Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Manuela85
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 75
Регистриран на: чет ное 17, 2011 2:33 pm
:: 67 рецепти от Manuela85
:: 158 снимки от Manuela85

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Manuela85 » ср юни 19, 2013 2:44 pm

003.JPG
Кате,ето го и Франко!Снимката е от вчера.А при мен,нищо ново.На втори,този месец правих курбан,за здраве,за мое здраве.Една година от операцията.В събота имам рожден ден,но ще празнуваме вкъщи.Хайде,до после :) :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
Los tres mejores doctores del mundo son:Dr.Dieta,Dr.Tranquilidad y Dr.Alegria


Потребителски аватар
Manuela85
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 75
Регистриран на: чет ное 17, 2011 2:33 pm
:: 67 рецепти от Manuela85
:: 158 снимки от Manuela85

Мнение от Manuela85 » ср юни 19, 2013 2:54 pm

А какъв глезуран е,само аз си знам :D Има си собствена стая,в която спи,вечер не го оставям да обикаля,защото прави бели,не искам някоя сутрин да намеря маса за 1000 евро,от дърво,само с три крака :D
Los tres mejores doctores del mundo son:Dr.Dieta,Dr.Tranquilidad y Dr.Alegria

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср юни 19, 2013 3:21 pm

Момичета, ходих да ви разширяват зениците и вищо не виждам, моля да ме извините, но днес никак не ставам за компания, а и сигурно пиша с грешки - всичко ми е размазано :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » ср юни 19, 2013 3:33 pm

Навън е ад! Сега влизам и направо не мога да си поема въздух, ама нали съм луда, защо да не отида на кафе с приятелка точно на обяд :thinking: :eek: . Като се прибрах пък видях комшията да се мъчи с едни дърва ( към 80 годишен е ), та хайде да му помогна и на него и сега вече сядам да видя дали е готов терена за сладоледа :D
Както винаги Катето се е погрижила , а аз вече нося сладолед и коктейли. Бързо вземайте, че времето е горещо и ще се стоплят :D


Изображение

Изображение

Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 19, 2013 4:51 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Мануелка, ще му изям сладката муцунка - много е чаровно това кученце,разбрах те,че не е преодолял бебешките навици да гризка и да прави бели,но пък е толкова красив,че лично аз бих му простила всички щуротии - разбира се,много си права за масата,а и за всички мебели - ти си намерила разрешение,достъпа е ограничен,но пък тоя чаровник си има стая,е, малко животинки имат такава възможност за съществуване - да ти е жив и здрав,толкова е миличък и тия очички.....нямам думи. Ивче, много ти благодаря,че винаги намираш време за нас, а ставаш толкова рано,браво на теб миличка!!! :clap: :thumbsup: Наталка, какво става с теб мило момиче,проблеми с очите ли имаш - ние винаги ще ти простим, ако си допуснала грешки,важното е,че си винаги със нас! :winkiss: :giflo1: :winkiss: Иленце,възхитих се от постъпката ти,браво :thumbsup: - може да е малка услуга,малък жест към даден човек,но важното е да е в точния момент и от сърце! :hug: Днес не виждам Миленка, Дианка е с претоварена програма,Верчето, сигурно е на работа. :music: :music: :music: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

Потребителски аватар
Manuela85
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 75
Регистриран на: чет ное 17, 2011 2:33 pm
:: 67 рецепти от Manuela85
:: 158 снимки от Manuela85

Мнение от Manuela85 » ср юни 19, 2013 4:55 pm

kiki.jpg
kiki.jpg
kiki.jpg
Los tres mejores doctores del mundo son:Dr.Dieta,Dr.Tranquilidad y Dr.Alegria

Потребителски аватар
Manuela85
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 75
Регистриран на: чет ное 17, 2011 2:33 pm
:: 67 рецепти от Manuela85
:: 158 снимки от Manuela85

Мнение от Manuela85 » ср юни 19, 2013 4:57 pm

Кате,мила,май сме писали заедно :D :D :D :D :D :D
Los tres mejores doctores del mundo son:Dr.Dieta,Dr.Tranquilidad y Dr.Alegria

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 19, 2013 4:59 pm

:giflo2: :giflo2: :winkiss: :giflo2: :giflo2: Мануелка,няма да усетиш как ще дойде и тоя момент - времето лети,неусетно,но факт! :hug: :hug: :hug: Да миличка,така е -хубава вечер! :clap:

Потребителски аватар
Manuela85
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 75
Регистриран на: чет ное 17, 2011 2:33 pm
:: 67 рецепти от Manuela85
:: 158 снимки от Manuela85

Мнение от Manuela85 » ср юни 19, 2013 5:11 pm

Иле,зарадвах се много,че си помогнала на възрастния комшия :clap: :clap: :clap: :clap: Малко хора в България има като теб,да уважават и помагат на по възрастните!Евала!(мисля,че така се пише,но ако не,БРАВО-се разбира) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
Los tres mejores doctores del mundo son:Dr.Dieta,Dr.Tranquilidad y Dr.Alegria

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » ср юни 19, 2013 7:09 pm

Момичета, не ме карайте да се изчервявам :ooppss:
Това е нещо нормално, така са ме възпитали, а и в нашият блок сме само няколко по-млади семейства. Заобиколени сме от възрастни хора, чиито деца са или в чужбина или в друг град и постоянно се налага или да смениш крушка или да заредиш газова бутилка или да напазаруваш.
:D и сега докато пиша, комшийката от последният етаж ми викна(за хубаво или лошо живея на 1 етаж ), да се оплаче че имало струпани чували пред вратата на комшиите и (които правят цялостен ремонт ) и много и пречат, да им се обадя да ги изхвърлят.
Както става ясно, не ми е скучно :D


Заключена