Как тече денят на Веселите готвачи? - Август-Декември '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » пет авг 21, 2015 6:22 pm

Дианка, така се надявах, жалко, че няма да се видим. Аз тук броя и дните Дидка кога ще дойде в София и днес даже минах оттам където евентуално ще се видим та огледах маршрута. А за колко време си в България, може би на връщане с надежда ще предложа:)


gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » пет авг 21, 2015 6:34 pm

Нели ,когато решите да идвате в Пловдив се обадете!И това важи за всички ,които имат намерение да минават през Пловдив.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет авг 21, 2015 6:35 pm

Хубава и уютна вечер
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет авг 21, 2015 6:55 pm

Здравейте момичета
Най напред да благодаря на Влади за магнитчето и за всички по веригата
Днес се видяхме за малко с Наталка че вали и си го получих и първото нещо което направих да си го наредя
Сега до Москва стои Чикаго
Да честитя на Миленка рождения ден
Да си много здрава и щастлива
Дидка така е ,цяло лято над мене правиха основен ремонт но си спазваха от2-4 тишина
Даже телевизора не мога да слушам от бургията
Дъщеря ми за това заминаха да живеят на Аладжата
По- скъпо е 2 коли пътуване всеки ден ,но като се върнат тишина люлка градинка
Дианка,надявам се че ще прескочиш до Варна Много ще се радваме да се съберем пак
Сега ще приключвам че съм страшно гладна
Тоз голям корем трябва да се пълни
Хубава вечер ви желая
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пет авг 21, 2015 7:03 pm

Здравейте!
Най-сетне се добрах до компютъра :).
Дианка, ако не се лъжа ще пътувате в началото на септември. Надявам се да се видим. Аз поне съм ти най на близко :)
Ние май сме си взели малък тигър. :) :) :). Като реши да хапе изглежда като картинката която е качила Дидка. Цяла нощ ми яде ту косата, ту ушите. Докато си обуя дънките и със замах е качена на кръста ми. Купона е пълен. :yee:
Сега се налудя, нахрани и заспа.
Аз да започвам вечерята, че след малко ще скочат всички гладни :)
Ани, надявам се кученцето скоро да се прибере.
Лека вечер на всички!

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет авг 21, 2015 7:20 pm

Ще се обадя , Гинче. разбира се, живот и здраве, като идваме:):):) Телефоните си имаме.
Илинка, имаш си личен фризьор , оформя ти косата всяка нощ пък и масаж на уши бонус:D :D :D :D :D :D Малката Макси май ви вкара в приключения:) Със сигурност не ви е скучно с този малък тигър у вас, а на мен толкова кротичка ми стори като ходих да я видя :D :D :D Ние с Бъгата не сме имали подобни приключения , че вече беше на 7 месеца, голяма котка, когато дойде у нас, но предишния котарак много се стараеше прическите ни да не се повтарят :D :D :D :D :D Дъвчеше ми косата и на другия ден ходих "топирана" то гребен не можеше да мине след него-толкова старателен. Чувствам се отговорна донякъде за прическите и хапането на уши у вас.
Танче, много е хубаво и напълно я разбирам дъщеря ти, спокойствието, тишината, нямат цена:)
Много се радвам, че магнитчетата пристигнаха, че се бях притеснила, имаше забавяне и пътуваха повече от седмица. Не ми стана ясно по какви причини, като ви изпращах от Москва стигаха само за един ден. Но важното е ,че вече са , където трябва:):):)

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » пет авг 21, 2015 7:26 pm

Здравейте, мили момичета!
С малко закъснение честитя рожденния ден на Миленка- познаваме се, много мило и весело момиче- дано здравето, късмета и любовта я съпътстват винаги! А Весито е прекрасно детенце и изпращаме много целувки:)
С Дианка се чухме- знам, че чака с нетърпение пътуването и дано успее да се срещне с някои от вас.
Всички сте толкова мили и внимателни- дано мечтите ви безпроблемно се превръщат в действителност! Успях да прочета някои по- стари постове и се развълнувах- колко проблеми ( малки и големи) има около нас и колко е хубаво, че могат да се споделят, без да се укоряваме.
Надявам се Ани (USA) да намери кученцето.
Нели, Влади, Гинче, Ани и вас, които не познавах и разбира се тези, които ме помнят- радвам се, че съм с вас!
Приятна вечер!
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет авг 21, 2015 7:32 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, момичета! Дианка, натоварени дни си имала,но не остана -при мама ще си починеш добре! :clap: :clap: :clap: Нели, напълно споделям твоето мнение относно приятелството ни тук,то така трябва да винаги в живота на всеки човек,а за да е така трябва - много искреност,сърдечност и главно доброта,няма ли я тая нагласа и в реалния живот няма да има истинско приятелство. Приятна и спокойна вечер на всички! :heart:
Прикачени файлове
img_75929_792480_l.jpg
img_75929_792480_l.jpg (33.97 KиБ) Видяна 1823 пъти

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет авг 21, 2015 8:39 pm

ДОБРА ВЕЧЕР! :)
Дианка,знам че ще бъдете за по-кратко време,но ако има възможност,
ще те чакаме във Варна.
Наталка,прекрасна музика :thumup: .Приятна отпуска :D !
Дано Йоанка днес се чувства по-добре!

:) ХУБАВА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night:
Прикачени файлове
11390231_794851330632116_8921127781940279927_n.jpg
11390231_794851330632116_8921127781940279927_n.jpg (48.15 KиБ) Видяна 1796 пъти

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » пет авг 21, 2015 9:11 pm

Йоанка, надявам се, че отшумява настинката:)
Ани/Гърция/, аз още не те познавам добре, но и това ще стане надявам се:), ще се опознаем:):):) Ще се радвам:)
Като се сетя в началото колко объркано ми беше- пишех си имената и не можех да запомня кой откъде е. А сега и адресите на почти всички имам- момичета очаквайте неканени гости/шегувка/ :D :D :D
Кате/мами/, спокойна вечер и на теб:):):)
Миле, добра да е вечерта и в твоя дом:):):)
На всички момичета лека и спокойна вечер, а на на Влади , Йоанка и Ани -хубав следобяд:):):)


Заключена