Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vyra59 » нед май 17, 2015 5:30 pm

Здравейте момичета!
Дианка, чак сега прочетох какво се е случило с момчето ти. Много съжалявам, че трябва и това да преживееш. Нали живеем заради децата си, когато те са добре и ние сме добре, когато не са добре, ние сме в ужас. Дано се оправи бързо и ти да се успокоиш :thumup:
Да пийнем по едно разхладително питие в слънчевия топъл следобед
Изображение
ХУБАВА НЕДЕЛНА ВЕЧЕР И УСПЕШНА И ЩАСТЛИВА НОВА СЕДМИЦА!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед май 17, 2015 6:59 pm

"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед май 17, 2015 8:23 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Привет, мили сладуранки! Прибрах се, видях,че сте добре,но това което се е случило със сина на Дианка ме разстрои . дано всичко мине бързо,да се успокоят всички и най .вече мама . Наталка е написала много точно всичко за децата ни, да молич Бог да ги пази и закриля, Дианче, кураж мила! :love: Момичета,пожелавам ви прекрасна вечер и спокойна нощ! :hug: :hug:

nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед май 17, 2015 8:42 pm

Здравейте,момичета, прибрах се.
Диана ,мила, ужасно съжалявам за случилото се, силно се надявам възстановяването да е бързо, да не го боли много ,възможно най-скоро да заздравее. Много ти е трудно сега, прегръщам те силно. Дано с всеки изминал ден сина ти е да е все по-добре и тревогата да отшумява.


nelale
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1739
Регистриран на: пет юни 25, 2010 9:14 am
:: 102 рецепти от nelale
:: 1475 снимки от nelale

Мнение от nelale » нед май 17, 2015 8:54 pm

Мили момичета, към всички вас се обръщам, радвам се, че ви има в живота ми :) Чувствам се като у дома си тук.:)
За пътуването накратко: беше много лежерно, разходка в гората, палене на огън, печене на вкусотийки, изплетох си венец от маргаритки/ех, много трудно било това, плетох , плетох нищо не става, та накрая взех един конец и с негова помощсе получи/, преяждане, след преяждането -допълнително преяждане с маршмелоу , след това биричка край огъня, сладки приказки и накрая с усилие се дотърколих до леглото и дълбоко заспах. Абе с други думи-хапнахме, пийнахме и дълбоко заспахме:) На сутринта излежаване , кафенце, нахранване на улични котета и кучета с отаналата храна-отхвръкнаха им коремчетата:):):) Пак разходка и хайде обратно към София, много приятно, лекичко, не сме се напъвали за нищо-истинска почивка.

Изображение
ето тук бяхме
Изображение това е огъня след голямото похапване, ей, така за настроение вече:)

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед май 17, 2015 9:30 pm

ДОБРА ВЕЧЕР!
ВЛАДИ,ЗДРАВЕЙ,ХУБАВ СЛЕДОБЕД! :) :giflo1:
НЕЛИ,много хубаво място за почивка,борова е гората ,нали! :)
Изминаха толкова бързо почивните дни!
Наталка,благодаря за :music: Изглеждам и изслушвам клиповете с удоволствие.
:night: СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед май 17, 2015 9:31 pm

НЕЛИ, СПОКОЙНА НОЩ! :night:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед май 17, 2015 9:32 pm

ВЯРЧЕ,СПОКОЙНА НОЩ И ЗА ТЕБ! :night:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед май 17, 2015 9:34 pm

Момичета здравейте
И аз се прибрах и прочетох пропуснатото
Дианка стискам палци сина ти да се оправи без проблеми
Моята екскурзия мина чудесно Най вече времето беше прекрасно
Обърнаха реда на маршрута в събота бяхме на водопадите понеже прогнозата беше днес да вали
Не капна и капка и беше много топло
Изкъпах се и в момента съм в леглото Утре вечер ще прехвърлям снимки и ще ги пусна във фейса
Утре или други ден ще ви разкажа по подробно,а сега ще почивам
Лека вечер момичета
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед май 17, 2015 10:43 pm

Привет ,милички !!!
Благодаря ви от сърце ,моля се и аз дано болката е по-малка и с всеки ден се чувства по-добре .
Тая сутрин го чух ,много много не му се говореше ,но радвам се ,че няма температура ,взема много силни антибиотици на прах ,силни болкоуспокояващи и външно други антибиотици и мазила ..... и мисълта му е каква ще е ситуацията след махане на конците ....
Малко ми е по-спокойно ,че го чух днес ,но мисълта ми естествено там ......на 200 км.от Париж ....голям спомен ще ни остане .
Знам ,че има разни кремове ,Кате ако имаш нещо на ум за скриване на белези моля те пиши или някой от останалите момичета ......
Не можете да си представите какъв кураж ми давате !!!!
Здрави да сте и отново БЛАГОДАРЯ на всички ви ,обичам ви много !!!! ВЕРЧЕ ,наистина се замислих над думите ти .... и това трябваше да преживея ?! :? Снощи си мислех на 22 . 05 бе злополуката със Стелиос ,май пак и тая година с големия .Искам да споделя нещо с вас .... имам един съпруг ,който е плътно до мен ..... а в трудните ми моменти ....на поста си .... също и свекърва ми и близките на мъжа ми ,които дефакто нямат родствена връзка със сина ми ,но за кой ли път ми показват ,че са хора и че това ,което правя за тях си заслужава !!! Майка ми все още не знае нищо ,само с баща ми споделих нека се повъзстанови и ще и кажа ,не искам да я притеснявам ,като зная ,че не може да помогне нищо .......
Освен всичко това в четвъртък е делото на Стелиос ,имахме някои съмнения и сменихме адвоката ..... Боже мили ,давай ми кураж !!!! :roll:
Дано Бог да е с нас и дано детето да си получи това ,което му се полага .... за някои може да е приключило всичко ,но до февруари 2016 имаме псилолог .... дано съдията прояви необходимата чувствителност към малките деца и тия ,които вземат волана в ръце да се замислят как от парче месо го порастяваме и как всички се молим децата ни ,и всички деца да са живи и здрави ......
Увлякох се ,но тия дни съм доста форцирана .... Радвамсе ,че ви имам в живота си ,не го казвам за пръв път желая спокойна ,неделна вечер и успешна нова седмица !!!
Радвам се ,че сте прекарали чудесно почивните дни ,На ДИДКА лек път ,чудесни резултати и весело прекарване !!!! Целувам ви всички ,по-весело и по-оптимистично писане при първа възможност ......


Заключена