Интерес?

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Заключена
Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Интерес?

Мнение от Aliana » ср апр 29, 2009 10:29 pm

:)


Здравейте!


Това, което става в момента във форума, е смешно и жалко едновременно. И е ясно, че не трябва да е така.
Утре админите като видят... малеееее....чак ми става срамно, не защото сложих 1 на рецептата, а заради кавгите.

Но друго ме интересува.

Мислите ли, че има достатъчно хора във форума, които имат интерес към такaва , как да я нарека , Hardcore-кулинария?

Ние се възмутихме много, моята реакциа беше спонтанна, направо бях потресена. Но дали пък, знам ли, няма участници, които са без "предрасъдъци" и имат искрен интерес към подобни храни - куче, хлебарки, котки, червеи....???

Незнам каква е правната ситуация в БГ - Милена писа, че имало някакъв прецедент, наказание за ядене на куче.

Незнам и докъде стига правото на свобода на словото и достъп до информация. Естествено във форума админите решават.

И точно на тях искам да се извиня. Колкото и да бях потресена, 100 коментара не бяха за рецептата. Аз просто изгубих търпение, а и честно казано, личните нападки срещу мен ме накараха да се забравя. Вместо да изляза от сайта.
Абсолютно ясно ми е, че и моето поведение не отговаряше на правилата на форума. Наистина ви моля за извинение.
www.facebook.com/artandhobby


Потребителски аватар
desislava76
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 420
Регистриран на: ср яну 07, 2009 10:55 am
:: 92 рецепти от desislava76
:: 29 снимки от desislava76
Местоположение: Географски център на България

Мнение от desislava76 » ср апр 29, 2009 10:35 pm

Аз също МОЛЯ Админите за извинение. Човешката простащина /в този случай/няма граници.Но българина си е българин,когато се почувства засегнат се бори до край.Както беше писала Рени 55 в един постинг-сърце юнашко не трае/.
Павел,Неви моля за извинение,ако и аз съм нарушила по някакъв начин правилата във форума.
Изображение

Потребителски аватар
Kurtni
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 46
Регистриран на: пон яну 12, 2009 9:38 pm

Мнение от Kurtni » ср апр 29, 2009 11:25 pm

Нормално беше всеки от нас да си каже мнението. Това просто беше върха на простотията. В момент на афект можеш да кажеш много неща, въпреки че господина отсреща не се вълнува от подобни коментари...

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » чет апр 30, 2009 9:38 am

За какво говорите?Като не мога да влизам редовно и сум испуснала?


Потребителски аватар
krisi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 351
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:12 pm
:: 75 рецепти от krisi
:: 323 снимки от krisi
Местоположение: Sveti Vlas

Мнение от krisi » чет апр 30, 2009 10:25 am

Момичета за какво става въпрос?

Потребителски аватар
ani_perla
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 146
Регистриран на: пет фев 06, 2009 1:21 pm
:: 67 рецепти от ani_perla
:: 114 снимки от ani_perla

Мнение от ani_perla » чет апр 30, 2009 10:41 am

Дали не става въпрос за рецептата с КУЧЕШКО месо :x :shock: :? :cry:???
Изображение

Потребителски аватар
vg
Администратор
Администратор
Мнения: 553
Регистриран на: съб авг 04, 2007 11:07 am
:: 3362 рецепти от vg
:: 218 снимки от vg

Мнение от vg » чет апр 30, 2009 12:01 pm

Това, което стана вчера си беше чиста провокация. Според нас ще бъде най-добре, ако всички просто игнорират подобни заяждания. Стана напълно ясно кой търсеше заяждане, а защо някой може да носи толкова ненавист в себе си и да я излива по този начин ние не можем да разберем :huh:

Най-доброто което можем да направим е да затворим темата и да говорим за по-приятни и полезни неща :)
Екипът на "Веселият Готвач"


Заключена