Как тече денят на Веселите готвачи? - Август-Декември '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nelale » ср сеп 09, 2015 10:50 am

Добро утро, момичета,Дидка , да е жива и здрав племенника:) Да има късмет в живота.:)


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср сеп 09, 2015 12:39 pm

Изображение
Бони, поздрав за теб:)

Потребителски аватар
Kasimm
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 32
Регистриран на: пет сеп 04, 2015 4:01 pm
:: 5 рецепти от Kasimm
:: 6 снимки от Kasimm

Мнение от Kasimm » ср сеп 09, 2015 1:11 pm

Добър Ден и от мен. Виждам, че днес всички сте ранобудни, аз понеже снощи до късно гледах телевизор и днес съм си поспал до 10:30-11:00. Дидке, да Ви е жив и здрав племенника, много да ви радва и само емоции около него. Приятен Ден на Всички! :)

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » ср сеп 09, 2015 2:35 pm

Кас , здравей, стана ми интересно като разказа как си се запалил по готвенето, наистина не е типично за децата на твоеята възраст:) Може ли да ни разкажеш повече за себе си , ще ни е интересно предполагам на всички, в какво училище учиш с каква насоченост, каква музика предпочиташ, как се забавляваш освен готвенето, за нас ще е интересно да научим повече за теб и ще се радвам да разкажеш каквото сметнеш за необходимо.


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » ср сеп 09, 2015 3:38 pm

Кас здравей!Щом си гледал снощи телевизия до късно ,дано си гледал на точния канал,видяхме твоите връстници и по малки от теб как достойно представят България.
Имаш ли талантливи съученици? В кое училище учиш?

Потребителски аватар
Kasimm
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 32
Регистриран на: пет сеп 04, 2015 4:01 pm
:: 5 рецепти от Kasimm
:: 6 снимки от Kasimm

Мнение от Kasimm » ср сеп 09, 2015 3:43 pm

Разбира се Нели. Бих ви разказал и повече. Ами уча в СОУЕЕ за Европейски езици. Уча Немски и Английски. Много обичам много да уча езиците, предполагам защото ми се отдава и ми е лесно да ги уча. Ако имам затруднения пък ходя на допълнителни уроци. Тази година получих ГРАМОТА специално подписана от директорката за Отличен Успех, за което съм наистина много радостен. Както има приказка- Няма НЕВЪЗНАГРАДЕН труд. :). Харесват ми Професиите. Готвач, Психолог и Лекар. Просто тези 3 са ми любими. За музика: слушам тази музика, която ми хареса. Не обичам да деля, просто самата песничка хареса ли ми си я слушам :). Забавленията освен готвенето са: Излизам навън с приятели, даже и на тях им показвам рецепти и те викат "Уаууу бее ти готвач си стана още от сега“ и просто я остане, я не остане нещо от моето направено. Но все пак не мисля, че готвя БАШ пък толкова хубаво. Също така обичам да слушам Музика, да играя на компютъра (но не много) да излизаме да пазаруваме с нашите или да ходим на гости и на вечери и така... Обичам също да ходя на танци, тъй като аз тренирам Спортни танци ---Самба, Ча-ча, Румба, Джайф, Пасо-Добле, Английски и Виенски Валс, Танго, Куик-Степ, Фок-Строт--- това са. Обичам също да ходя на училище. Тъй като там и със приятели се забавлявам, пък и часовете не са най-ужасното нещо, както всички казват, на мен лично ми е забавно. За готвенето, ако тръгна да говоря, ще заема целият сайт :D. Просто накратко --- АЗ НАИСТИНА МНОГО ОБОЖАВАМ ДА ГОТВЯ--- много много много, затова се радвам, че Вие така дружелюбно ме приехте сред Вас. Благодаря за отделеното Внимание, че си потруди да прочетеш това. ^_^
Изображение
Изображение Това са моите интереси :giflo1: ^^

guarinociro
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 274
Регистриран на: съб дек 12, 2009 9:17 am
:: 9 рецепти от guarinociro
:: 150 снимки от guarinociro

Мнение от guarinociro » ср сеп 09, 2015 5:59 pm

Здравейте момичета и Кас.
Ще съм много радостнна да приемете и мен към ващето сплотено семейство :)
Много сте мили и позитивни :giflo1:
Казвам се Мария от Пловдив,но живея в Италия.
Имам син,снаха и внуче на годинка и половина,които обожавам.Скоро ще ги видя,нямам търпение вече,на края на месеца трагваме.Много дълго време не пишех,случиха се доста неща,както хубави,така и не чак толкова,но това е живота има и такива моменти,когато не ти се пише и не искаш да правиш нищо.Д не ви оттегчавам, но тук сред Вас се надявам да преодолея моята апатия. С Вашата добрина ме накарахте отново да имам желание да общувам. :giflo1:
На всички,които празнуват пожелавам,здраве,късмет и много любов :baloons: :celebrate: :flow2:
Хубава вечер :giflo1:

guarinociro
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 274
Регистриран на: съб дек 12, 2009 9:17 am
:: 9 рецепти от guarinociro
:: 150 снимки от guarinociro

Мнение от guarinociro » ср сеп 09, 2015 6:12 pm

Това трябва да е моята любов :D
Изображение

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » ср сеп 09, 2015 6:31 pm

Мария, ти много отдавна си част от семейството на Готвача! :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср сеп 09, 2015 7:30 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет, момичета! Мария, дано се чувстваш добре при нас,пожелавам ти много приятни моменти тук! :clap: Приятна вечер на всички! :heart:
Прикачени файлове
img_75929_792480_l.jpg
img_75929_792480_l.jpg (33.97 KиБ) Видяна 1203 пъти


Заключена