Как тече денят на Веселите готвачи? - Август-Декември '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » вт авг 25, 2015 8:35 am

Добро утро слънчеви момичета!
Изчетох всичко..преди малко..За мен съм взела решение който предизвиква в мен неприятни усещания да си се разделяме/разбира се ако е повече от един път-два/.Живота е твърде кратък/не защото съм болна,аз не се чувствам такава :wink: :) :love: / , за да се занимавам с злобни коментари,клюки и т.н.Опитвам се да живея с доброта и спокойно да върви живота ни в мир и любов.Това което пиша не е свързано с вас,това е моя начин да се ,,опазвам,, ,колкото мога от негативни емоции.
Вчера пуснах на малкия изследвания,откриха някаква бактерия/уж тя го карала да е уморен/,след 8 дни пак изследвания ,до 12 дни е лечението,в къщи ще си е.
Ани,честити награди!Смятам,че и кучето ще си намери пътя към дома :thumup: .
Хубав ден!Имах много да пиша ама забравих к,во :eeek: :eeek: :wink: :wink: :) :)
Прикачени файлове
91bbe4f9b42fe3eaab05c917a8c5a9952e0af5161187356.gif
91bbe4f9b42fe3eaab05c917a8c5a9952e0af5161187356.gif (471.88 KиБ) Видяна 1457 пъти
1322415182_10.jpg


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт авг 25, 2015 8:38 am

Ани,целувки за теб и децата!
Да,налага му се операция...
Трябва да ставам :giflo1: :giflo1:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » вт авг 25, 2015 8:47 am

Добро утро!
Само минавам набързо да ви поздравя.
Нели, не се гневи на всички "гости" :) В повечето случаи през седмицата аз съм една от тях. Не смея да влизам от работа, че не знам кой ще ме скастри. :)
Хубав и усмихнат ден!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт авг 25, 2015 8:58 am

Беше голямо препускане вчера,лабораторията в единия край,доктора на другия на града,връщахме се за резултатите,аптеки...Обаче направихме срещичка с таткото и малка късна разходка импулсивна :love: Обаче много се уморих,всичко беше със записани часове и се напрягаш да ги спазиш.. :wink: :eeek:


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт авг 25, 2015 8:59 am

Добро утро!
Нели, както казваш сина ще свикне но при мен ще е по-трудно, надявам се като вози и сестра си да е още по-внимателен, но колкото и да е внимателен представи си училище с около 4 000 ученици, поне 1 000 от които се придвижват с лични автомобили, има и училищни автобуси и позакъсняли за работа родители, които бързат да оставят децата си –една подвижна лудница. Онзи ден наистина много тичане, като цяло тук постоянно е така, а вчера звъннах но руската писателка така те беше омагьосала, че не чу телефона, пак ще звънна тези дни.
Ани, сина е почти 18- последна година в гимназия а дъщерята е почти 15- първа година в гимназия. Да сте живи и здрави всички, как се справяш не знам, Господ сили да ти дава. Благодаря ви за пожеланията, момичета :read: :read: ще четат, това им е работа.
Гинче, съжалявам за котенцето, колкото до загубата на близък, ти поне имаш спомени с твоя баща, аз с моя нямам никакви ярки спомени, почина преди да навърша 7 а беше и по болници дълго време, нито рожден ден си спомням, нито Нова година (Коледа не се празнуваше тогава) и по-рано писах, че според мен времето не лекува, дава ти време да свикнеш със загубата..........
Нели, мисля, че не е нужно човек да е голям интелектуалец, за да те разбере и да те подкрепи, някой който е преживял това, което ти, ще те разбере най-добре, всеки Човек би поплакал с теб на болката ти, всяка майка би се помолила да спрат сълзите ти....
Кате, Нели, много ми хареса това за гостите.
Преди около 4 години научих за този сайт от моя позната, с течение на времето стигнах до извода, че и тя чете но не излиза на светло, което е много грозно, убедих се в това, когато веднъж споделена от мен информация във форума беше стигнала до наша обща позната и когато я попитах от къде знае и не можа да ми отговори подозренията ми се потвърдиха а знаех, че съм споделила само тук. Преди време отправих покана към всички четящи да "дойдат" в нашите редици, толкова по-добре ще се почувстват сред нас, "отколкото зад вратата" е, от тогава гледам да се съобразявам какво пиша, но мисля,че админите или някой там трябва да се заеме с това.

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт авг 25, 2015 9:01 am

Нели, здравей и чао, 1:00 е и отивам да лягам. Лек ден на теб :coffee: :love:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт авг 25, 2015 9:30 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Влади, благодаря ти най - сърдечно за разбирането относно „гостите„ при нас, ето пълно потвърждение на моите подозрения - случая при теб, е, какво да кажа,ето ти хора и хора, човеците са малко,не ми го побира ума, да седна да чета тук и да ползвам информацията срещу даден човек - нищо човешко,но те затова са скрити „гости„, не излизат с името си,нагласата им е да вредят - спрете се, бе хора,няма да живеете с орлите,животът е твърде кратък, бъдете добри и ще получите добро,ако ме чувате добре, по - точно четете,моля ви, не вредете. :confused:
Прикачени файлове
7d72610970c08a2200c85c902ea0b3fed4325b178735494.gif
7d72610970c08a2200c85c902ea0b3fed4325b178735494.gif (36.1 KиБ) Видяна 1431 пъти

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » вт авг 25, 2015 10:28 am

Дидка, звънях ти:) Когато можеш звънни да се чуем, ако можеш , разбира се.
Влади, винаги ще го има това притеснение за шофирането малко или много, но с времето и опита на сина ти и ти ще ставаш много по-спокойна.
Хареса ми това , което си написала за загубата, така е , не се преодолява- притъпява с времето. Но си остава.
Също както остават хубавите спомени за този човек, и аз изгубих баща си , когато бях на 18, умря пред очите ми и не мога да забравя този факт. Но винаги се усмихвам като си мисля за него и си спомням как като малка не можех да достигам простора пред къщата и той ме вдигаше нагоре и аз се кефех , че докосвах някоя щипка :D :D :D Или как ме носеше на конче или как винаги ми даваше да сядам в него и да изяждам всичко от неговата чиния , а той оставаше гладен заради моята лакомия.
Илинка, не се гневя на гостите-учудвам им се:) И то далеч не на всички гости. Сигурна съм ,че има хора , които четат ,защото се чудят искат ли да пишат във форума, не искат ли, някои отварят случайно, позачитат се и си излизат. Няма лошо, аз не за тези гости говоря, но тъй като те са анонимни няма как да ги разделя от общата маса.Говоря за гостите, които ни четат системно и случаят на Влади го потвърждава! И определено никого не обиждам от тях, защото ако наистина голяма част от тях не ни четат редовно, значи и не биха се засегнали, защото знаят,че не се отнася за тях. не сме затворена група- всеки има правото да влиза, информацията , която споделяме тук си е наша отговорност, но ...въпреки това, не мога да съглася, че е редно да се следи системно темата. Честно казано, аз бих предпочела да сме затворена група .

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » вт авг 25, 2015 12:05 pm

Привет! :) Лек и успешен ден ,момичета! :thumbsup:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » вт авг 25, 2015 3:06 pm

Аз също бих споделяла повече ако групата е затворена :)


Заключена