Интересни случки от живота

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » вт май 19, 2009 11:52 pm

Хахахах,адаш,страшна си :D :D !!
Аз пък моя син като бебе го изтървах с бебешката зимна количка.Нещо подобно на твоя случай,но аз не можах да стигна количката и тя се обърна и сина/още бебе :D /се търкулна от нея.Добре че нищо му нямаше,а и тя не беше чак толкова засилена де.Леле,бях забравила за тая случка :P
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!


Потребителски аватар
Kurtni
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 46
Регистриран на: пон яну 12, 2009 9:38 pm

Мнение от Kurtni » ср май 20, 2009 8:58 am

Като стана въпрос за бебета и моята майка е направила тая беля..
Паркирала количката с мен вътре и влезнала в една аптека, естественно без никакви спирачки - ръчки и тем подобни :D и аз оооооппп и кльоп на пътя... за това не съм добре сега с главата :whistle:

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср май 20, 2009 12:57 pm

Ооооох, с бебетата случките са много! Добре, че са здрави и че Господ ги пази! :)


Да ви разкажа една друга случка с мен. Пак при пътуване - явно там се случват много неща :D


Значи бях на 16 години, тъкмо бях взела паспорт, тези зелените, ако ги помните. Гордост голяма.
Бях при леля ми на гости, в Ямбол. И се връщам с влака към Бургас. Щях да го хващам по обяд, но с една приятелка, която ме изпращаше, от приказки го изтървахме. Така че взех вечерният. Качвам се аз, със запазено място. Накоконена - къса пола, черен чорапогащник, остри обувки с тънко токче, гримирана до ушите, тупирана - абе, ужасна гледка трябва да е било. Но се мисля за хубава и съм навирила нос.
Сядам в купето. А там две момчета. Около 20 годишни. Тръгна влака и те ме заприказваха. Пътували от София двамата, доскучало им вече, да сме се запознаели. Добре казвам.
Но вече бях открила, че като кажеш, че си от Сл.Бряг и не те забравят - следващият сезон все увисва някой случаен познат на вратата, безплатен хотел ставаш. А Ралица бях само една, когото и да попитат, всеки знае коя съм и къде живея. Така че реших да лъжа.

И се започна - казвам се Елеонора (много исках да се казвам Елеонора), на 20 години съм, детска учителка (много внушително ми се струваше). Лъжа аз, мажа, надувам се, баламосвам ги. И те вярват. Така почти до Бургас.
Идва кондукторът, а с него двама милиционери. Държат един лист, на листа една снимка, закрепена с кламер. Търсят някакво момиче. На мойте спътници не им обърнаха внимание, но на мен ми казват: "Документ за самоличност."
И аз ще се пукна по шевовете - вадя паспорта, новичък и го давам. Тези гадняри го поглеждат и казват:
"Ралица, не си ли много малка да пътуваш нощем сама? Как са те пуснали родителите ти?" Ейййй, сякаш шамар ми удариха. Просто усетих, как пламнах цялата. Те тръгнаха, а аз забих поглед в пода и знам, че чак ушите ми светят. Умрях от срам. Момчетата взеха да ме бъзикат: Елеонорче, слушат ли децата в градината? и такива подобни изрази. Аз мълча като ...... Абе умрях от срам.
В този момент влакът стига в Бургас, крайна гара. В целият вагон сме останали само ние тримата. Момчетата излизат, отварят едната врата и слизат на перона. Аз обаче гледам да се махна от тях и отивам на другата врата на вагона. Мъча, мъча - не се отваря. Няма начин - отидох на вратата, от която бяха слязли те. И ги виждам - стоят на перона, смеят се с глас и ме чакат.
Навирих нос аз, казах си "Майната ви на вас!", стъпвам на стъпалото, и - хлътвам. Токчето ми се забучва в решетката на стъпалото, аз губя равновесие, затитам напред. Те се опитаха да ме хванат, но къде ти - пльоснах се аз на перона бой-боена, обувката остана горе. И се разревах, с глас, толкова ме беше срам! Те ме вдигнаха, а аз - две дупки на коленете, бримки нагоре и надолу, цялата в кал! Главата ми от едната страна мокра, с цицина, косата ми увиснала, гримът размазан! И рева, сълзи и сополи, хълцам и не смея да се огледам!
Едното момче беше с един шлифер, даде ми го да го облека. И ме заведоха с такси до Сл.Бряг. А нашите ги поканиха да останат да пренощуват. Те бяха студенти в Бургас, химия учеха. Сега единият е в Лондон, от 18 години вече, а другият е в Канада. още сме приятели. :D :D :D
И жените им и децата им знаят, как сме се запознали! На всички им е смешно, само на мен не! Да ми казват флайинг-Рали!!!! (Летящата Рали).

