Как тече денят на Веселите готвачи? - Август-Декември '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » чет авг 27, 2015 8:54 am

О, Натали, съжалявам за котарака, изплаших се сега като разказа и гледам да не излиза моя на тераската. Той пада веднъж, при нас е високо, трябва да внимавам повече. Веднъж извади късмет, беше зимата, и се е подхлъзнал сигурно.


gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » чет авг 27, 2015 9:35 am

Здравейте момичета!След малко тръгвам да се разкрасявам -отивам на козметик.За първи път ще идва и синът ,че има едни черни точки.... :)
Пожелавам ви приятен и успешен ден! :thumup:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет авг 27, 2015 1:32 pm

Здравейте момичета!
Снощи и сутринта за мен беше голяма емоция, прекарахме си чудесно, довечера ако пишете ме няма, ще ходим на село, а от телефона ми е трудно, но ще ви следя. Отивам да правя конфитюр от сливи и малко чушки, а между другото барбекю и биричка. С една дума няма да скучая :tongue:
Желая на всички хубав следобед!
Гинче, как си след разкрасителните процедури? Позна ли се?(шегичка, да не се обидиш)
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет авг 27, 2015 6:49 pm

Хубава вечер
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет авг 27, 2015 7:15 pm

:giflo2: :heart: :giflo2: Привет, мили момичета! Гинче, убедена съм,че ефекта от козменик е чудесен! :clap: :thumbsup: Нели, показах Бъгата на Тони, взех си белята, като каза,хайде да ходим при това коте да го гушкам,дълго му обеснявахме с Инка,че сте далеч от нас,поръча да отивам да го взема,нямам думи за моя сладур, казах му,че кака Нели не може да живее без котенцето и ще плаче,тогава се успокои,той не търпи някой да плаче и тъгува,миличкия ми! :love: Гинче, допуснала съм грешка - чети козметик,ами бабка,какво да се прави. :innocent: Момичета,дано и тая вечер да имаме сбирка,толкова е хубаво,смях,споделяне,изобщо настроение! :clap: :clap: :clap: :love: Натали, благодаря за хубавата музика! :thumbsup: :love: Хубава и спокойна вечер на всички! :heart:
Прикачени файлове
DVB13.jpg

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » чет авг 27, 2015 7:34 pm

Кате, добре сте дошли, Бъгата изпитва неописуем ужас от деца, не знам защо, крие се под леглото:)Но ще свикне.

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » чет авг 27, 2015 8:04 pm

Здравейте! :) Кате,Верче готина станах :D ,ама целта беше синът да отиде за първи път.Имаше едни черни точки по носа.Ама всичко мина нормално. :clap: Това е при мен.
Приятна вечер! :thumup:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет авг 27, 2015 9:02 pm

Гинче, не се меся, но имам кетап за професионален козметик :) Та като учех научих проста бабина рецепта, приложих върху себе си и след време върху сина и др. дечица :) пубери.
Равни части сода за хляб и сол се смесват в бурканче. На дланите върху сапунена пяна се слага малко то сместа и се измиват зоните с комедони и акне. Содата избелва и омекотява, солта заздравява и свива порите. Това се прави поне по веднъж на ден, но да не се търка със злоба и яд, тогава кожата :) се раздразва.
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

gigi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 757
Регистриран на: съб май 30, 2015 12:16 am
:: 374 снимки от gigi

Мнение от gigi » чет авг 27, 2015 9:09 pm

Натали,и аз я знам тази рецепта ама ме беше страх нещо да не му стане на лицето.Аз никога не съм я прилагала от страх,че нали все пак е лице.Но сега като казваш че е ефикасна може и да я направя.Благодаря ти! :love:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пет авг 28, 2015 6:27 am

Добро утро!
Благодаря ви, момичета, дай Боже на всяка жена лека бременност!
Сладкото от сливи го сварих, но мисля още веднъж да направя.
Ставам сутринта и какво да видя 441 sms-а, няма прочитане това нещо, не сте скучали, докато съм спала, а как не ми се лягаше точно се събрахме и аз хоп в леглото. Поздрав за тук и бягам там. Ще ви чакам, Илето сигурно е там вече!


Заключена