Интересни случки от живота

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » пет май 15, 2009 11:22 am

:lol: :lol: Рени ти що не оплю и ти камилата,а? :clap: :clap:
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"


Потребителски аватар
kqmrosen
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 133
Регистриран на: съб ное 15, 2008 5:22 pm
:: 73 рецепти от kqmrosen
:: 54 снимки от kqmrosen
Местоположение: Карнобат
Контакти:

Мнение от kqmrosen » пон май 18, 2009 9:48 am

:D :clap: Ха-ха-ха вече немога да спра да се смея,особенно с Рени и тази камила. :P И аз имам някои историйки за разказване,но друг път,че сега ще се приготвям за работа. Абе,хора вие направо,ще ме спукате от смях,още немога да спра да се смея!
Изображение

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пон май 18, 2009 1:49 pm

Изображение Изображение Изображение


Ще ме уморите от смях, милички!

Направо ми потекоха сълзите!


И аз да ви разкжа една случка:

89 година, посред лято и по пладне се връщаме с една приятелка от Елените към Сл.Бряг, пеша.
Страшна жега, ние вир-вода изпотени, де що мине кола или камион ние гълтаме прах и пушеци. Стихнахме до Влас, но направо умирахме от горещина, така че решихме да се изкъпем в морето.

Там брега е стръмен, само скали и тук-таме 1м широко плажче, от мидички. Добрахме се до долу, оглеждаме се - няма жива душа. Събличаме се голи и - цоп, във водата. Около 1 час да сме се плискали, плувахме навътре, гмуркахме се - кеф голям! По едно време се стъмни небето, облаци, излезе вятър, вълните се вдигнаха... взе да дърпа морето. Решихме да излизаме до водата, но течението дърпа навътре - голям зор видяхме, докато изплуваме до скалите. А там - вълните блъскат в брега, пенят се - от нашето плажче следа няма, а дрехите ни - морето ги завлякло!

Бреййй, стоим голи - голенички, 3 часа след обяд, взе да святка и да гърми, почна да вали, а ние сме се кукнали на една скала - отгоре трещи небето, отдолу морето - стихия! Треперим, зъбите ни тракат хем от студ, хем от страх! Ама къде ще ходим голи? Клечим там и чакаме да се стъмни.

После бурята спря, пак пекна слънце, ние си стоим на скалите, стана пак горещо, ама не смеем да влезем в морето. Умряхме и от жажда.

Разгеле - мръкна се по някое време, ама до към девет и половина чакахме някъде, да се стъмни съвсем. И от там - ход през бурените, през едни лозя, през едни тръни - не смеем да излезем на пътя - коли, таксита хвърчат, ще лъснем на фаровете. Че и боси бяхме... Така се добрахме до началото на Сл.Бряг, къде по крайбрежните скали, къде през нивите, залягайки при всяка кола.
Откраднахме два брезента от чадърите по плажа, увихме се с тях - да, ама комплекса пълен с хора - облекли се вечерта, парфюмирали се, разхождат се по алеите.... а ние в брезенти увити...! Накрая се престрашихме и няма начин - тръгнахме и ние между тях, право към къщи! Хората ни гледаха, къде учудено, къде любопитно, а ние като гейши загърнати, ситним босички и се молим, поне някой познат да не срещнем ... Само веднъж спряхме, на една пръскалка, дето полива градинките и пихме вода, ама като умиращи, щяхме да се сбием, коя първа да пие!

А можете да си представите, майка ми като ме видя така, да се промушвам между доматите, че минах през градината, защото отпред ще ме видят всички съседи....

Една седмица майка ми вади трънчета от петите, цялата се обелих, така бях изгоряла, че не можех да седя даже...

От тогава голо плуване не съм правила, а и честно казано, до ден днешен ме е страх от морето...
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

Мнение от reni55 » пон май 18, 2009 4:24 pm

Рали, със глас съм се смяла.....Това е идеален сценарий за филм.....
Пиша и се смея - незнам колко време ще ми държи влага тази случка!
Така образно го разказа, все едно съм ви видяла от някъде!
Благодаря ти за невероятният смях!!!


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пон май 18, 2009 4:50 pm

:D :D :D


ами аз? Само се опитвам да си те представя, как крещиш: Помощ, викайте кран! :D :D :D :D :D :D :D Корема ме заболя от смях!