:(
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

Мнение от reni55 » ср май 20, 2009 1:16 pm

Рали, миличка, БЛАГОДАРЯ ти за смеха :thumbsup:
Смях се със сълзи!
Сестра ми много падаше......кофата с боклука да изхвърли ...и ще падне!!! Раните по коленете й не зарастваха от непрекъснатите падания!
Така до 24 г.възраст докато не падна от влака...
Ходеше с влак до Божурище на работа.Отивайки една сутрин видяла края на влака и се затичала да го хване.Хванала се за дръжката, но се изпуснала и паднала! Нищо сериозно й нямаше - и слава Богу!
Тогава майка ми й направи втори ПРОЩАПУЛНИК!!! От тогава не е падала!!!


Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » чет май 21, 2009 4:35 pm

Ето ме пак!Като четох на Рали историята че се е накоконила се сетих каква глупост направих като бях на около 9 год.Баща ми ходеше на работа и всеки ден си идваше за обяд в къщи и лягаше да поспи и в 12.55 тръгва(тои защото с мотора и за 5 мин стига до работата си)и така един ден както обикновенно тои се наобядва и легна да спи,и мен естественно ме е налегнала скуката и решавам докато тои спи да го правя готин :D и полека лека почнах да го пипам по косата и да му навивам ролки,а тои клетия спи и си мисли че само си играя с косата му.Навих аз ролките но само на половината глава защото беше легнал на една странаи гледам часовника показва един без 15 и викам има още малко време ще го направя още по готин взех ножицата и му подкастрих мустака и внимавам обаче да не го събудя че има още врене да спи,как съм рязала ко съм правила мустака му стана тука има тука няма :D
12.55 алармата звъни и баша ми става,аз съм толкова доволна от резултата и чакам да отиде да се погледне...............МАЛИИИИИИИИИИИИИ кът се видя с ролките на главата и с тоз остриган мустак..........причерня му на човека,а има само 5 мин да отиде на работа........кво да направи по напред.........почна да се бръсне(преди това аз отнесох два тупаника)а аз стъпала на тоалетната чиния му развризвам ролките и рева.Отиде на работа обръснат,но къдрав не успя да се изправи

Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

Мнение от reni55 » чет май 21, 2009 4:46 pm

Веси, умори ме от смях!!!! О-о-о-ох....голям смях!
Само като си представя как баща ти е отишъл на работа......обръснат, с половин накъдрена коса..... Ти сега да не си фризьорка.....Дали не се е сбъднала детската ти мечта?)

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » чет май 21, 2009 5:04 pm

Лелеееее, Весиииии!

Умрях от смях, не мога да спра да се смея!!! Горкият ти баща! Какво ли е обяснявал на колегите си? Горкият човек!


Ох, корема ме заболя да се смея!


:thumup: :thumup: :thumup: :thumup: :thumup: :thumup:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » чет май 21, 2009 11:48 pm

Оххх,голям смях пада тука :D :D !!Веси,ако напишеш книга,ще прилича много на разказите на Чудомир!А те са страхотни.Весели,забавни :D :P
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » съб май 23, 2009 5:55 pm

Веси като разказа за спящият си баща, се сетих за една случка.


Преди години беше това.

Бях поръчала на мъжа ми какво да купи, защото цял ден бях на робота, а той чак следобяд.
Прибирам се - не е ходил на магазина. А вече всичко е затворено.
Звъня му на мобилния - той ме маха. Няколко пъти!!!
Леле, много се ядосах, да ме маха мен, а накрая чак си изключи телефона!

И седя аз и го чакам да си дойде от работа. Той обаче се върна и се прави на неподозиращ. Това още повече ме ядоса. Почнах аз да се заяждам, обаче той само ми каза: Виж какво, аз си лягам, ако си нямаш друга работа - обади се на някоя приятелка и се карай с нея, мен ме остави на мира!!!
И си легна, обърна ми гръб и успя даже да заспи!

А аз - ора! Бях направо бясна, за сън дума не може да става!
Седнах в кухнята и мисля за отмъщение.
Да го нарисувам като индианец докато спи? Като стане ще види и ще се измие!
Да му отрежа косата? Много е гадно!
Да му лакирам ноктите? Може да мръдне както спи и да ми лепне лака на чаршафите!

И накрая скъсах две парчета от един сюнгер, намокрих ги и му ги пъхнах в обувките!

Чак тогава успях да заспя.

