Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '09

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » пет сеп 04, 2009 9:36 am

А сега да си надраскам и другия дълаг пост,че се отклоних от темата.
Снощи бях на р.с.Госпожата ни е страхотна.Много ми допадна,отношението и.Ще са само 7момиченца в класа а останалото са момчета..ехааа,е поне това бяха думите на децата ми. :wink:
Ще иамт по 5часа на ден+ зиповете.Моите са с профил-математика,информатика и литература..английски от 2клас.Сега ще имат само по физическо друг учител.Стаята им е много хубава и приветлива,само чиновете-маси не ми харесаха..някакви с странна форма и нямат помощна табла отдоло,на столчета ще сядат,което означава че раниците ще са по земятааа :x
На 15 ще сме от 8.30!Уф,занимавам ви с глупости...но това са ми вълненията сега.


Потребителски аватар
magi71
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1507
Регистриран на: ср юли 16, 2008 7:05 pm
:: 537 рецепти от magi71
:: 950 снимки от magi71
Местоположение: Велико Търново
Контакти:

Мнение от magi71 » пет сеп 04, 2009 9:45 am

Здравче, мерси за сутрешното ти зареждане с добро настроение! Тези училищни вълнения ги минах отдавна с каката, след 2 години ми предстоят с малкия.
А по повод предния ти пост - мисля си, че повечето потребители тук пишат и по други форуми /аз също/, и сигурно им идва в повече писането. Не го приемай лично мила, страхотно е когато денят ти започне с красиво стихче и кафенце, поднесени с добри намерения!
Изображение

Потребителски аватар
krisi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 351
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:12 pm
:: 75 рецепти от krisi
:: 323 снимки от krisi
Местоположение: Sveti Vlas

Мнение от krisi » пет сеп 04, 2009 10:06 am

Добро утро на всички веселушки!!!
Здарвче много ти благодаря че всеки ден се грижеш за нашето събуждане.Винаги успяваш да ни повдигнеш настроението.
Лек ден. :flow1: :flow2: :flow1: :flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
eni33
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 130
Регистриран на: вт мар 24, 2009 11:07 am
:: 9 рецепти от eni33
:: 2 снимки от eni33

Мнение от eni33 » пет сеп 04, 2009 10:27 am

Добро утро на всичли весели готвачи!От вчера ни сменят вратите в къщи и лудницата,и мръсотията са ужасни.Вече като видя парцал и ми се повдига(с извинение).Днес трябва да свършат и ме чака пак чистене.


Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 616
Регистриран на: пет окт 24, 2008 10:59 pm
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78
Местоположение: MADRID и Плевен

Мнение от tsura_78 » пет сеп 04, 2009 11:55 am

Здравейте и от мен.Както винаги хубаво кафенце,с страхотно стихче,браво и мерси много...Днес нямам какво да правя докато не тръгна на работа.Ще си изпия кафето и ще гледам телевизия.После ще отида да купя хляб за мъжа ми и ще се оправям за работа.Весел ден на всички... :thumup: :wink:
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пет сеп 04, 2009 1:55 pm

Здравейте и от мен!

Реших да взема да си копирам стихчетата, които Здравчето слага, и да си открия една папка в компютъра, да си я кръстя "Папка за черни дни" и да ги сложа вътре. И когато нещо ми е криво - да си чета из нея. Сигурна съм, че ще има ефект - защото всички сложени стихчета са с огромен оптимистичен заряд!

Колкото до ежедневното писане - правя го винаги, когато мога и имам какво да докладвам, поне на мен често ми се струва, че дните ми си приличат и нищо интересно не се случва - което си е чисто субективно усещане, всъщност винаги има непредвидени неща, които внасят разнообразие.


Вчерашният и днешният ден са ми изпълнени с подготовката на партито на сина ми. Той имаше рожден ден през ваканцията и утре ще го доотпразнува. От първоначално плануваните 5 деца с преспиване, станаха внезапно 11, които ще празнуват и пренощуват у нас. Мен това доста ме уплаши!

Вчера цял ден чистих, което си е безмислица само по себе си, тъй като до утре пак ще трябва да се чисти, а след партито ще е като на бойно поле. Днес размествах мебели, после ще ходя да пазарувам половината от необходимите неща, ще направя тортата, макар че сина ми не иска торта. Незнам кога точно да замеся тестото за плануваните 3 големи тави пица - искам колкото може по-рано, но да не ми превтаса се опасявам. Смятах напитките - нямам достатъчно място къде да ги охлаждам, така че ще ги купя непосредствено преди да дойдат гостите му. Исках да направя хапки - било прекалено, казва синът ми. И така - каквото и да предложа: мама, ти преувеличаваш! Престани! :(


С това са заети тези дни, и утрешният ден, и неделята, когато ще трябва да правя закуска за общо 14 души. А после да премахвам следите от партито.


Само стрес, поне така ми се струва досега. Да видим дали ще мога да се отпусна и да поседя с тях.

Това е засега от мен :)

Ще докладвам как е минало всичко, естествено, ако съм в състояние де :wink:


Поздрави и приятен ден на всички!


Ралица
www.facebook.com/artandhobby

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » съб сеп 05, 2009 7:44 am

Утро

........................
Защо нощта започна да открадва
от светлия ми млад и хубав ден?
Защо луната, тежка като брадва,
се мъчи да отчупи нещо в мен?

Но утрото отново се прокрадва
във нощната мътилка с бавен ход,
то идва, идва, за да ме зарадва
със светлото на своя къс живот!

Изображение
Изображение

Изображение

Vida
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 324
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:05 pm
:: 67 рецепти от Vida
:: 66 снимки от Vida

Мнение от Vida » съб сеп 05, 2009 7:52 am

Рали няма начин да не докладваш...ти си от стомана ще издържиш и на това :D :thumup: Благодаря на другите за милите думи,радвам се че намерих хора като вас с които си доставяме радост поне пред екрана :thumup:
А за тези които говорех,ами те много добре си знаят кои са и за какво са тук...аз не говоря за тези които влизат когато могат и има нещо по интересно да кажат а за тези които...абе няма смисъл,тъпо е. :thumup:
Хубав уикенд на всички с любимата ми песен...мога да си я слушам денонощно и да си танцувам на нея

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/xi20Si3jRIo&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/xi20Si3jRIo&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>

http://www.youtube.com/watch?v=xi20Si3jRIo

Потребителски аватар
krisi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 351
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:12 pm
:: 75 рецепти от krisi
:: 323 снимки от krisi
Местоположение: Sveti Vlas

Мнение от krisi » съб сеп 05, 2009 8:50 am

Добро утро!!!
Здравче мерси за кафенцето и закуската!!!
Мисля да си изпия кафето и да на направя нещо като есенно почистване!!!
Изображение
Приятен и усмихнат уикенд!!!

Потребителски аватар
mimsi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 427
Регистриран на: пет дек 05, 2008 9:55 am
:: 26 рецепти от mimsi
:: 164 снимки от mimsi

Мнение от mimsi » съб сеп 05, 2009 8:54 am

Добро утро!Благодаря за кафето и невероятно сложената маса!Сядам бързо,за да не ме изпревари друг! :P После тръгвам за работа!
Хубав ден!
Аз невярвам на синоптиците , че днес е последния топъл летен ден!


Заключена