Имам нужда от помощ във връзка Windows messenger

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
:: 50 рецепти от tsura_78
:: 77 снимки от tsura_78

Имам нужда от помощ във връзка Windows messenger

Мнениеот tsura_78 » пет ное 06, 2009 10:47 am

Здравейте,записвам нова тема защото имам нужда от помощ във връзка с Windows Messenger-MSN.До вчера имах версията 2008,и ми вървеше супер,но ми излезе съобщение с което ме задължава да си инсталирам новата 2009 версия.Колкото и пъти да давах НЕ н асъобщението,то отново излизаше и не ме пускаше да се впиша за да мога да говоря.Инсталирах проклетата вресия и сега ми излиза грешка 8001012е,с която също неме пуска да вляза в чата.
Искам ако има някой някакви познания да ми обясни какво мога да направя,и как,и също ако има МСН да ми изпрати инсталацията.Ще съм ви много благодарна.Аз писах също и до техническата подръжка на страницата,но незнам изобщо дали ще ми отоговорят.
Благодаря на всички предварително... :/
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"

donita
началник печка
началник печка

Re: Имам нужда от помощ във връзка Windows messenger

Мнениеот donita » пет ное 06, 2009 1:08 pm

tsura_78 написа:Здравейте,записвам нова тема защото имам нужда от помощ във връзка с Windows Messenger-MSN.До вчера имах версията 2008,и ми вървеше супер,но ми излезе съобщение с което ме задължава да си инсталирам новата 2009 версия.Колкото и пъти да давах НЕ н асъобщението,то отново излизаше и не ме пускаше да се впиша за да мога да говоря.Инсталирах проклетата вресия и сега ми излиза грешка 8001012е,с която също неме пуска да вляза в чата.
Искам ако има някой някакви познания да ми обясни какво мога да направя,и как,и също ако има МСН да ми изпрати инсталацията.Ще съм ви много благодарна.Аз писах също и до техническата подръжка на страницата,но незнам изобщо дали ще ми отоговорят.
Благодаря на всички предварително... :/

Изтриваш основно от Контролният панел/Изтриване и добавяне на програми /двете програми които си инсталирала.И след това наново инсталираш новата версия.Ето от тук можеш да го изтеглиш и инсталираш свободно.

http://windows-live-messenger.en.softonic.com/
Последна промяна от donita на пет ное 06, 2009 1:16 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята

Мнениеот tsura_78 » пет ное 06, 2009 1:15 pm

Направих го,направих всичко което трябваше повече от 2 пъти,и не става....имам една позната която ползва новата версия без проблем.незнам какво става с моя компютър,незнам дали трябва да инсталирам windows 7,..
Изображение

"Осъзнай, че ти си отговорен за собственото си щастие, затова прави неща, които те правят щастлив!"

donita
началник печка
началник печка

Мнениеот donita » пет ное 06, 2009 1:22 pm

tsura_78 написа:Направих го,направих всичко което трябваше повече от 2 пъти,и не става....имам една позната която ползва новата версия без проблем.незнам какво става с моя компютър,незнам дали трябва да инсталирам windows 7,..

Няма нужда да се инсталирва Уиндоус 7.Моят Уиндоус е от 2003 година и си работи безотказно.Вкарвам си и нови програми без никакъв проблем.Инсталирай си това което съм ти пратила .

Потребителски аватар
tsura_78
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята

Мнениеот tsura_78 » пет ное 06, 2009 1:32 pm

това е уиндоуса който имам инсталиран,но ще го махан и вкарам наново.благодаря ти,какво ли не опитвах,дано да стане...
Изображение

Върни се в “Всичко останало”