Като звънна будилника скочихме двамата, аз не му говоря, цупя се и си пия кафето. Обаче ядът ми беше минал и почти съжалявах вече за сюнгерите. Ама няма как. Седя и чакам как ще се ядоса той. Нерви не ми останаха, застанах вече в коридора и го чакам да се обуе и да тръгне.
Казахме си довиждане, той нещо се чудеше, че вися до вратата, но нищо не каза. Обува се и в този момент само ми хвърли един толкова убийствен поглед, че ми се стъжни. Излезе той без да каже дума!

А аз..... цял ден на работата ме боля корем в очакване на кавгата в къщи.

Обаче той се прибрал преди мен, направил салата, седят с малкия и играят карти. Прибирам се, а той скочи, сервира на детето и мен, мил, учтив!

Почнахме да ядем и в един момент изпод едното листо на салатата ми изпълзява бавно-бавно един ОГРОМЕН КОСМАТ ПАЯК (а аз имам арахнофобия!).
И става ужас! Аз пищя като луда, блъснах чинията, разлях напитките, скочих като ужилена! Те с детето се смеят с глас, аз крещя: Поооомооощ, пааааяяяяк! Убийте го, убийте звяра! А те клекнали чак от смях!!!! Паякът пълзи по масата някакаъв такъв неорентиран и аз разбрах, че от тях помощ няма, и избягах, чак отвън на улицата.


Той го уловил пак, сложил го в кутията му и на другия ден го върна в магазина. Но ходихме да вечеряме навън, защото аз отказах да припаря в кухнята! А и цяла нощ го будих, да ходи да види звяра да не е прегризал кутията и да е избягал!!!
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » съб май 23, 2009 6:11 pm

Рени наистина станах фризьорка въпреки че в момента не работя като такава :) Прочетох за прощъпулника които сте правили за сестра ти и искам да те питам вярно ли е че е спряла да пада щото аз постоянно падам и ако е истина това да ми направят и на мен.Ето на!Днес се изсипах по стълбите в хотела където работя.Бях нарамила чаршафи и там разни работи и както си слизам не уцелих последното стъпало и тупуррррррррр търкулих се че навсичкото отгоре точно там бях паркирала работната ми количка ........саборих и нея със всичките панаири които има по нея че и кофата с мопа се разля и целия коридор.....гьол!Всичкото пране стана-мизерия!И тъпите туристи се спукаха да се хилят,но никои не идва да ме извади изпод камарата-кракът ми се беше пъхнал между две греди на количката и от падането незнам как съм се крачила но мантата ми бе разпрана.Как да е изправих се и в тоз момент мина шефа и ми вика "Виси пак ли каскада"(така ми викат тук,щото не могат да ми кажат ВЕси :? )Тои човека вече толкова е свикнал с моите падания че вече не му прави впечатление.Мъжът ми не иска вече да излиза никаде с мен щото само го излагам горкия.Все ще намеря каде да се простра.Срам ме е да нося къси гаши или поли с тез обелени колена.На 32 години за срамотиите с ожулени колене и лакти.Предната седмица си бях разбила носа в мивката на една баня.Щото влязох да я мия и аз бях боза че кат се разчекнах и при самото падане уж се опитах да се хвана за мивката ама.....и тя мокра че едва не я захапах само носа си дялнах :( Всеки ден падам ако искаите ми вярваите,но аз ви казвам за по куриозните случки.Както казва мъжа ми на мрамор да ме пусне в косъм ше се спъна.А с падането в дупки вече съм спец.Преди 15 години бяхме на село и със сестра ми решаваме да влезем в една необитавана къща,на втория етаж сме и аз видях един много стар чекрък и реших че го искам и със смела крачка тръгнах към него.....изведнъж пода пропука аз спрях за миг и и като по филмчетата люнгур......пода се проби и знаете ли къде се озовах?На първия етаж в една голяма каца(ние в такива каци събираме сливи за ракия и кацата е висока близо 2 метра)че баща ми идва да ме вади че и бои ядох.Следващата дупка.......С децата от нашата улица решаваме да отидем в един двор за брубонки и цялата тумба бяга които може да се уреди с по нисък клон и кво......пак аз в дупката :( нали се сещате как има студопор от едната страна има нещо като цимент,та с такова нещо бе покрит един пресъхнал кладенец и аз бягам и мисля това че е цимент и ШУП в дупката.Сестра ни вика "Докъто беше до мен изведнъж потина вдън земя"че пак баща ми ме вади и пак ме дра :( Затова питам Рени ако е вярно това да си направя прощапулник за втори път


Отговори