Как тече денят на Веселите готвачи? [Архив 1]

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » съб юни 27, 2009 1:15 pm

Здравейте и от мен.Във вторник моят мъж ме събуди с идеята да идем до морето защото му дали 1 седмица отпуска и да я използваме,та си свършихме някой неща тук и отидохме при прятели до Малага/на 550км./Пристигнахме в 23.30 някъде хапнахме видяхме се с тях и легнахме.После 2 дена който имахме ги използвахме за плаж и разходки до близките курортни градчета.Супер си прекарахме,не ни се тръгваше,но няма как аз съм на работа....Сега пооправям тук в нас че утре ще имаме гости и после на работа.за сега е това от мен.. :)
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"


Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » съб юни 27, 2009 5:40 pm

Цуре, добре сте направили!
Деси, кофти работа е това с дохода за детските. Изобщо не е правилно според мен :x
Днес излязохме сутрината с малкия навън, до преди малко готвих и сега отново излизаме пред блока.
:) :) :)

Потребителски аватар
eledra
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 217
Регистриран на: вт мар 31, 2009 10:22 pm
:: 343 рецепти от eledra
:: 760 снимки от eledra

Мнение от eledra » нед юни 28, 2009 11:46 am

Ако отворя дума за детските ще стане една......На моя близка не и дадоха прословутите детски защото дохода й надвишава с 0,08лв.Срамота! :x А днес денят ще ми мине в чистене,времето е само за разходки а аз :cry: :agr: ......но това трябва да се свърши.Слънчев ден! :baloons:

Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » нед юни 28, 2009 3:47 pm

Ели не се кахъри и аза днес имам санитарен полуден :D току що се върнах от работа,закарах малкия звяр на плаж и аз ще чистя докато го няма :( какво да се прави пуста женска работа няма край :D и тук времето е супер само за плаж,но като гледам накъде отиват нещата и това лято маи ще гледам плажа през крив макарон.Миналото лято не можах да отида даже краката да си топна,тази година маи пак ще остана на сухо :D .Да живееш на 1000 метра от плажа а?Какъв парадокс!Хе хе хе!


Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » нед юни 28, 2009 7:08 pm

Здравейте и от мен!
Ние днес се върнахме от село,ама на връщане си направихме една разходка до природните забележителности ГЛУХИТЕ КАМЪНИ.
Добре,че заваля точно когато стигнахме до колата.Иначе щяхме да сме...мокри до костите.Но определено си заслужаваше разходката!
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!

mitachi
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 36
Регистриран на: нед дек 23, 2007 1:24 pm
:: 5 рецепти от mitachi
:: 13 снимки от mitachi
Местоположение: Дупница

Мнение от mitachi » пон юни 29, 2009 12:47 am

Аз направих една доза(1кг) сладко от бели череши. Сега е момента да се прави. После няма, а и на пазара няма. Много е подходящо за разни сладкиши. Трудно намерих индрише, а накрая когато трябваше да го сложа, се оказа че съм го изхвърлил в кофата за боклук. Ама нейсе, сложих ванилия. Идва време да се прави сладкото от горски ягоди. Не пропускайте тоя момент. Много е дъждовно, ама следващата неделя ще проверя в гората докъде са стигнали ягодите. Съчетание с приятен излет в планината и малко пържоли на дървени въглища. И бира разбира се! :D

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » пон юни 29, 2009 1:20 am

Здравейте от мен!Моят ден как мина?Ами първо вече имам продавач :thumup: второ за сетен път се убедих,че човешката злоба е нещо страшно!Цял ден се чудя как има хора ,които говорят против други и после сядат на една маса с тях,ядът пият и си приказват като първи приятели :? само и само да си навият на ината и злобата?!Иначе скоро се надявам и аз да имам време да се запиша с някой рецепта :chef:
http://www.radikal.ru]Изображение

Потребителски аватар
eledra
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 217
Регистриран на: вт мар 31, 2009 10:22 pm
:: 343 рецепти от eledra
:: 760 снимки от eledra

Мнение от eledra » пон юни 29, 2009 8:08 am

:flow1: Днес ще ходя да плащам сметки и ще давам пари на държавата :agr: ,след това ще пием кафе :bliz: с приятелки и хоп в кухнята,че трябва да се яде. :hungry: Успешен ден и наздраве на именниците :beer:

Потребителски аватар
mimsi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 427
Регистриран на: пет дек 05, 2008 9:55 am
:: 26 рецепти от mimsi
:: 164 снимки от mimsi

Мнение от mimsi » пон юни 29, 2009 8:36 am

Здравейте!Почивните ми дни бяха много натоварени.В събота изнесох всичкия багаж от детската стая.Вечерта като се прибра съпруга ми от работа отидохме до село да закараме излишните боклуци.Прибрахме се в неделя към обяд и започнахме с боядисването на стаята.Цяла седмица ще имам работа по нея.После идва ред на следващата стая,после на следващата и така сигурно цяло лято.

Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » пон юни 29, 2009 10:21 am

Добър ден! Вчера си помързелувах, но днес съм отново на работа.
Митачи, при нас изобщо не е валяло от доста време и ягодите не станаха :x , по ще ми е на сметка да си купя готово сладко. Миналата година правих с гел фикс и стана супер.
Мани мила, не се ядосвай на лицемерите, само съсипваш себе си, а на тях не им пука. :thumup:
Ели, бързо да се оправиш със сметките и сядай в кафето!
Мимси, мога да разбера какво ви е - откакто сме в този апартамент, все ме в ремонт :shock:
Айде кафенце за настроение:
Изображение


Заключена