Как тече денят на Веселите готвачи? [Архив 1]

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mimsi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 427
Регистриран на: пет дек 05, 2008 9:55 am
:: 26 рецепти от mimsi
:: 164 снимки от mimsi

Мнение от mimsi » пон юни 29, 2009 11:31 am

Прекрасна комбинация,Маги!Най-добрата за 5 мин почивка :)


Потребителски аватар
iliana0940
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 85
Регистриран на: вт ное 11, 2008 12:45 pm
:: 27 рецепти от iliana0940
:: 39 снимки от iliana0940

Мнение от iliana0940 » пон юни 29, 2009 9:24 pm

:clap: Здравейте!Отдавна не съм се вясвала в нашия прекрасен сайт,не от незаитересованост а от прекалено много ангажименти :( ,влизам набързо да запиша някоя манджа да сготвя и така,не остава време за дъра бъра .Иначе гласувах за рецепта и снимка на месеца,разбира се ,не испускам.Но днес прочетох че нашата любима съмишленичка :) Весито (Baby)се интересуява как съм и защо ме няма и аз се засрамих :oops: .Обещавам да намирам по често време за някоя дума да напиша.Да знаете че ми липсвате :P ама немога да седна.Детето го местих от една ясла в детска градина,в работата ни узориха в последно време(нищо че сме в икономическа криза при нас работа колко щеш,коете не е зле) :wink: ,разходки с малкия ,готвене.Сега се гласим да ходим на море,към края на месеца.За нас това си е голямо преживяване първо че сме много далече от морето(600-700)км,и второ че ще ходим за първи път с малкия който ама хич не му поднася возенето с кола(повръща)Това е от мен за сега,обещавам за в бъдеще да се включвам по често и да знаете много ми липсвате :/
Изображение

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » вт юни 30, 2009 7:46 am

Добро утро!Не съм се записвала тези дни,но сега да ви се похваля че децата са на лагер на Юндола и са много щастливи,а на мама сърцето и се е свило, :( сама,по-цял ден и направо не ме здържа на едно място,но от днес почвам ясновно почистване и няма да мисля толкова като имам задачки! :thumup: Хубав ден ви желая и ви слагам кафенцеИзображениеИ стих за настроение;

Весело утро
помаха с ръка!
Закачливо рисува
теменужни цветя
по лицето ми сънено
сияйна зора!
Пеперудено нежно
погали душата ми
лъч светлина!
Тя засия!
Шепот напевен -
поточе игриво,
гълъбов стон
дочух в утринта!
"Добро утро, Принцесо!-
очи отвори
и тиха молитва
към небеса отправи!
С радост копнежна,
с благодарност, че днес
новият ден и на
теб е дарен!

Потребителски аватар
eledra
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 217
Регистриран на: вт мар 31, 2009 10:22 pm
:: 343 рецепти от eledra
:: 760 снимки от eledra

Мнение от eledra » вт юни 30, 2009 8:21 am

Здравче,благодаря за кафенцето и стихчето!Събудих се не много в добро настроение,но ти ми даде крила!Благодаря ти още веднъж.Не се притеснявай за децата,ще се върнат живи и здрави.Връщам се към обичайните си задължения - готвене,чистене и т.н.....След обед ще изляза с приятелки и ще отидем да убием малко време в МОЛа.Лек ден на всички! :thumup:


Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » вт юни 30, 2009 10:32 am

Здравейте,
Илианче, радвам се че ни четеш поне! Включвай се когато можеш! :) :) :)
Момичета, не ви завиждам - готвене, чистене.....
Аз вчера правих отново компоти от джанки, но бяха много зрели и половината се напукаха. Мисля днес да ги направя на сладко.

Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » вт юни 30, 2009 11:41 am

Здравейте и от мен, :) Аз сега си пия кафето и чакам мъжа ми да ми звънне за да ходим да оправим еидн документ за новата кола,после имам час при фризйора,искам да отида до един магазин за да купя някой неща и да взема учебни тетрадки на синчето за да прави преговори на материала от изминалата година.Трябва да ида да си купя куфар,че моя го дадох пак на малкия да пътува/налин си пътувам за България другият понеделник/,трябва да готвя.....поне чистенето го направихме вчера с моя мъж,използвах че си е в къщи да ми помогне...За сега е това,весел ден на сички и Благодаря за хубавото стихче и кафенце :D
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » ср юли 01, 2009 12:15 am

Здравейте и от мен!Днес денят ми мина учудващо без нерви :thumup: !Утре с любимият имаме годишнина и ще е един прекрасен ден :love: !Ще има мн.романтични изненади :clap:
http://www.radikal.ru]Изображение

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » ср юли 01, 2009 7:50 am

Добро утро!Петина ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА
Аз ви пожелавам да сте преди всичко живи и здрави,
да откриете истинското щастие заедно,
да може винаги да разчитате един на друг,
да се подкрепяте, уважавате и обичате винаги.
И не позволявайте семейният ви живот да се превърне в бреме или навик.
Любовта ви е събрала и вярвам, че няма да угасне и ще е с вас постоянно.
Веднъж се разхождах и видях в парка една баба и един дядо, хванати за ръка.
Седнаха на една пейка и дядото прегърна много нежно бабата.
Усетих "жива" любов и продължих усмихната.
На вас ви пожелавам от все сърце, макар и да не ви познавам лично,
през каквито и моменти да преминете, да съхраните обичта си
и всеки ден да сте сплотени и прегърнати, ръка за ръка и през трудностите
и през щастливите мигове. Аз вярвам много в истинската и вечна любов, докажете на всички който не вярват, че грешат.
Сътворете своята приказка и бъдете щастливи!

А сега да ви кажа,как мина деня ми вчера,ами цял ден ми бше лошо,но успях да изчистя половината къща.Днес продължавам!
Чух децата и съм доволна че се чувстват много добре,и се забавляват! :clap: Ей днес не сме пили кафе,хайде на кафенцето,а мани ще почерпи с друго :wink:
Изображение

Потребителски аватар
eledra
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 217
Регистриран на: вт мар 31, 2009 10:22 pm
:: 343 рецепти от eledra
:: 760 снимки от eledra

Мнение от eledra » ср юли 01, 2009 9:25 am

Петина,ЧЕСТИТО ГОДИШНИНА! :celebrate: :baloons: :celebrate: Бъдете живи и здрави и много,много се обичайте и уважавайте ! :hug: Днес рано сутринта готвих и пусках рецепти,защото после ще ходим с дъщерята по магазините.Трябва да набелязваме какво ще купуваме за бъдещия бебчо,когато се роди./сега предварително нищо няма да купуваме,поверие/.Така,че ще има маратон по магазините,разбира се ще има почивки за кафенце,защото сме в положение....Успешен ден на всички! :flow2:

Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » ср юли 01, 2009 9:43 am

мерси за кафенцето.Честито Петина,да сте живи и здрави и вечно влюбени.Да си кажа и аз от вчера.Нали моят мъж му казаха че е отпуска защото няма работа мин.седмица та вчера му казаха че изобщо няма работа,и сега наново трябва да търси работа.Само ядове и нерви и точно сега когато имаме такива разходи че не ми се мисли......Иначе вчера друго което правихме е че оправихме едни документи на колата,ходихме да я мием и да купим някой неща които трябваше и така....Да видим днес дали ще е по хубва деня...
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"


Заключена