Диетата на Роси

Кое е полезно и кое не? Вкусотии, вкусотии, но как да отслабнем?
Потребителски аватар
PassionFlower
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
:: 352 рецепти от PassionFlower
:: 1554 снимки от PassionFlower
Контакти:

диета

Мнениеот PassionFlower » съб апр 17, 2010 11:18 am

Най-нашумялата диета в момента е тази, която ти позволява да ядеш неща, които обичаш, но цял ден. Примерно: обичаш пица - това значи, че сутрин ядеш едно парче пица, на обед също, за вечеря също. Важното е да се повтаря през целия ден и така не трупаш кг, а ги сваляш. Аз имам бал тази година и правих до скоро тази диета. Научих я от мои приятелки в училище още миналата година. Оказа се обаче, че тази диета стана хит и много девойки я правят. От април месец миналата година до началото на април тази година свалих 20 кг. Бях 84 кг, сега съм 64, даже 62, но грубо казано.. Ако имате някакви въпроси - пишете :)
http://rusianamihailova.blogspot.com.es/

Потребителски аватар
PassionFlower
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
:: 352 рецепти от PassionFlower
:: 1554 снимки от PassionFlower
Контакти:

диета

Мнениеот PassionFlower » съб апр 17, 2010 11:39 am

Пускам поредичка от снимки. На всяка снимка има уточнена датата от пропъртийс инфото на снимките.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
http://rusianamihailova.blogspot.com.es/

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000

Мнениеот gigi.2000 » съб апр 17, 2010 1:45 pm

Браво,Росииииии!Прекрасен резултат за прекрасен период :clap: !

Аз не харесвам диети със светкавичен ефект.Винаги при бързо сваляне губим вода и мускулна маса,и знам ли още колко важни за организма неща...Отслабвала съм с около 10 кг за 2 седмици,само на череши,ама бях на 24,сега съм на 34-и възрастта има значение.След първото дете свалих бързо,след второто(вече 5 години),продължавам борбата.За мен е важно да не гладувам,да не си лишавам организма от важни вещества,и да виждам как стрелката на кантара мърда наляво,пък дори и бавно.Когато съм гладна или трябва да ям само нелюбими и невкусни неща,много бързо се демотивирам.В крайна сметка след години лутане и опити,сваляне и качване,установих,че диети на базата на разделното хранене(90-дневната или на д-р Байкова),са най-добри,поне за мен.Като добавя дисциплина и последователност-получава ми се супер.ОБАЧЕ...
Винаги има обаче!В понеделник започнах втори вариант на диетата,но незнайно защо реших,че мога да не ям по 5 пъти на ден,а само по 1-2.Е,не става.Това е грешка 1.От понеделник досега не съм свалила нито грам.На всичкото отгоре не пия достатъчно вода,защото в магазина,в който работя,е доста студено,и не ожаднявам.Това пък е грешка 2.В крайна сметка от цяла седмица глад резултата е нулев.Личният опит е най-добрия учител,но ви съветвам:започнете ли диетата на д-р Байкова,бъдете максимално стриктни(според обстоятелствата),за да не ви е виновна после диетата,че не сваляте.Гарантирам,че с тази диета можете да отслабвате здрави и сити,без кой знае какво усилие.Само трябва малко твърдост.А ето я най-после и нея:

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=462947.0

Хващайте се и няма да съжалявате,дори само за детоксикация след дългата зима.Ако на някого мога да бъда полезна със скромния си опит-насреща съм.Ще се радвам да имам другарчета и тук,в любимия ми сайт :thumup: .Успех!

ceci913
аматьор с виличка
аматьор с виличка

Мнениеот ceci913 » вт апр 05, 2011 2:20 pm

здравейте приемате ли ме при вас

Потребителски аватар
akva7
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
:: 15 рецепти от akva7
:: 107 снимки от akva7

Мнениеот akva7 » ср апр 06, 2011 12:53 am

Цеци,добре дошла в редиците на :cook: и на хората решили да смъкват кг. !!!
Изображение

Потребителски аватар
irinchicata
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
:: 44 рецепти от irinchicata
:: 172 снимки от irinchicata

Мнениеот irinchicata » ср апр 06, 2011 1:24 pm

Здравейте и от мен:)И аз съм на разделно хранене от 15.03.2011г.Засега не мога да се похваля с драстично сваляне на килограми,но със свалени сантиметри-мога :clap: Очаквам най-голям ефект сега на първия ми воден ден,който е сега на 12.04.Нямам много килограми за сваляне и може би затова не става бързо :? Е все пак имам още 70 дена да свалям :lol:
Изображение

Потребителски аватар
lucky6
майстор с шприц
майстор с шприц
:: 6 рецепти от lucky6
:: 12 снимки от lucky6

Мнениеот lucky6 » пет апр 29, 2011 4:20 pm

Здравейте, момичета!

Искам да ви се похваля с моите минус 4 кг за 18 дни. :D
Намерих и аз период да отслабвам - Великден, РД на половинката, РД на 2 приятелки..., но волята е голямо нещо.Сега се чувствам щастлива, че въпреки многото изкушения по изминалите празници не се отказах от режима.
Не зная как се казва диетата, но тя определено ми помогна 2004 г. - свалих си нужните 12 кг за 10 седмици и ги задържах без проблем. Висока съм 176 см, тежах 78 кг, станах 66. През 2008 родих и бях 70. Вместо да сваля 4 кг ги качих. И така до 11.04.2011!
Пия по минимум 3 л вода на ден. И аз като PassionFlower ям цял ден едно и също, но в списъка ми няма пица :/ , а редувам следните неща:
- кисело мляко - 3 кофички /или прясно мляко - 1,5 л/
- месо - 0,600 кг
- зеленчуци - 1,200 кг
- сварени яйца - до 6 бр. /който може да издържи да маха от жълтъците/
- сварени картофи - 0,800 кг
- плодове - 1,200 кг
По възможност плодовете, зеленчуците и месото да са еднакви.
Аз замених плодовете със зеленчуци. Става ми лошо като карам цял ден на плодове. Признавам си, че ям домати и краставици едновременно и им слагам оцет и олио. Глад не усещам, тъй като пия вода често и по малко. Хубаво е да се правят коремни преси, защото кожата на коремчето не изглежда никак добре след свалянето на десетия килограм. Това ми беше грешката през 2004.
Махнах 4, остават още 4 :thumup: ! Но като време ми остават поне 5 седмици. :cry: Дано не се предам. Стискайте палци! И успех на всички отслабващи!

Потребителски аватар
irinchicata
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
:: 44 рецепти от irinchicata
:: 172 снимки от irinchicata

Мнениеот irinchicata » вт май 03, 2011 1:56 pm

Е момичета-6кг назад!!!!! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: Не мога да повярвам!СУПЕР!!!Пожелавам на всички мнооооооого минуси в килограмите :hungry:
Изображение

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнениеот i4eto3421 » вт май 03, 2011 2:47 pm

Иринка ,мнооооооооооооооооого се радвам за теб.Знам какво е да се качиш на кантара и стрелката да показва кг надолу.Наистина много се радвам :clap: :clap: :clap:

Върни се в “Здравословно хранене и диети”