...нямам думи....

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

...нямам думи....

Мнение от tsura_78 » съб май 30, 2009 1:00 pm

Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"


Потребителски аватар
reni55
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1188
Регистриран на: ср юни 25, 2008 7:49 pm
:: 227 рецепти от reni55
:: 321 снимки от reni55

Мнение от reni55 » съб май 30, 2009 1:04 pm

Аз отдавна знам за тази петиция.
Разписала съм я преди 2м.
Цуре, и аз така онемях..............
http://www.receptite.com/forum/viewtopic.php?t=524

Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » съб май 30, 2009 1:08 pm

АЗ ВИДЯХ РЕПОРТАЖА СНОЩИ ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА,
ТОВА Е СТРАШНО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ СПРЯМО ТЕЗИ НЕВИННИ ДУШИЧКИ :cry: ЖЕСТОКОСТ,ТАЗИ МАЙКА АКО СИ ОБИЧАШЕ ДЕЦАТА НЯМАШЕ ДА ПОЗВОЛИ ТОВА ДА СЕ СЛУЧИ....НЯМАМ ДУМИ.....СЪЛЗИТЕ МИ ТЕЧАХА СЯКАШ ОТНЕМАТ МОЕТО ДЕТЕ...
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"

Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » съб май 30, 2009 1:23 pm

Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"


Потребителски аватар
Galya68
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 132
Регистриран на: вт май 05, 2009 8:05 pm
:: 30 рецепти от Galya68
:: 45 снимки от Galya68

Мнение от Galya68 » съб май 30, 2009 6:48 pm

Миналата седмица подписах петицията,но си мисля че на този човек/бащата/ трябва да му е ясно,че в нашата родина "всяко чудо е за три дни" и никой няма и пръста си да мръдне,за да му помогне.Така ще се крият зад бюрата си в посолствата и съда.Изглежда времето в България е спряло в 19 век и сега е наш ред да се срамуваме,че сме българи.Едва ли има цивилизован човек,който може да приеме,че нещо подобно/беззаконие и безправие/ се случва в една европейска държава в 21 век.И което е най-важното-никаква грижа за психичното здраве на децата ни,за+ото съм сигурна,че тези деца никога няма да забравят този кошмар,който са преживели.Но...така е,като не са имали късмета да се родят в семейството на министър...Бог да ги пази!То друг няма кой...
Радвай се на живота.По-късно е,отколкото си мислиш!

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » нед май 31, 2009 8:15 am

Възмутително е как България не защити по никакъв начин интересите на бащата ,а Полша прави всичко възможно да подкрепи майката!Все пак децата бяха на Бг територия :x
http://www.radikal.ru]Изображение

tatiana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 66
Регистриран на: нед окт 19, 2008 4:34 pm
:: 39 рецепти от tatiana
:: 14 снимки от tatiana

Мнение от tatiana » нед май 31, 2009 9:35 am

За пореден път се убеждавам,че България е една скапана държава.Гледах репортажа в нета 2 пъти и ме възмути не само, че майката си взима децата по този безкрупулен начин, ами и това, че не кой да е а именно българи помагат ,за да се отнемат децата от бащата без да е доказано кой е крив и кой прав.За всички е ясно, че и бащата след като ги е прибрал в България е трябвало да подаде молба за развод и да предприеме стъпки за доказване на алкохолната зависимост на жена си, но.....И все пак аз просто немога да си обясня защо все още съществува тезата още от преди комунистическо време, че децата трбва да се дадат на майката.Дори и децата да са малолетни както се вижда и те имат право на глас нека и тяхното мнение да се изслуша, ама.....НЯМАМ ДУМИ.... :cry:

elityyy
любител с ренде
любител с ренде
Мнения: 2
Регистриран на: пет май 29, 2009 11:34 pm

Мнение от elityyy » нед май 31, 2009 2:28 pm

Нямам думи,току-6то го гледах и немога да повярвам 4е се слу4ва по-този на4ин :x .Разплака ме репортажа.Ужасно е,детето го сасипват психи4ески. :( Много жалко 4е на6ите институции позволяват да се слу4ва по този на4ин.

Потребителски аватар
krisi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 351
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:12 pm
:: 75 рецепти от krisi
:: 323 снимки от krisi
Местоположение: Sveti Vlas

Мнение от krisi » нед май 31, 2009 4:11 pm

Това е поредното… БЕЗУМИЕ!!! Хора… живеем в ХХІ век, а какво позволяваме да се случва с децата ни?! Не искам и не мога да приема, че по този начин се отнемат деца от родител!!! Съжалявам и ми е мъчно за тези две ангелчета, че са подложени на това… нечовешко безумие! Върнете ги на бащата! Видя се вече, кой е истинския родител в пълният смисъл на думата! Дано успеем да Ви помогнем мили дечица!......

beni
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 15
Регистриран на: пет ное 23, 2007 1:08 pm
:: 71 рецепти от beni
:: 30 снимки от beni

Мнение от beni » пон юни 01, 2009 8:58 am

За пореден път се видя как нашата държава защитава гражданите си, и то две малки невинни дечица.
Аз също плаках, докато гледах това насилие върху тези деца, и изведох децата си от стаята да не гледат този кошмар.


Отговори