КОНСУЛТАЦИЯ...

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

КОНСУЛТАЦИЯ...

Мнение от tsura_78 » пет юни 05, 2009 11:00 am

Здравейте,
Тази година като си идвам в БГ, мисля да заведа сина си на море в Обзор.Мислим да ходим няколко приятели и се ровим в нета за някое хотелче.Но тъй като са ми казвали че има много такива който ти правят резерваций и после духват с парите,реших да се допитам до вас - Някой ходил ли е миналат година на Обзор и змаете ли някое място да ми препоръчате..
Благодаря ви предварително...
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"


Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » пет юни 05, 2009 9:46 pm

Цуре ако не държиш да си в хотел там има на автогарата хора които предлагат квартири и са много хубави дори има и луксозни.А и на място има такива туристически бюра които ти помагат в избора.На един мои приятел маика му имат такава къща в която дават стаи под наем,но спецялно тяхната не е луксозна и е с обща баня,но пък е сравнително евтина заради този си недостатък.Преди когато живеех в БГ сме ходили само там,но да ти кажа чесно на мен Обзор специално не ми харесва толкова много,но това си е лично мое мнение и по никъкав начин не искам да ти повлияя на решението :)

Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » пет юни 05, 2009 10:28 pm

Мери за инофото,аз искам да е някаква стая с баня и тоалетна,не искам да е обща,разбираш ме нали,а и сме 2 семейства с деца...искам да сие с удобства все пак минимални.А и да е в хотел,като видях какви цени са.... :shock: :shock: :shock:
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"

imren1977
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 2
Регистриран на: вт фев 03, 2009 2:27 pm
:: 1 рецепти от imren1977
:: 11 снимки от imren1977

Мнение от imren1977 » пет юни 05, 2009 10:49 pm

Що не видите за бунгала,щом сте две семейства ,а и за децата ще има къде да играят .Ние сме ходили например на Фичоза-"Райски кът"-местност близо до Варна имат и сайт но не го знам,а и не е много скъпо :))) На бунгала е най добре с децата ,защото има площадки да играят. :) :thumup:


Потребителски аватар
desislava76
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 420
Регистриран на: ср яну 07, 2009 10:55 am
:: 92 рецепти от desislava76
:: 29 снимки от desislava76
Местоположение: Географски център на България

Мнение от desislava76 » съб юни 06, 2009 12:41 pm

Цуре,всяка година ходим на Южното черноморие така,че ти препоръчвам или Поморие или Царево.В Поморие е много хубаво и е евтино.Ние почти винаги ходиме там.Това е мое мнение .Вие както си решите.
Изображение

Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » съб юни 06, 2009 1:06 pm

Благодаря ви много за информацията която ми давате,въпроса е че моята приятелка иска на Обзор,и след като тя се е заела с този въпрос аз се съобразявам с тях.Исках някакви идей за да и кажа,а не да седя така на готово.Въпреки всичко ви благодаря... :) :)
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"

Потребителски аватар
Kurtni
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 46
Регистриран на: пон яну 12, 2009 9:38 pm

Мнение от Kurtni » съб юни 06, 2009 5:16 pm

Намерих някои неща в нета, ама много скъпо ми се вижда нещо :shock:
Ей тая къщичка не е лоша и пише че е 15лева ..
http://www.topobiavi.com/index.php?acti ... v&id=22177

къща за гости в Обзор http://www.topobiavi.com/index.php?acti ... v&id=77350

Тука пък семейно хотелче.. http://pochivka.bg/o-3560-%D1%81%D0%B5% ... 0%B2%D0%B8

Друг адрес на друга къща за гости
Къща за гости Ангелови се намира в Град Обзор, община Несебър, област Бургас, Югоизточен регион.

Местоположение: Град Обзор
Адрес: 13 Mladejka Str., Obzor
Телефон/Факс: +359 5504 2557
eMail: dom_angelovi@dir.bg

Тука видях друго само странното беше защо е близо до планината, а уж на море.. не разбрах много.. ама пак е 15 лева
http://www.topobiavi.com/index.php?acti ... v&id=83294

В нета има доста.. идеята е че трябва да се звъни по телефоните и да се разпитва.. в ей такива частни квартирки и къщи излиза по евтино.
Айде успех в намирането :thumup:

Потребителски аватар
Kurtni
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 46
Регистриран на: пон яну 12, 2009 9:38 pm

Мнение от Kurtni » съб юни 06, 2009 5:19 pm

Ей този сайт го бях пропуснала..
Много информация има.. действайте :P
http://obzor.bghotelite.com/

ivelinav
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 23
Регистриран на: вт дек 30, 2008 9:14 pm
:: 4 рецепти от ivelinav

Мнение от ivelinav » съб юни 06, 2009 10:59 pm

Цуре ние ходим в Ахтопол на бунгала и е супер.Те са с обща веранда и едното е 4 души в което има 2 отделни стаи с 2 легла, санитарен възел и цената беше 30лв. но тя не се променя.а другото еза 3 души т.е идеално за 2 сем.Най важното самите бунгала са нмного одалечени едно от друго и са в гора,миналото лято в горещините там спяхме с одела студ.Ако те интерисува мога да ти дам тел. но нямат сайт в интернет

Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » нед юни 07, 2009 12:25 pm

БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ НА ВСИЧКИ :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :flow2: :D
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"


Отговори