Или пък Мимзи с пчелата в колата, голям смях!

Или Весито как се държи за колелото, а ми се иска да бях видяла физиономията на граничаря..... направо си бърсах сълзите!


:D :D :D :D
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » пон май 18, 2009 6:22 pm

Оле много съм се смяла с ващите истории :D сега ще ви кажа и аз една от моите хилядни(аз по принцип съм голям Клитко така че съм бъкана с такива )истории.Веднъж бяхме с приятелки на разходка в центъра на Габрово и решаваме да се прибираме и тъи като живеем в по отдалечен квартал(Велчевци за Десито пояснявам)си хванахме такси и аз викам че щве се возя отпред и казвам"Които ме превари гръм да го удари"и цвъкнах се аз отпред,стигаме желаното място шофьора спира аз отварям вратата и чат..........в една улична шахта направо от таксито в шахтата без да докосна асфалта,че щофьора слиза да ме вади а приятелките ми виката "На ти сега които ме превари гръм да го удари"и наи хубавото беше че нищо ми нямаше,а наи странното че шапката ми беше отгоре на асвалта а аз в шахтата :D Голям смях падна после.
Имам много истории но се страхувам да не ви стана досадна

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пон май 18, 2009 7:24 pm

Веси, умори ме!!!

Направо като луда се смях с твоята шахта!


Изображение Изображение Изображение


Я разкажи още нещо, как така ще ни отегчиш - аз си умирам от удоволствие да чета вашите случки!
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » вт май 19, 2009 12:04 am

Ето имам малко време и да ви разкажа още една история.Пътуваме със сестра ми към Габрово и малко преди да наближим спукахме гума.Излязохме ние почнахме да марморим като каруцари,ама какво да правим-ще сменяме гума и аз реших да се правя на маистор.Наместих крика и започнах да помпам за да се вдигне колата.И какво мислите стана.....тъкмо я бях вдигнала клякам слагам ключа и викам на сестра ми да вади резервната гума от багажника,извади я тя и като хлопна багажника.........колата тръгна ДА ТРЪГНА и пътя беше едно нанадолнище,колата се засилва полека-лека аз клекнала,сестра ми с гумата и.........ужас-БЕБЕТО МИ е в колата(синът ми беше на 5 месеца)че кът хукнахме със сесра ми в свински тръс гассс и колата гассссс неможем да я догоним а баира голям......бягаме нии и колата бяга ужас такъв галоп,незнам как успяхме да я догоним и се държим за вратите(прозорците бяха отворени)и точно като на анимационните филмчета на пети направо ни се запалиха подметките,аз по някакав начин се докопах до кормилото за да управлявам уж(а знаете ли какво е да бягаш отвън на колата и да шофираш :shock: е аз вече знам)и гледаме че идва завои.....и ние квичим със сестра ми, всяка дава акъли.....и бебето плаче и....някакъв ужас беше голям екшън,не помня как ми е дошла силата да отскоча и се хвърлих надолу с главата през прозореца вътре в колата и успях да дръпна ръчната,късмет беше че ръчната беше в изправност та колата спря.Всичко стана толкова бързо че неможах да разбера как съм влязла в колата.После не можехме въздух да си поемем,пръхтяхме като коне.А цялата работа беше,че съм забравила да включа колата на скорост преди да я вдигна на крик,а и този баир...........сега ми е смешно но тогава бях много уплашена.Да гледаш детето ти как пътува в кола без шофьор и ти да бягаш и да го гледаш през прозореца,и да си безсилен....ама и тогава оцеляхме :clap:
Когато имам време пак ще ви разкажа нещо! :)

Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

Мнение от reni55 » вт май 19, 2009 12:36 am

Веси много образно разказа и двете случки!
Мъжът ми спи и аз се смея тихичко,тихичко......
Страхотни епитети си използвала.....Без глас се смях, но дробовете ме заболяха.....дъх не ми стига....дано не се наложи лекарска намеса.........
Ще чакам с голямо нетърпение още случки от Калитковият ти живот!

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » вт май 19, 2009 10:44 am

Ох, Веси, много се смях! :D И нови епитети научих! :D :D :D

Но като си представя, какво означава една така ситуация за една майка, чак настръхвам! УЖАС!
Какво значи майчина смелост, а? Да скочиш главичка в колата! Браво за смелостта!
www.facebook.com/artandhobby


Отговори