Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » съб дек 07, 2013 8:18 am

:emotshapka: :zwyncheta: :eleni: :zwyncheta: :emotshapka: Добро утро,мили момичета! Да пийнем по :coffee: и да посрещем един прекрасен ден! При нас духа много силен северен вятър,студен и противен - ще си почиваме повече днес.На всички пожелавам лек и приятен ден ! :hug: :hug: :hug: Ивче,прекрасен ден миличка! :winkiss: :giflo1: :winkiss:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб дек 07, 2013 8:52 am

ДОБРО УТРО!ПРИЯТНИ СЪБОТА И НЕДЕЛЯ!
ОТКРИХ ЕДИН ТЕКСТ ,КОЙТО МНОГО МИ ДОПАДНА..И ЩЕ ГО СПОДЕЛЯ С ВАС...ПОДНАСЯМ И МОЕТО КАФЕ С МНОГО ЛЮБОВ :) :roll: !

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб дек 07, 2013 4:41 pm

Здравейте ,момичета !!! Тия дни е много весело при вас ....са разлика от мен ,че компа ми угасва докато работи и нещо май никак не е наред .....но толкова народ го ползва така ,че въобще не се учудвам ,че е и така ,може би по-чудното е как издържa на тоя натиск досега !? ......както и да е ,първо искам да споделя ,че нямам празнуващ с това хубаво христианско име,но нашата енория вчера празнува ,църквата ни е Св,Никола и както се подразбира от сутринта бях там ......голяма ,красива и богата литургия ,присъствие на моряци ,офицери и.....какви ли още не ...та така.Нека Св.Никола да пази домовете и умовете ни чисти ,и нека ни води напред ,закриляйки ни всички !!! колкото до празнуващите ....много и много почерпки ,разбира се ....Много бих искала да ви подаря и по един красив букет на всяка една поотделно,но колкото и да се опитван чрез новата технология не мога и не мога ,поне мога да ви пиша и това е нещо .....и така ЙОАНКА,да ти е живо и здраво братчето и добре е решил да си направи курбан !!!БОНИ,здраве, и късмет на твоя съпруг и щастие в къщи !!!Обичайте се и се уважавайте !!!МИЛЕ,и на твоя съпруг здраве и
много семейно щастие ви желая !!!НИКИ и НИНКА
със здраве да си носите хубавите имена и да сте винаги усмихнати и щастливи !!!ДИДКА,да ти е жив и здрав татко ти !!! ИВКА, нека ти е жива издрава ГЛОРИЯ ,все така умно и добро дете ,нека късмета е винаги с нея и щастието да грее на лицето и !!! И догодина да са живи и здрави ......ух,успях ....пък колко пъти изтривах ...да не ви казвам,че ще се смеете .... :yee: :) :yee: Това за сега ,от професора ни научих ,че на 3 януари живот и здраве трябва да пътуваме за Атина и на Йордановден да влезем в болницата и ако всичко е наред на друг голям празник на Ивановден ще го оперират малкия ....така е живот ......добре,че всичко отшумява и после ти остават само дни неприятни спомени ....разбира се в най-добрия вариянт !Благодаря на БОГ,защото нещата можеха да имат и съвсем друг развой ,затова колкото и да ми е трудно си вдигам главата нагоре отново и гледам само напред ....така или иначе назад е бесмислено губене на време ....трябваше ми време да го преосмисля ....но по-добре късно,отколкото никога .....и така усмихвайте се и се обичайте ,топлината и добротата да са около вас и нека късмета чука и на вашата врата .....Коледа идва ....стават и чудеса :zwyncheta: :emotshejna: :zwyncheta:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб дек 07, 2013 5:02 pm

:flow1:
:flow1: ЗДРАВЕЙТЕ! :flow1:
ДИДКА,ТАНЧЕ,НАТАЛКА,ИВЕ,КАТЕ,ЙОАНКА,ДИАНКА,
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА СЪРДЕЧНИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ :giflo1: .ИМАХМЕ ГОСТИ И БЕШЕ ХУБАВА ВЕЧЕР!
ИВЕ,ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА ГЛОРИЯ :giflo1: !МНОГО КЪСМЕТ И МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ! :giflo1:
ДИДЕ, :thumup: !Много истина в няколко изречения! :flow1:
МОМИЧЕТА,стягам се за нощно дежурство!
:music: А НА ВАС ПОЖЕЛАВАМ ХУБАВА ВЕЧЕР! :night:


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб дек 07, 2013 5:49 pm

Здравейте момичета
Като всяка събота се правя на работна,но днес се изморих доста
Може би защото има силен вятър и студа се чувства много повече
Добре че е сестра ми да помага Не знам как ще и се отблагодарявам
Желая ви приятна вечер
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб дек 07, 2013 6:03 pm

:elha: :zwyncheta: :elha: Мили момичета, весела,уютна и приятна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :emotshapka: :zwyncheta: :emotshapka:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб дек 07, 2013 6:07 pm

:candle: :zwyncheta: :elha: :zwyncheta: :candle: Дидка и Зари,лека и спокойна вечер милички!!! :hug: :hug: :hug: :emotshapka: :zwyncheta: :emotshapka:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб дек 07, 2013 9:09 pm

Ето ме и мен :)

Мили прекрасни момичета, благодаря ви за чудесните пожелания - предадени са до едно :hug: :hug: :hug: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Макар и с малко закъснение - Миле, да ти е жив и здрав съпруга и името му да пребъде :wine: А на теб леко дежурство :hug:

Дидка, да е жив и здрав татко ти и да ви помага :thumup:

Ники, бъди жива, здрава, щастлива и успяваща :love:

Ивка, нека Св.Николай закриля Глория и да я пази винаги :love:

Ние вчера бяхме в отпуск и успешно изпълнихме операция "Релокация" :wink: Родителите ми вече са успешно настанени във Варна, посрещнати и обгрижени :love: Ние пренесохме благополучно мамините кокошки при свеки, която ще се грижи през зимата за тях. Вече сме си у дома и така ... Благодаря на Бог че ни помогна да стане всичко :heart: И дано всички сме живи и здрави, както и вие, и семействата ви.

Хубава и топла вечер и спокоен уикенд :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб дек 07, 2013 9:24 pm

Благодаря Кате,Бони!
Аз днес бях все навън,къде за релакс :wink: ,къде да купя подарък за под елхата :) .Срещнахме се и родителите от яслата,събрахме нужното дядо Мраз да ощастливи нашите рожби свидни :love: :love: .Както каза Бони,само да сме живи и здрави!Така си е!!!!
Сега домакинствам,но ...не се зоря :wink: :) :roll: .Пожелавам ви лека нощ отсега,макар че може би после пак ще пиша.При всички случаи поне ще ви проверя :tongue: :roll: !

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб дек 07, 2013 9:50 pm

Спокойна вечер момичета
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена