от много години. Нели, честито рокличка, със здраве да си я носиш и по много щастливи поводи! :clap: Дианка, прекрасно момиче,благодаря ти за поредния позитивен пост,много зареждащо,а за музикалният поздрав -нямам думи, благодаря ти мила! :love: :love: :love: Ани, дано ти е олекнало и да си по - добре! :thumbsup: Гинче, печи се интензивно,че в неделя времето се разваля,слушах прогноза за бури,градушки и валежи,градусите надолу. :thumup: Приятна и лека вечер на всички! :heart:
Прикачени файлове
563205.jpg
563205.jpg (41.42 KиБ) Видяна 1681 пъти

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет авг 14, 2015 7:54 pm

Привет, момичета!

Кате, тук тези дни е поносимо, но от утре идва задух - влажен въздух+високи температури - много по-непоносимо е. Малко остана от лятото. Дано през почивката ни да е хубаво времето (само следя прогнозата, но още не е изготвена :) ). Седмицата преди това ще е дъждовна и дано се извали и да имаме слънчево време.
Нели, честита рокличка! Като купите палатка и почнете да скитате из планините, няма как да се пука по шевовете :).
Ани, дано не те боли много!

Дидка, вярвам, че Зари е по-добре!

Хубава вечер!
Изображение
Влади, Ани - хубав остатък от деня!

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » пет авг 14, 2015 8:44 pm

Здравейте!От годинките ли или от горещините, вече започвам да се изморявам от морето. :thinking:
Мами,печем се малко,повечето време сме в морето.То ние като невидели море сме малко. :yee: Аз нали съм си раче та обичам водата.В неделя си пътуваме.
Хайде,приятна вечер на всички! :thumbsup:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет авг 14, 2015 10:18 pm

Гинче,и преди и сега ,много ме мори мен плажа.Все едно съм копала на бустана...Това не е ,,моето,, място...Искам на голяма сянка и прохлада.. :)
Нели,честита рокля!
Йоанка,да,Зарко днес е по-добре от предните дни.Още трябва ама...Днес попита и за колелото,но ръката му до вчера беше отекла и баща му не дава...
Утре майка има рожден ден ,става на 59 години..Естествено ,че сме й замислили със сестра ми това-онова...Няма значение ,,къде е била ,, в миналото ,сега е ,,тук,,....
Хубава вечер!


Заключена