бабината питка

Ако търсите рецепта, идея или съвет - тук е мястото, където да попитате
Отговори
Потребителски аватар
xevi
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 407
Регистриран на: нед авг 05, 2007 12:34 pm
:: 108 рецепти от xevi
:: 706 снимки от xevi

бабината питка

Мнение от xevi » пон апр 30, 2012 10:02 am

annapeeva написа:Накрая открих, че БАБИНАТА ПИТКА е на ves_ianeva! Моля ако е така, мило момиче опиши начина по който постигаш тази чудесна форма! Искам за Гергьовден да изненадам сина! Благодаря ти предварително!!!

Става дума за тази питка: Бабина питка


Потребителски аватар
xevi
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 407
Регистриран на: нед авг 05, 2007 12:34 pm
:: 108 рецепти от xevi
:: 706 снимки от xevi

Мнение от xevi » пон апр 30, 2012 10:16 am


ves_janeva
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 7
Регистриран на: пет мар 13, 2009 2:38 pm
:: 3 рецепти от ves_janeva
:: 28 снимки от ves_janeva

Мнение от ves_janeva » пон апр 30, 2012 10:43 pm

Здравейте!Малко трудно ще мога да обясня оформянето.От тука ще се се ориентирате най-добре: http://www.liveinternet.ru/users/426463 ... c/2221263/

annapeeva
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 19
Регистриран на: нед апр 29, 2012 8:04 pm
:: 103 снимки от annapeeva

Мнение от annapeeva » нед май 06, 2012 6:20 pm

На Всички много благодаря!!!Трогната съм от чистото Ви желание да помагате и радвате питащия. Знаете ли, все още това ме шокира защото напуснах БГ. преди години с много огорчение, дори и от готварското отношение което имаха домакините помежду си - ще ти каже рецептата, но без 1 малък детайл така, че да не ти се плучи твоята! и аз приех, че това е нормално,че това е национална черта - но съм се лъгала, или сега домакините са други! Притихвам когато чета коментарите Ви, когато усещам топлия тон, добротата и търпението Ви! Това ме порази от първият момент когато по случайност попаднах на Веселият готвач и то от друга готварска страница. Компютъра и форумите не са мои фаворити, но ВИЕ ме зарибихте!!! Благодаря Ви за радоста, която излъчвате. Страницата, която ми дадохте за оформяне на Бабината питка е страхотна отивам да се потопя в нея!


Отговори