Как тече денят на Веселите готвачи? [Архив 1]

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
desislava76
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 420
Регистриран на: ср яну 07, 2009 10:55 am
:: 92 рецепти от desislava76
:: 29 снимки от desislava76
Местоположение: Географски център на България

Мнение от desislava76 » ср авг 19, 2009 10:46 pm

Привет на всички.
Днес цял ден правя зимнина.Отново правих кисели краставички,направих пукани люти чушки и чорбаджийки.Направих и малко домати.Много се изморих ама няма как,зимата ще почивам.Децата пред блока игаят на жомашка,че излязох да изпуша една цигара при тях.Ех,ех как ме върнаха в детските години когато и ние бяхме като тях.......
Хайде лека нощ и сладки сънища. :D
Изображение


Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » ср авг 19, 2009 11:41 pm

Здравче, привет отново! :thumup: Предполагам, че си на диета заради захарта, дано по-бързо да я смъкнеш и да те отболят краката!
Деси, браво на тебе! Поне зимата вече си я посигури. На мен ми остана да си направя кисели краставички /другата седмица планирам/ и трушиите на есен.

Айде лека и спокойна нощ от мен!

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » чет авг 20, 2009 7:53 am

Добро утро, Живот!Добро утро, Любов!
Лъчът на твоя светъл лик дръпна перденцето на съня ми и аз се събудих, за да те позная.
Добро утро, Любов!
Колко дълго те търсех в сънищата си…Когато наскърбенА заспивах, за да те сънувам, не знаех, че ти си била винаги до мен като майка край люлката на своето дете. Усмихната си чакала да се събудя, да протегна ръце, сърце, душа към теб, за да се слеем в Деня на Радостта.
Добро утро, Любов!
Прости ми, че толкова дълго те сънувах под тежките клепачи на объркания си живот.
Знаеш ли? Ти си същата…Познах те…
Аз тичах като дете след теб. Разговарях с теб чрез тревите, буболечките, цветята и птиците. Ти пишеше името си в небето, когато лъчите целуваха капките на дъжда, а аз се смеех от радост, без да знам, че Твоето Име е Любов, че ще те напусна, за да те търся.
И ето днес аз те намерих.
Търсих те в романите на живота, под микроскопа на знанието, в църквите пред опушените икони. Молех се на Бога да просветли душата ми.
И ето – аз се събуждам. В сърцето ми бълбука чистият извор на твоя живот. Полъхът на твоята нежност събужда пролетта у мен. Душата ми пее със сладкопойните птици, танцува като пеперуда от цвят на цвят, после се издига нагоре по седемцветната дъга – стълба от красота, за да стигне Храма на Твоята Светлина.
Дълго се лутах в лабиринтите на страстите и познанието, докато стигна деня на своето пробуждане.
И ето – аз те познах със сърцето си.
Добро утро, Любов!Добро утро любов към ЖИВОТА!
ДОБРО УТРО,ПРИЯТЕЛИ!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » чет авг 20, 2009 8:42 am

Добро утро и от мен ! Здравче както винаги кафето е поднесено перфектно с много хубав стих :hug: Аз отивам да отворя магазина и ако са ми превели едни турски рецепти ще ги пусна,много са хубави :thumup: Хубав ден на всички :)
http://www.radikal.ru]Изображение


Потребителски аватар
vile11
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 75
Регистриран на: нед мар 08, 2009 9:41 pm
:: 7 рецепти от vile11
:: 16 снимки от vile11

Мнение от vile11 » чет авг 20, 2009 8:45 am

Здравче, много благодаря за хубавото послание, развълнува ме, толкова нежно е написано, благодаря и за кафето! Желая Ви един хубав ден! :thumup:

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » чет авг 20, 2009 8:47 am

Личи си веднага, че Здравчето се е върнала! :D

Сядаш, четеш и сърцето ти се стопля....! Благодаря, мила!



Добро утро на всички вас!


Децата днес не са на училище, поради жегата, но аз все пак си сложих будилник и станах в 6 часа, да свикна :oops:

В момента се наслаждавам на утринната прохлада, през ваканцията бях позабравила колко много обичам тези часове, когато човек е на саме със себе, а наоколо животът бавно подема ритъма си...

Желая ви спорен и усмихнат ден!


Поздрави!

Потребителски аватар
eledra
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 217
Регистриран на: вт мар 31, 2009 10:22 pm
:: 343 рецепти от eledra
:: 760 снимки от eledra

Мнение от eledra » чет авг 20, 2009 12:06 pm

Благодаря ти,Здравче!Кафето беше поднесено с много финес и поезия.Заредиме с много позитивна енергия. :love:

Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » чет авг 20, 2009 1:18 pm

Браво Здравче ,както винаги много хубаво нещо си написала и много позитивно.Имаме нужда да чуем такива неща...Аз сега отивам до училището на млакия да видя дали са изкарали литовете за подготовката на новата година,после ще оправя в нас и отивам на работа до 23.30ч.За сега е това...лек ден на всички..И мерси за кафенцетооо :wink:
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"

Потребителски аватар
krisi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 351
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:12 pm
:: 75 рецепти от krisi
:: 323 снимки от krisi
Местоположение: Sveti Vlas

Мнение от krisi » чет авг 20, 2009 2:03 pm

Здравейте и от мен момичета!Здравче мерси за кафенцето и за хубавото послание.Ние с малкия бяхме в Слънчев бряг на кафенце с приятелки и сега малкия ще спинка,а аз ще готвя.
Лек и спокоен ден веселушки! :winkiss: :hug:

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » чет авг 20, 2009 2:08 pm

Ах, Криси! :? ти откъде си, че Сл.Бряг да ви е наблизо??? :?


Заключена