Как тече денят на Веселите готвачи? [Архив 1]

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
daksi
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 37
Регистриран на: пон яну 28, 2008 12:26 pm
:: 17 рецепти от daksi
:: 13 снимки от daksi

Мнение от daksi » съб юли 18, 2009 12:34 pm

за деня не знам ама мога да ви кажа как ми премина ноща.снощи мислех че ще се гътна.Седим си с Танвир и гледаме тв и изведнъж като се появи една болка -точно под гърдите като че ли някои с обръч ме стяга.В началото беше търпима после стана кошмарна-не можех да дишам.Танвир се обади на бърза помощ-не че тук са от много бързите -но дойдоха за около 20 мин .Аз за това време си мислех че загивам.Направиха ми кардиограма,дадоха ми кислород и решиха да ме карат в болницата.Там бяхме до 4 сутринта.Изследвания още кардиограми защото не бяха сигурни сърдеча атака ли е или нещо друго.В крайна сметка се оказа жлъчна криза.Не съм вярвала че така боли.През цялото време в болницата си мислех как няма да мога да си отида в БГ защото доктора каза че може и операция да се наложи.Сега съм по добре и се радвам че до операция не се стигна.За 6 години откакто съм тук това ми е първото ходене в болница-повярвайте ми -страшно е особенно в чужда страна.Добре че се размина


Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » съб юли 18, 2009 12:41 pm

Лелееее,Дакси,какъв ли кошмар е било :( и какви ли мисли не са ти минали през ума.Хубаво е ,че ти се е разминало :thumup: .А и дано не ти се случва повече за в бъдеще!! :thumup:
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!

Потребителски аватар
Pavel
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 908
Регистриран на: нед авг 05, 2007 11:04 am
:: 26 рецепти от Pavel
:: 393 снимки от Pavel
Контакти:

Мнение от Pavel » съб юли 18, 2009 1:43 pm

Дакси, много неприятно, но важното е, че е минало. Стискаме палци всичко да се оправи бързо и лесно :flow2:
Aut viam inveniam aut faciam

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » съб юли 18, 2009 7:12 pm

Здравейте весели готвачи.Върнахме се днес от Гърция и минавеам да ви поздравя че3 много ми липсвахте.А от понеделник като имам време ще пиша повече и ще пусна много снимки.Хубава вечер ви желая.


Потребителски аватар
BABY
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 494
Регистриран на: пет юни 13, 2008 9:46 am
:: 457 рецепти от BABY
:: 1598 снимки от BABY
Местоположение: ХАСКОВО
Контакти:

Мнение от BABY » съб юли 18, 2009 9:56 pm

Ооо,Здравче,добре си дошла отново при нас.Дано сте си изкарали весело и хубаво,и без произшествия :) .Чакаме снимки :P
Не говори каквото знаеш,но знай винаги какво говориш!!

Потребителски аватар
eledra
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 217
Регистриран на: вт мар 31, 2009 10:22 pm
:: 343 рецепти от eledra
:: 760 снимки от eledra

Мнение от eledra » нед юли 19, 2009 12:08 pm

Здравче,добре си ни дошла.Дано е било весело и приятно,да наистина ако си направила снимки пусни ги.А ние днес ще стоим в къщи пред климатика :sleep: в момента вън е 38 С :shock: - супер нали.Нека да им е хубаво на всички,които са на море! :thumup:

Потребителски аватар
quick_v
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 337
Регистриран на: чет апр 16, 2009 1:54 pm
:: 22 рецепти от quick_v
:: 96 снимки от quick_v
Местоположение: Гърция

Мнение от quick_v » нед юли 19, 2009 12:39 pm

Здравейте и от мен!Днес съм почивка от първата работа и аз немога да повярвам все още че съм си в къщи,не че съм се разстояла,то нали знаете в къщи има толкова много неща да свършиш,но се радвам че мога да си свърша някоя допълнителна работа!Дори успях да изчистя цялата къща вече и ми остана да простра прането да изгладя и...и не мога да повярвам но ще си помързелувам.Чудя се да ходя ли на разходка с малкия или да си остана в нас.Има тука една месност където само сега за около един месец има милиарди пеперуди,но само един път в годината.Много е красиво там имаш чувството че си в приказка такава прелест,немога да ви го опиша и може би това е една от най-големите атракции на острова и сега немога да ви опиша какво нашествие от туристи има.По това време специално е фраш,беза да преувеличавам неможеш да се разминеш по улиците,а недай боже да бързаш за работа......немога да ви опиша за каква лудница става вапрос.Май се поувлякох а?Общо взето това правих до сега :wink: чистих,готвих,прах....Весел и усмихнат ден ви желая! :thumup: :thumup: :thumup:

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » пон юли 20, 2009 8:01 am

Изображение
"Кажи ми “Добро утро!”,
дори да нямаш време!
Нима и дума добра
ти струва много сега,
кой от нас няма проблеми?

Кажи ми “Добро утро!”,
не искам нищо друго!
Знай, че дума добра
отваря всяка врата
и денят просто е хубав."

Хайде на кафенце весели готвачи! :D Днес е празник!Честит празник на всички именници,да са живи и здрави и много весели :celebrate:
Да ви разкажа за почивката,изкарахме си страхотно и много снимки направихме.Беше горещо но това не ни попречи да правим разходки.Возихме се на кораб,на лодки,посетихме двореца на принцеса Сиси "Ахилио",старата кула на град Керкира-ко-в Корфу,и още много места в града,както и в Игуменица и околноста.
А сега ви желая успешна нова седмица!

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » пон юли 20, 2009 8:07 am

Приятелката ми ми даде няколко гръцки рецепти и като имам време ще ви ги пусна,дано ги няма вече.
Ето и снимки на децата от почивката
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
eledra
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 217
Регистриран на: вт мар 31, 2009 10:22 pm
:: 343 рецепти от eledra
:: 760 снимки от eledra

Мнение от eledra » пон юли 20, 2009 11:41 am

Здравче,благодаря за снимките - имаш страхотни красавици,не че ти си малко по-хубава! :flow1: Днес съм на тема консервиране - бланширам зелен фасул за зимата.Спорна седмица на всички Весели :chef: .


Заключена